Размер вентилятора
Тип охлаждения
 • Для процессора
 • Воздушное охлаждение

Описание Кулер Thermalright HR-02 Macho Rev.B (TR-HR02-M Rev.B)

HR-02 Macho Rev.B нацелен на оверклокеров и игровых энтузиастов. Аналогично системам охлаждения от конкурентов, кулер совместим со всеми современными центральными процессорами, как от Intel LGA 775/1150/1151/1155/1156/1366/2011/2011-3, так и от AMD AM2/AM2+/AM3/AM3+/AM/FM1/FM2/FM2+.

HR-02 Macho Rev.B имеет габариты (радиатор) 140 x 102 x 162 мм и массу равную 720 г. Радиатор оснащен никелированным медным основанием, шестью 6 мм медными тепловыми трубками и вентилятором, который способен вращаться в диапазоне скоростей — от 300 до 1300 об/мин. При этом максимальный шум от него составит всего 21 дБА.

Комплектация: кулер, крепление, термопаста, отвертка.

Характеристики Кулер Thermalright HR-02 Macho Rev.B (TR-HR02-M Rev.B)

Страна-производитель
Материал радиатора
 • Алюминий / медь никелированная
Частота вращения
 • 300 - 1300 об/мин.
Размер вентилятора
Питание
 • 4-pin
Размеры
 • 152 x 129 x 162 мм (вкл. вентилятор)
Вес
 • 880 г
Максимальный TDP
Смотреть все характеристики →

Отзывы покупателей 60

 • Павло Лехіцький
  • Продавец: Rozetka

  #моєрозпакування
  Придбав даний кулер на заміну PC Cooler GI-UX4 для охолодження мутанта QQLT. Мінусом попереднього кулера було те, що він з прямим контактом теплових трубок. тому, хоч контакт і був прямим, але з 4 трубок виходило, що контактують лише 2 і його продуктивності було достатньо лише для стокових частот з турбобустом та невеликим даунвольтом. Перед замовленням Macho перевірив характеристики корпусу (165 мм для процесорного кулера) а також характеристики самого кулера (162 мм), дуже важливо, щоб він помістився. Яке ж було моє розчарування, коли встановивши все у корпусі, я не зміг закріпити бокову кришку (скло). Не вистачало ще близько 5-10 мм). Тепловими трубками та гранями вентилятора, кулер впирався у скло. Не знаю хто в даному випадку не правий, бо і на коробці корпуса та кулера вказані такі ж розміри, як і на сайті Розетки та на офіційних сайтах, але запас, який мав бути у 3 см чомусь відсутній, навіть навпаки.
  Але досить про погане, з цим щось можна буде придумати. Одразу після запуску ПК, увімкнувши стрестест, температури були значно нижчі, ніж на попереднику. З цим кулером став доступний розгін до стабільних 4,5 Mhz, можливо і більше але поки мені цього достатньо. Кулер надзивичайно тихий та продуктивний за свою ціну.
  Сподобалось, що у комплекті була навіть викрутка, бо не уявляю, чим і ще міг би закрутити болт через дірку у радіаторі. Продумано все, навіть скоби кріплення для кулера фіксуються спочатку не на кулері, а тоді натягуються на радіатор (так, що післяцього їх неможливо зняти), а спочатку просовуються у спеціальні отвори радіаотора і вже потім фіксується кулер (який дуже легко знімається, наприклад для продувки радіатора). У комплекті присутні антивібраційні прокладки, які клеяться на радіатор, щоб усунути будь яку можливіть вібрацій (також 2 комплекти з урахуванням можливості додати ще 1 кулер), але у моєму випадку башня дістає майже до крію корпуса (встановлено ще 1 кулер на видув на задній стінці і між кулером та радіатором буквально 1 см).

  Достоинства:
  масивний з великим тихим кулером, стильно виглядає, з 2ма комплектами кріплень для кулера
  Недостатки:
  великий
  • Кулер Thermalright HR-02 Macho Rev.B (TR-HR02-M Rev.B)
 • Дмитрий
  • Продавец: Rozetka

  #мояраспаковка

  Достоинства:
  Товар соответствует заявленному на сайте, порадовала качественная отвертка и термопаста в комплекте.
  Недостатки:
  не выявлено
  • Кулер Thermalright HR-02 Macho Rev.B (TR-HR02-M Rev.B)
 • Костя Кудряшов
  • Продавец: Rozetka

  Купил для R5 3600x, под апгрейд на R9. Стабильных 40 градусов в бусте проца. Лучший кулер с которым я сталкивался за эту цену. Термопасту в комплекте я не использовал, взял свою MX4.

  Достоинства:
  Цена, качество, комплектация(даже очень неплохая отвёртка в комплекте)
  Недостатки:
  Кулер размером как 140 но отверстия на 120 учтите это. Он не влез со штатным кулером в корпус и я заменил на неплохую 120.
Смотреть все отзывы →

Видео с Кулер Thermalright HR-02 Macho Rev.B (TR-HR02-M Rev.B)

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления