• Комп'ютер MiXzo SICARIO - зображення 1
 • Комп'ютер MiXzo SICARIO - зображення 2
 • Комп'ютер MiXzo SICARIO - зображення 3
 • Комп'ютер MiXzo SICARIO - зображення 4
Комп'ютер MiXzo SICARIO - зображення 1
Короткі технічні характеристики
 • AMD RYZEN 7 2700 8x4.1GHz / RAM 8 ГБ / HDD 500GB / Radeon RX 470 , 4GB / без ОД / LAN / без ОС

Опис Комп'ютер MiXzo SICARIO


Професіонали MiXzo

У нашій компанії працюють висококваліфіковані фахівці, які мають вищу технічну освіту. За плечима кожного з них тисячі зібраних та оброблених комп'ютерів! Головне правило в MiXzo: кожен комп'ютер збирається, налаштовується або тестується однією людиною. Один комп'ютер - один чоловік!

Прохання звернути увагу, кожен системний блок пройшов передпродажну підготовку (включаючи 4-х годинне тестування під навантаженням), має повноцінну гарантію і повністю готовий до роботи.

Процесор

Встановлений процесор від компанії AMD модель RYZEN 7 2700 (3.2/4.1 GHz, 8 ядер, 16 потоків). AMD Ryzen 7 2700 — це CPU з серії Pinnacle Ridge, вироблених на базі 12-нм техпроцесу, який пропонує 8 обчислювальних ядер і багатопоточність. Таким чином, для розподілу навантаження доступні 16 віртуальних ядер. У будь-якому випадку, базова тактова частота знаходиться на досить високому рівні — 3.2 ГГц. У Boost-режимі вона підвищується до 4.1 ГГц. Кеш L2 4mb, в той час як кеш третього рівня просто величезний, цілих 16 mb.

Особливості мікроархітектури Zen
Ядра Zen створені для ефективного використання наявних ресурсів мікроархітектури та забезпечення оптимальної обчислювальної продуктивності. Порівняно з попередньою архітектурою трирівнева система кешування і нові алгоритми попередньої вибірки дозволяють значно підвищити продуктивність кеш-пам'яті і механізмів виконання.

Технології AMD SenseMI. «Розумні» технології.
Компанія AMD представляє SenseMI — набір технологій навчання та адаптації, які налаштовують продуктивність процесора AMD Ryzen™ в залежності від ваших потреб і навантаження додатків. Це воістину «розумна» продуктивність.

Утиліта AMD Ryzen Master для керування тактовою частотою

Кожен процесор AMD Ryzen має множник тактової частоти, розблокований виробником, тому ви можете налаштовувати продуктивність процесора в залежності від своїх потреб. Компанія AMD надає сервісну програму AMD Ryzen Master, яка дозволить скористатися цим неймовірним перевагою. Утиліта AMD Ryzen Master надає до чотирьох профілів для зберігання заданих користувачем параметрів тактової частоти і напруги як для центрального процесора Ryzen™, так і для пам'яті DDR4. Ви також зможете управляти розподілом ядер і настроювати часові режими пам'яті.

Відеокарта

Насолоджуйтесь чудовим ігровим процесом з роздільною здатністю HD завдяки відеокарті Radeon RX 470 4GB, створеної на базі ефективної архітектури Polaris.
Неймовірна продуктивність і новітні технології, що відповідають вимогам завтрашнього дня, роблять ігри класу AAA в дозволі HD доступними більшості геймерів. Тепер технології віртуальної реальності підтримуються гарнітурами Oculus Rift, і ви можете зануритися в реалістичний віртуальний світ

Підтримка AMD XConnect. Тепер підключити і використовувати зовнішню відеокарту Radeon стало простіше, ніж коли-небудь. Завдяки технології AMD XConnect, зовнішню відеокарту Radeon можна легко підключати до сумісного ультратонкому ноутбука або 2-в-1 через Thunderbolt 3 у будь-який час як звичайний USB-накопичувач — вперше серед зовнішніх відеокарт!

