- Вадим О***Відгук від покупця. Продавець: WOWS. Колір: Чорний
Вже два роки використовую, думаю те що треба. Є прога, через неї видалив РГБ та не потрібні мені швидкості, залишив тільки дві, для десктопу та швидку для ігор. Взяв після того, як обломався провід на стику Хатор Пульсар від надшвидкого смикання при фліках, я її полагодив, обрізавши кабель у місці згину. Щоб цього не повторилося у новій миші наклеїв стрічку на стику 1.5см та 1.5см різного діаметру, на коврику не треться та не помітно бо висить у повітрі, поки не було проблем. Але якщо так сильно її не використовувати (більшість з вас) то вона проживе більше без потреби ремонту.
Дивився всередину, все достатньо технологічно, припаяти провід можна, але тільки до кабелю, бо там слот під'єднання замість звичайного місця під пайку.- Переваги:
- Така ж гарна, як і Хатор Пульсар, має 1000Гц, ножки не зносились та є замінні.
- Недоліки:
- Не підходить для надшвидких рухів, кабель не витримає та зіпсується, таке було з попередньою Хатор Пульсар. Заклеїв кабель, щоб не перегинався дуже як у попередній.
- Продавець WOWS
Вадим, вітаємо! Ми вдячні вам за цей детальний відгук.
Користуйтесь із задоволенням!
- Дмитро Ж***Відгук від покупця. Продавець: WOWS. Колір: Чорний
Помогите, я уже весь интернет пересмотрел и не чего не помогает
- Переваги:
- АААА
- Недоліки:
- как убрать инверсию мышки помогите
- Продавець WOWS
Дмитро, добрий день! Дякуємо вам за звернення.
Для отримання детальної консультації й можливої допомоги у вирішенні описаної ситуації, рекомендуємо звернутись напряму до нашого магазину. Будемо чекати!
- Дмитро Ж***Відгук від покупця. Продавець: WOWS. Колір: Чорний
Я бы коврик в подарок клал
- Переваги:
- Мышь мне понравилась качества, сенсор и материал
- Недоліки:
- Нету
- Продавець WOWS
Дмитро, вітаємо! Дякуємо вам за відгук. Приємного користування.
- Володимир Г***Відгук від покупця. Продавець: WOWS. Колір: Чорний
Мышка гуд, качество сборки отличное, ничего не скрепит не шумит не ломается и т п, сенсор тоже хороший который не срывает, нормальный и понятный софт где можно много чего настроить, из минусов только подсветка, если выбрать белую подсветку и посмотреть на логотип на мышке, можно заметить что внутри что то розовенькое, но это не так критично, но все равно мышка заслуживает 5 звёзд и стоит своих денег.
- Переваги:
- Качество сборки, сенсор, цена, доставка.
- Продавець WOWS
Володимир, доброго дня! Дякуємо вам за відгук, користуйтесь із задоволенням.
- Тетяна Ч***Відгук від покупця. Продавець: WOWS. Колір: Чорний
Замовляйте для сина, мишкою задоволений. Дякую.
- Продавець WOWS
Тетяно, доброго дня! Дякуємо вам за відгук, користуйтесь із задоволенням.
- Президент О***Відгук від покупця. Продавець: WOWS. Колір: Чорний
Нормальна мишка, за свої гроші топ, але немає нормальних макросів, настройка дуже важка, в руці сидить добре, підсвічування є але тільки по шаблону, своє неможливо зробить, ПО до мишки є на сайті hator.gg і все. Якщо немає грошей на логітеч або рейзер купуйте це.
- Переваги:
- Подсветка, настройка чувствительности, удобность для руки
- Недоліки:
- Нету нормальных макросов, настроить свой цвет мышки невозможно только по шаблону
- Продавець WOWS
Доброго дня! Модель HATOR Pulsar Essential має фірмове програмне забезпечення, в якому ви можете налаштовувати потрібні вам дії на будь-яку кнопку, обрати режим для використання чи зробити власний режим. В додатку також можливо обрати 5 рівнів DPI, які ви зможете перемикати кнопкою, змінити частоту опитування від 125 Гц до 1000 Гц. Мишка HATOR Pulsar Essential дійсно має 11 режими підсвітки, які ви можете обрати та налаштувати. Налаштування макросів є одним з найфункціональнішим у цій ціновій політиці. Нам шкода, що дана модель вам не підійшла. Сподіваємось на ваше розуміння.
- Дмитро Г***Відгук від покупця. Продавець: WOWS. Колір: Чорний
Чудова мишка, зручна для моєї руки, має зручну програму налаштування де можна вибрати будь яку підсвітку, чутливість, та бінди. Не має щилин куди западає пил. Зручний та надійний дріт. Вже більше року експлуатую, ніяких проблем нема, дуже задоволений
- Продавець WOWS
Дмитро, доброго дня! Дякуємо вам за відгук, користуйтесь із задоволенням.