Підтримка HDR – справжня знахідка для ігроманів та кіноманів, які по-справжньому цінують якість зображення. Ця технологія дозволяє збільшити діапазон відтінків і контраст на сумісних дисплеях. Ігри з підтримкою HDR виглядають напрочуд яскраво і чітко, порівняно навіть з самим якісним SDR контентом. Відеокарта Radeon RX 470 з новими технологіями обробки HDR контенту готова до ігор майбутнього на HDR дисплеях нового покоління.
Віртуальне надвисока роздільна здатність — технологія компанії AMD, яка симулює надлишкову вибірку згладжування в іграх, що не підтримують цю технологію. Віртуальне надвисоке дозвіл може використовуватися разом з іншими видами згладжування в іграх для більшого контролю параметрів графіки. Завдяки віртуальному сверхвысокому дозволу, відбувається рендеринг ігор у високому дозволі, а потім зображення масштабується до дозволу дисплея. Завдяки цій технології, якість зображення в іграх відповідає дозволом 4K навіть на екрані формату 1080p.

Технологія AMD FreeSync дозволяє сумісним відеокартам і монітора динамічно змінювати FPS для досягнення ідеальної картинки. AMD FreeSync використовує можливості стандартного протоколу DisplayPort Adaptive-Sync для отримання плавної зміни кадрів на моніторі без артефактів і затримок з максимально можливою продуктивністю і комфортом. AMD FreeSync синхронізує частоту зміни кадрів вашого монітора і виведеного зображення незалежно від того, наскільки вони відрізняються.

DirectX 12
DirectX 12 – це новітня версія графічного API від Microsoft, яка забезпечує розробникам ігор, більш ефективний доступ до апаратної частини. Розробники ігор можуть використовувати переваги DX12 для збільшення кількості кадрів, поліпшення якості зображення, зниження затримок для пристроїв віртуальної реальності (VR) або на збалансоване поєднання цих можливостей. Незалежно від вибору розробників відеокарти від AMD дозволяють гравцям отримати задоволення від підтримки DirectX 12.

Технологія AMD Eyefinity
AMD Eyefinity являє собою технологію, завдяки якій зображення з однієї відеокарти можна вивести на декілька екранів. Це зробить ігровий процес більш захоплюючим, а робочий процес більш зручним і ефективним (в середньому 42% і більше, в деяких випадках). Новий рівень занурення в гру і реалістичності. Сучасні ігри чудово виглядають на трьох моніторах, але тільки рішення на базі графіки AMD Radeon дозволять вам грати відразу на п'яти.

Frame Rate Target Control (FRTC)
Технологія Frame Rate Target Control (FRTC) дозволяє налаштовувати кількість кадрів в секунду в реальному часі. Ця функція зменшує споживання графічного процесора (корисно для ігор, у яких частота кадрів набагато перевищує частоту оновлення екрана), відповідно зменшуючи тепловиділення і обертів вентилятора, що додатково зменшує шум відеокарти.
Управління частотою кадрів обмежує продуктивність не тільки в 3D-сценах, але і в екранних заставках, екранах завантаження і меню, де частота кадрів досягає сотень кадрів в секунду часто без будь-якої потреби. Користувачі можуть встановити максимальний рівень обмеження, щоб уникнути нераціональних значень частоти кадрів, зустрічаються, наприклад, в меню, і при цьому отримати вигоду з часу відгуку при частоті понад 60 кадрів в секунду.

* В залежності від партії відеокарта може змінюватися, при цьому відеокарта відповідає заявленим характеристикам

Материнська плата

Дана материнська плата сумісна з процесорами AMD серій Ryzen, A (сьомого покоління) і Athlon, які встановлюються в роз'єм AM4. Налічуючи до восьми ядер, моделі серії Ryzen втілюють нову високопродуктивну мікроархітектуру Zen, а моделі серії A сьомого покоління відрізняються наявністю потужного вбудованого графічного ядра AMD Radeon R. Процесори AMD для роз'єму AM4 підтримують інтерфейс USB 3.0 (5 Гбіт/с), 16 ліній PCI Express 3.0/2.0 і двоканальну оперативну пам'ять DDR4.

Особливості:

Підтримка нового покоління процесорів AMD Ryzen і 7-го покоління серії A/Athlon
Двоканальний режим роботи ПАМ'ЯТІ DDR4 без ECC і буферизації, 2 DIMM-роз'єми
Високошвидкісний USB 3.1 Gen 2 з USB Type A
Gigabit LAN Realtek з cFosSpeed
Набір фірмових додатків APP Center (утиліти EasyTune і Cloud Station)
Smart Fan 5 відрізняється наявністю 5 температурних датчиків і 3 гібридними коннекторами для вентиляторів
Високошвидкісний інтерфейс Gigabit Ethernet
Унікальна технологія On/Off Charge дозволяє заряджати ваші iPad, iPhone і iPod Touch набагато швидше

* В залежності від партії материнська плата може змінюватися, при цьому материнська плата відповідає заявленим характеристикам

Оперативна пам'ять

В даному системному блоці модуль оперативної пам'яті DDR4 8 Гб 2666 MHz. Модулі пам'яті автоматично визначають платформу і самостійно розганяються до максимальної доступною частоти, тому навіть новачки зможуть поліпшити свої ігрові результати. Модулі пам'яті пройшли повне тестування, готові до роботи.

Накопичувач

Комп'ютер оснащений накопичувачем HDD 500GB SATA III 5400 - цей 3.5-дюймовий жорсткий диск з однією пластиною, що володіє частотою обертання 5400 об/хв і високою ємністю, оптимізовані для використання енергоефективних настільних комп'ютерах, призначених для некомерційних і комерційних цілей.

Корпус

Корпус виконаний у форм-факторі MidiTower. Універсальний дизайн, прекрасна зборка та додаткові можливості задовольнять більшість вимог користувачів. Корпус має всі необхідні роз'єми і інтерфейси, такі як USB, аудіовхід і вихід. Хороша циркуляція повітря забезпечується вентиляційними отворами.

Блок живлення

Корпус поставляється з блоком живлення потужністю 500 Вт.

Тестування

Перед продажем кожен комп'ютер MiXzo проходить комплексну перевірку на виявлення шлюбу. Спеціальними тестовими програмами навантажуються всі комплектуючі Вашої системи. Ви гарантовано отримуєте на 100% робочу збірку.

Характеристики Комп'ютер MiXzo SICARIO

Короткі технічні характеристики
 • AMD RYZEN 7 2700 8x4.1GHz / RAM 8 ГБ / HDD 500GB / Radeon RX 470 , 4GB / без ОД / LAN / без ОС
Чипсет материнської плати
 • AM4
Обсяг оперативної пам'яті
Порти
 • 6 портов USB 2.0, 2 USB 3.0, 1 PS/2, 1 RJ-45, 1 VGA, 1 DVI, 3 HDMI, вход/выход аудиосигнала, 2 DisplayPort
Потужність БЖ
 • 500 Вт
Відеокарта
Охолодження
 • Охлаждение ЦП: BOX
Попередньо встановлене ПЗ
 • Без ОС
Розміри
 • 185 х 353 х 390 мм мм
Дивитися всі характеристики →

Додати відгук до товару

 • Поганий
 • Так собі
 • Нормальний
 • Добрий
 • Чудовий

Додати фотографії

Перетягніть файли сюди чи натисніть на кнопку. Додавайте до 10 зображень у форматі .jpg, .gif, .png, розміром файлу до 5 МБ

Для того чтобы опубликовать отзыв необходимо войти в личный кабинет

Щоб ваш відгук або коментар пройшов модерацію і був опублікований, ознайомтеся, будь ласка, з нашими правилами.

Разом з цим товаром купують

 • Дивитися ще →

* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення