Отзывы покупателей о Корпус RZTK PcCooler Master RP200 Mesh RGB 3F

102 отзыва

Код:  325884457

Оставьте свой отзыв об этом товаре
 • Олександр Лях
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Корпус гарний. Всім раджу його брати але, докупіть 120мм, кулера на передню панель і буде вам щастя )

 • Максим Лихвар
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Хороший корпус

 • Невилько Денис
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Корпус оооочень крутой!однозначно советую!за такие деньги это шара!

  Достоинства:
  Цена, комплект, внешний вид
  Недостатки:
  Нет
  • Представник бренду

   Вітаємо! Дякуємо за вибір RZTK та корисний відгук. Щиро раді, що Ви залишилися задоволені. Бажаємо тривалої експлуатації та завжди найкращих результатів!

 • Александр
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Дуже добрий корпус, РЕКОМЕНДУЮ ВСІМ...)

  Недостатки:
  НЕМА...)
  • Представник бренду

   Добрий день! Дякуємо за вибір продукції бренду RZTK та Ваш відгук. Нам приємно, що Ви задоволені покупкою. Бажаємо тривалого та приємного користування!

 • Сергій Яремчук
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Корпус дуже сподобався, не вперше збираю пк, вирішив спробувати зібрати в корпусі від RZTK, в принципі все сподобалось, місця для кабелів вдосталь(бачив багато відгуків де пишуть що місця для кабелів замало...не розумію яким чином, але певно то малодосвідчені збирачі). Скло зручно відкривається і в будь який момент можна його зняти. Зверху встановлено два вентилятора на видув та один на задній панелі, теж на видув. По комплектуючих, встановлено i5 10400f та RX 5700XT - температури в стрес тестах не перевищують зразкових, температура в кімнаті була в районі 22 -24 градусів.

  Достоинства:
  Встановлені 3 RGB вентилятора, гарна RGB підсвітка з кнопкою керування, можливості для зручного кабель менеджменту
  Недостатки:
  За таку ціну їх немає, але хотілось б товстіший метал
  • Представник бренду

   Доброго дня! Дякуємо за вибір продукції бренду RZTK та Ваш відгук. Нам приємно, що Ви задоволені покупкою. Бажаємо тривалого та приємного користування!

 • Іван Марчук
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Купив корпус, прийшов, почав збирати. Скажу так - корпус не для кабельменеджменту та не дуже підходить для не модульних блоків живлення. Місць для кабелів дуже мало, а отвори які зроблені для протягання їх на іншу частину ( де материнка ) або малі що не влазять, або мало, так що прийдеться повозитись.
  Зразу виникли проблеми з кабелями передньої панелі. Раджу тим хто хоче якось красиво щоб було то перед встановкою блока продумати весь кабелінг на перед.
  Десь стяжки попросовувати, продумати шлях прокладання, оскільки місця ну доволі мало.
  Також ті молікси чи як їх там ( зєднання вентиляторів ) теж завдадуть вам клопоту , з їх фіксацією тре помучитись. Ще необхідно купити як мінімум 2 вентилятори 9 купив також розетківські 130грн/шт з ргб ( такі ж як у корпусі ), бо стоять тіки на видув ( можна верхні поміняти і поставити на фронтальну части ). Якщо вирішили прикріпити ще 2-3 на фронтальну, то запасайтесь вигнутою викруткою, бо верхні кріплення важко буде вкрутити без неї (особливо лівий, мішають верхні вентилятори нормально вціпитись).
  Але сам корпус чудовий, ці всі проблеми, вони і не є проблемами, бо він є маленьким, очікувано що місця там буде мало і тре на "тверезу" встановлювати всьо.
  Так що Рекомендую.

  Достоинства:
  Чудовий корпус
  Недостатки:
  Не знаю чи мав там бути кріпильний винт, але де заглушки на відеокарту є така кришка і там є отвір для винта, так вот винта в мене не було.
  • Представник бренду

   Добрий день, Іване! Дякуємо, що обрали продукцію бренду RZTK та знайшли час поділитись своїми враженнями. Ми раді, що Ви задоволені придбанням корпусу даної моделі. Бажаємо тривалого та приємного користування!

 • Андрей Бондаренко
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Хорошо всё организовано, видно что корпус сделан не из фольги. Здорово, что стоит съемный фильтр - удобно обслуживать

  • Представник бренду

   Вітаємо, Андрію! Дякуємо за вибір продукції бренду RZTK та Ваш відгук. Щиро раді, що Ви задоволені функціоналом корпусу даної моделі. Бажаємо тривалого та приємного користування!

 • Андрій Регелюк
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Сину корпус сподобався. Гарна якість. Легко зібрав. Швидка доставка.

  Достоинства:
  Чудова якість за таку ціну.
  Недостатки:
  Відсутні
  • Представник бренду

   Вітаємо, Андрію! Дякуємо за вибір продукції бренду RZTK та Ваш відгук. Щиро раді, що якість та функціональні можливості корпусу даної моделі викликали позитивні враження. Тривалого та приємного користування!

 • Павел Шевченко
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Чудовий корпус, дуже сильно шкодував коли продав комп’ютер з ним, дуже шкода що більше нема його в продажу. Дуже сильно хотів би придбати ще один такий

  Достоинства:
  Ціна, 3 вбудованих вентилятора, і віконце на петлях, яке справді зроблене з скла а не пластику. Чудова якість
  Недостатки:
  Відсутні повістю, для мене він виявився ідеальним
  • Представник бренду

   Добрий день, Павле! Дякуємо, що обрали продукцію бренду RZTK та знайшли час поділитись своїми враженнями. Нам приємно, що Ви високо оцінили якість та функціональні можливості корпусу даної моделі. Корпус RZTK PcCooler Master RP200 Mesh RGB 3F планується в продажу. На даний момент точна дата початку продажу невідома. Ви можете слідкувати за оновленнями на сайті або ж скористатися кнопкою "Повідомити, коли з'явиться". Бажаємо вдалих покупок!

 • Артур Мамчур
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Чудовий корпус, в цій ціновій категорії, розмір,продуваність

  Достоинства:
  Ціна, розміри, матеріал корпусу та скло загартоване, вентилятори в комплекті
  Недостатки:
  Немає фільтру спереді, відсутня корзина або можливість приєднати другий hdd, хоть і пишуть про можливість
  • Представник бренду

   Добрий день, Артуре! Дякуємо за вибір продукції бренду RZTK та Ваш відгук. Нам приємно, що Ви високо оцінили якість та функціональні можливості корпусу даної моделі. В інструкції зображено схематичні малюнки, які можуть частково відрізнятися. В корпусі використовується пластина для встановлення та фіксації HDD. Також на слайді 7 та 8 зображено можливість встановлення SSD та HDD. Бажаємо тривалої експлуатації та гарних вражень!

 • Віталій Артюх
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Класный корпус всё влезло! компактный и красивый!

  Достоинства:
  Цена\качество
  Недостатки:
  -
  • Представник бренду

   Доброго дня, Віталію! Вдячні Вам за вибір продукції бренду RZTK та високу оцінку якості товару. Ми раді, що Ви задоволені перевагами корпусу даної моделі. Приємного та тривалого користування!

 • Ярослав Левченко
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  По якості не поганий корпус. Метал тонкуватий, але не зовсім фольга. Досить компактний. Единий і досить суттєвий мінус це відсутній пиловий фільтр на вдув на передній панелі. Я вирішив це питання досить просто - купив звичайні капронові жіночі шкарпетки і розрізавши навпіл натягнув на передню пластикову панель із внутрішньої сторони. Стало набагато краще. А так за свої гроші це дуже достойний і красивий варіант.

  Достоинства:
  Компактний. Не погані матеріали. Досить тихі комплектні кулери.
  Недостатки:
  Немає пилового фільтру на "вдув". Нема вирізу для того щоб вивести кабеля живлення компактної відеокарти.
  • Представник бренду

   Добрий день, Ярославе! Дякуємо Вам за вибір продукції бренду RZTK та розгорнутий відгук з доданими фото. Щиро раді, що Ви загалом задоволені якістю та функціональними можливостями корпусу даної моделі. Нам важлива думка кожного клієнта, тож ми врахуємо вказані Вами моменти для вдосконалення продукту в майбутньому. Бажаємо тривалого та приємного користування!

  • Артур Мамчур

   Можете поділитися який в вас стоїть кулер на процесор, і на скільки його ефективністьь?

  • Ярослав Левченко

   "Можете поділитися який в вас стоїть кулер на процесор, і на скільки його ефективністьь?"

   Кулер Snowman M400 130W. Вертушка від id cooling dk-03 rainbow

 • Станіслав Пилипак
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Дуже гарний та компактний корпус все красиво лягає та дуже добре ховає провода які б не хотілось бачити продування добре дуже, сподобалось на кулерах перехідник на молекс та дуже яскраві кулери та сама підсвітка яка ще має режими

  Достоинства:
  Дуже компактний, яскравий, та ергономічний з доброю вентиляцією
  • Представник бренду

   Вітаємо, Станіславе! Дякуємо, що обрали продукцію бренду RZTK та знайшли час для відгуку з доданим фото. Щиро раді, що Вам до вподоби якість та функціональні можливості корпусу даної моделі. Бажаємо тривалого та приємного користування!

 • Владислав Бутенко
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Це моя перша збірка і вирішив взяти цей корпус до неї. Звісно, я розумів, що збирати ПК діло не таке вже й просте, але с цим корпусом це виявилося реальним випробовуванням. Відеокарта asus tuf rtx 3060 ti d6x стала з дуже великим трудом, та закриває більшість роз'ємів: не зміг підключити підсвітку цпу кулера та фронтальні usb 3.0. Місця для кабелів не так вже й багато, але ок. Треба докупляти ще три кулери, аби було б хоч якесь вентилювання.

  Достоинства:
  Компактний, тихий, світиться красиво
  Недостатки:
  Не розрахований на великі відеокарти (>= 300mm). Відсутність фронтальних кулерів.
  • Представник бренду

   Добрий день, Владиславе! Дякуємо за вибір продукції бренду RZTK та Ваш відгук з доданим фото. Нам шкода, що у Вас склалося негативне враження. Наразі наш спеціаліст зв'язався з Вами та проконсультував стосовно питання, яке виникло. Перепрошуємо за незручності!

  • Віталій Гайдамаха

   Також збирав в цьому корпусі і можу сказати що хороший , так прокладати кабелі важко , але не потрібно забувати що це компактний корпус

  • Розетки Покупець

   звичайно корпус не супер, товщина металу і ніякого захисту від пилу і кулери починають такі через рік шуміти вони без підшипників просто втулки ковзання, але тут теж є спорні моменти у підборі комплектуючих, відеокарта така жирна її бажано ставити в корпуси АТХ, всюди потрібно стежити за рівновагою) , хоча за таку ціну корпус непоганий враховуючи що три вентилятори коштують майже 500 грн то корпус один лиш 1200 що якраз виходить один із найдешевших між схожими , тут уже загартовне стекло а не пластик ,кришка яка закриває ці всі проводи від БЖ і задній відсік під кабельменеджмент) для збірки цей корпус приблизно до рівня gtx1660 буде хороший)

 • Денис Федоряцький
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Хороший корпус, но після збірки не зміг поставити на передній панелі, верхній кулер

  Достоинства:
  Нічого не горить)))
  Недостатки:
  Не вмістився кулер 120мм (шостий як заявлено в характеристиках)
  • Представник бренду

   Добрий день, Денисе! Дякуємо, що обрали продукцію бренду RZTK та знайшли час для відгуку. Ми раді, що Ви загалом задоволені покупкою. Зауважимо, що всі характеристики корпусу даної моделі вказані коректно. На слайді 4 проілюстровано встановлення систем охолодження. Якщо у Вас виникли проблеми із встановленням, телефонуйте на на гарячу лінію служби підтримки RZTK за номером 0800-331-319 і ми Вам допоможемо. Бажаємо приємних вражень та тривалої експлуатації!

  • Невилько Денис

   Кулеры ставятся с наружи корпуса,а не внутри!снимаешь переднюю панель и прикручиваешь их там.

 • Дмитро
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Загалом задоволений, компактний, вмісткий, гарний. Всі мої комплектуючі встановились без проблем.

  Достоинства:
  Ціна, дизайн, комплектація, якість, перфорований, ніжки для кліренса, хороша температура всередині (якщо все правильно розмістити)
  Недостатки:
  Слоти для USB та 3.5 на верхній частині корпуса, в мому випадку незручно.
 • Дутчин Максим
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Все класно тільки 1 куллер пачав шуміти, але уже 1 рік користуюся.

  Достоинства:
  Хороше охолодження, продув корпуса.І скло відкривається як дверцята
  Недостатки:
  Невеликий вибір режиму підсвідки
 • Дмитрий Осипец
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  В целом корпус хорош за свои деньги, с модульный БП наверняка будет идеально, место под ссд возле материнской платы сделано не очень удобно, хотя мест для дисков хватает и так, подсветку нужно подключать на отдельный молекс, иначе просто не светится ( подключал вместе с вентиляторами, и она тупо не светилась, сначала даже подумал что брак )

  Достоинства:
  Симпатичный недорогой корпус, съёмное закалённое стекло, что удобно, лёгкий, компактный
  Недостатки:
  Подсветка не регулируется по яркости, для бп с большим количеством проводов маловато места, пространство для укладки проводов не очень то и много ( питание на мат плату нужно аккуратно ложит к корпусу иначе крышка гнётся), кулера в комплекте 3pin и шумноваты
  • Представник бренду

   Вітаємо, Дмитре! Дякуємо за вибір продукції бренду RZTK та Ваш відгук. Ми раді, що загалом Ви задоволені покупкою. Нам важлива думка кожного клієнта, тож ми врахуємо Ваш відгук для вдосконалення продукту в майбутньому. Бажаємо тривалого та приємного користування!

 • Евгений Шумский
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Шикарный корпус за свои деньги, все прекрасно!

  • Представник бренду

   Вітаємо, Євгенію! Дякуємо за вибір продукції бренду RZTK та Ваш відгук. Щиро раді, що Ви задоволені функціоналом корпусу даної моделі. Бажаємо тривалого та приємного користування!

 • Дмитрий Заторский
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Корпус просто конфетка. Спасибо вам.

  • Представник бренду

   Вітаємо, Дмитре! Дякуємо, що обрали продукцію нашого бренду. Нам приємно, що Вам до вподоби якість та дизайн корпусу даної моделі. Тривалого та приємного користування!

 • Евгений Шишкин
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Хороший корпус за свои деньги, качество пластика и металла довольно не плохое, передняя панель РГБ светится очень ярко, а вот вертушки тускловатые немного, но то не критично! Из минусов то это на переднюю панель не стают 3 вертушки, только 2, третий просто не влазит, нехватает буквально 2-3мм. мешает блок кнопок сверху, ну то не страшно. Может это просто мои вертушки 120е чуть пухлые, возможно другие варианты и станут нормально

  Достоинства:
  Цена
  • Представник бренду

   Вітаємо, Євгенію! Дякуємо за вибір продукції бренду RZTK та Ваш відгук. Щиро раді, що Ви задоволені якістю та дизайном корпусу даної моделі. Бажаємо тривалого та приємного користування!

 • Олександр Білоус
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  удобный корпус

  • Представник бренду

   Вітаємо, Олександре! Вдячні за вибір бренду RZTK. Щиро раді, що Ви задоволені якістю та дизайном корпусу даної моделі. Тривалого та приємного користування!

 • Сергей
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Хорошо корпус за свои деньги

  • Представник бренду

   Добрий день, Сергію! Дякуємо за вибір нашого бренду та відгук з доданим фото. Нам приємно, що Ви задоволені покупкою. Бажаємо тривалого та приємного користування!

 • Юрій Синицький
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Розетка, робіть ще....
  Особисте побажання, кулери з однорідною "гало" підсвіткою, або зробіть по кулерах опцію. А так, все ТОП, дякую.

  Достоинства:
  безліч
  Недостатки:
  за таку ціну нема
  • Представник бренду

   Вітаємо, Юрію! Дякуємо, що обрали бренд RZTK, а також високо оцінили якість та дизайн товару. Нам важливий відгук кожного клієнта, тож ми врахуємо Ваш відгук для вдосконалення продукту в майбутньому. Бажаємо тривалого та приємного користування!

 • Юрій Синицький
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  За таку ціну це просто ідеальний корпус з чудово продуманим простором та технічними рішеннями. Вперше збирав у ньому ПК, складнощів не виникло.
  Якщо хочете щоб всі кулери були керовані, необхідно купувати топові (або біля того) материнські плати, які мають багато кулерних роз'ємів та можуть керувати живленням кулера по напрузі. Тоді можна буде організувати швидкість обертання та підсвічування. Якщо ж ні, то кулери будуть "молотити на повну", створюватимуть багато шуму та швидше вийдуть з ладу. Доречі, про кулери, при малій напрузі вони не світяться (і це добре). На передній панелі при малих обертах їх не видно і не чутно взагалі. Корпусом задоволений. Рекомендуватиму.
  П.С.
  Чорно-червона збірка. Asus maximus VIII gene, core i7 6700, PC cooler Corona (4 трубки + червоне гало), кулери на видув теж з червоним гало, Asus ROG Strix gtx 1060 6gb з червоною підсвіткою.

  Достоинства:
  Чудовий корпус. Місця для кабель менеджменту вдосталь. Отвори для проведення кабелю для живлення ЦП в наявності аж два (за це окремо ВЕЛИКИЙ +), пиловий фільтр для блоку живлення та верхній пиловий фільтр є. Прозора бічна скляна ДВЕРКА +, три кулери СРГБ в комплекті +, вкнтиляція корпуса на дуже високому рівні, РГБ стрічка на передній кришці корпуса радує очі, зайвого шуму не створює, чудово продумані місця під диски, корпус майже мінімального розміру, відеокарта довжиною 298 мм помістилась без проблем (через неї і корпус купляв), PcCooler Corona помістився якраз.... можна ще багато плюсів знайти, це ті що зміг перелічити відразу після збірки ПК.
  Недостатки:
  Варто було РГБ стрічку продовжити до нижнього краю передньої панелі, а також зробити її не такою яскравою (але останнє це суб'єктивна думка). Товщина металу "не дуже" (товстіше, було б дорожче). Відсутній хаб для кулерів (в корпусі їх може бути аж 8 штук).
  • Представник бренду

   Вітаємо, Юрію! Дякуємо, що обрали бренд RZTK та високо оцінили якість товару. Щиро раді, що функціональні можливості корпусу даної моделі Вам до вподоби. Бажаємо тривалого та приємно користування!

 • Кирилл Осика
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Збірка така
  Ryzen 5 5500
  Radeon rx 6600
  Asus tuf gaming pro ii b450
  Chieftec cps 650
  M2 1tb
  8x8 gb fury
  Все стало все гарно
  Виламав не ту заглушки під відяху і ніяк назад не вставиш, ну та шож... даун)

  Достоинства:
  Гарний, зручний, підсвітка, скло?
  Недостатки:
  Нема
  • Представник бренду

   Добрий день, Кирило! Дякуємо, що обрали бренд RZTK та знайшли час для відгуку з доданими фото. Нам приємно, що Ви задоволені якістю та дизайном корпуса. Тривалого та приємного користування!

 • Богдан
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Гарний корпус за свою ціну

  Недостатки:
  Немає
  • Представник бренду

   Вітаємо, Богдане! Дякуємо, що обрали наш бренд та знайшли час для відгуку з доданим фото. Щиро раді, що Ви високо оцінили якість корпусу даної моделі. Тривалого та приємного користування!

 • Анатолій Вінтонів
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Дуже!дуже!дуже великі проблеми з охолодженням,коли на вдув повітря вдосталь хватає,то вот з видувом великі проблеми так як його мейже не має з встановленеми на зад та два в верху вентеляторами воздух не виходить через,що VRM материки гріється так,що до радіатора vrm торкнутись не можливо,материнка б560,процесор і3 10100f,категорично не рекомендую.Вентилятори дуже шумні,скло в майбутньому має всі шанси відвалитись від кріплень бо приклеєне на двосторонній скоч і вже є з цим проблеми.

  Достоинства:
  Нема
  Недостатки:
  1001
  • Ванька Ерохин

   Зачем на ай-3 башня такая здоровая, тут бы боксовое стоковое охлаждение было с головой, ещё бы и врм охлаждала, особенно если радиаторов нет на врм, то башню ставить не стоит

  • Анатолій Вінтонів

   Ванька!тому що старий гамакс300 вигинав серйозно материнку і довелось купляти новий і вже для апгрецду майбутнього...

  • Представник бренду

   Вітаємо Вас, Анатолію! Зауважимо, конструкція корпусу добре вентильована, тому радимо перевірити чи достатньо потужності вентиляторів і чи злагоджено вони працюють (вдув/видув). Також нагадаємо, на корпус діє гарантія 12 місяців з моменту покупки, тож при виникненні проблем з експлуатацією рекомендуємо звернутися до сервісного центру за гарантійним обслуговуванням. Актуальний перелік точок видачі, в яких працюють сервісні центри, можна переглянути за посиланням: ссылка.

 • Кирилл Осика
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Здивувався!
  Корпус організований, бокове скло принципу калітка на магнітах) зверху пилофільтр, 3 куллера, модна аж 5 на вдув добавити, 3 на перед, і два на відеокарту знизу! Кармани для ссд, хдд Кнопки нормальні! Метал тоненький, але за ці гроші

  Достоинства:
  Зручність, організація, обдув, дизайн
  Недостатки:
  Тонкий метал
  • Представник бренду

   Вітаємо, Кириле! Дякуємо, що придбали продукцію бренду RZTK та залишили відгук з доданими фото. Нам приємно, що Ви задоволені покупкою. Бажаємо тривалого та приємного користування!

 • Богдан Тетерук
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Довольно хороший корпус.

  Достоинства:
  Продуваемость, цена
  Недостатки:
  Боковое окошко открывается с помощью липучки какой-то, которая спустя года наверное оторвется
  • Представник бренду

   Вітаємо, Богдане! Дякуємо за вибір бренду RZTK та Ваш відгук. Щиро раді, що Ви задоволені покупкою. Бажаємо тривалого та приємного користування!

 • Ігор
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Гарний та функціональний корпус.

  Достоинства:
  3 кулера RGB, компактність, скляні двері на магніті, пилові фільтри
  Недостатки:
  Немає інструкції по кабелям
  • Представник бренду

   Добрий день, Ігорю! Дякуємо, що обрали бренд RZTK та знайшли час для відгуку. Нам приємно, що Ви задоволені якістю та дизайном корпуса даної моделі. При виникненні проблем з експлуатацією, Ви можете зателефонувати на гарячу лінію служби підтримки за номером 0800-331-319. Ми завжди раді допомогти!

 • Гість
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Купив даний корпус під збірку нового ПК,перших 6міс все добре працювало з моєю старенькою 1050ti. І ось вирішив замінити її на RTX 2080ti Founders Edition,це жах. Відеокарта гріється до 85-86 градусів при 90% обертів вентиляторів. Без скла і задньої панелі температури тримаються в районі 70-72 градусів. Комплектних кулерів не вистачає для охолодження системи

  Достоинства:
  Відносна бюджетність станом на літо 22. Дизайн
  Недостатки:
  Проблеми з охолодженням,корпус не для продуктивних систем.
  • Артем Неділько

   У реф версій відеокарта завжди значно гірше з оходженням - на 10 градусів

  • Представник бренду

   Доброго дня! Дякуємо за наданий Вами зворотній зв'зок та висловлену особисту думку. На жаль, неможливо прослідкувати за яких умов використовується техніка та чи виконуються рекомендації, що зазначені в інструкції користувача, тому фактори виходу з ладу можуть бути різними і не завжди вказують на проблематику якості. Проте навіть незважаючи на деякі обставини, ми завжди йдемо назустріч нашим клієнтам. Зокрема, рекомендуємо звертатися за гарантійним обслуговуванням до авторизованого сервісного центру. Також зауважимо, корпус цієї моделі має добре вентильовану конструкцію, тож, можливо, проблема у встановленій системі охолодження або її організації. В такому випадку потрібно встановити потужнішу систему охолодження. У разі виникнення додаткових запитань стосовно експлуатації, будь ласка, зателефонуйте на гарячу лінію служби підтримки RZTK за номером 0-800-331-319. Наші спеціалісти завжди раді допомогти!

 • Вадим
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  За свою ціну - прекрасний корпус від локального виробника. Скло відчиняється, міцно тримається на магнітах. Стокові кулери працюють ідеально, докупив таких же до комплекту - на продув системи нарікань нема жодних, не пригадую що бачив температури вищі за 60-70 градусів при інтенсивних навантажень протягом декількох годин підряд.

  Якщо хочете порядний кулер до процесора, то зважайте на висоту башти, не усі рішення туди влізуть. Так само компактність корпуса може дещо ускладнити саму збірку, але це вже залежить від компонентів. Кулери на фронтальну панель довелося встановлювати дуже туго, аби вмістилося 3 штуки. Кожен міліметр має значення.

  Великої кількості рішень для кабель-менеджменту не передбачено, все доволі аскетично, проте ефективно. Якщо для вас принципові вбудовані рішення/місця для спрощення таких задач, то шукайте корпуси вже з дорожчих цінових категорій.

  Достоинства:
  Розмір, циркуляція повітря, ціна
  Недостатки:
  Компактність дещо ускладнює збірку, але це буде завжди з корпусами такого розміру.
  • Представник бренду

   Вітаємо, Вадиме! Вдячні за вибір техніки бренду RZTK та розгорнутий відгук. Щиро раді, що Ви задоволені функціональними особливостями корпусу даної моделі. Бажаємо тривалого та приємного використання!

 • Виктор Широкий
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Первые впечатления ) маленький корпус ) красивый ) компактный ) яркий и лёгкий в сборке ) кабель менеджмент топ ) всё работает всё что нужно горит и крутится ) только собрал так что если будут недостатки добавлю )

  Достоинства:
  Выше
  Недостатки:
  Одно крепление hdd или ssd ) или оба только болты свои думать )
  • Представник бренду

   Доброго дня, Вікторе! Нам приємно, що Ви обрали корпус RZTK цієї моделі та оцінили його переваги. Вдячні за Ваш відгук. Бажаємо тривалого користування і гарних вражень!

 • Ростислав Цвиленёв
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Оценка в целом этого корпуса за свою стоимость 4.7 , он хорош серьезно но скорее для бюджетных сборок, но и нормальные видюхи и кулера в него влезут , единственные проблемы это крепление стекла довольно нежное и язычок на клее а так, ну ещё задний бекплейт не очень много места имеет под кабель менеджмент но это не проблема а скорее особенность данного типа корпуса матх , но даже я с огромной видеокартой и бп с кабелями как конский х..-хвост все поместил и закрыл и знаете подсветка циркуляция качество меня порадовало, да есть корпуса лучше но по сути качество будет лучше на процентов 5% а цена на 25-35% дороже а то и больше

  Достоинства:
  Компактный и очень хороший за свою цену
  Недостатки:
  Крепление стекла и pull язычок не мега надёжные и долговечные
  • Представник бренду

   Вітаємо Вас, Ростиславе! Дякуємо за вибір RZTK та детальний відгук, який допоможе зробити правильний вибір тим, хто ще не придбав корпус RZTK цієї моделі. Щиро раді, що Ви залишилися задоволені. Бажаємо тривалої експлуатації та завжди найкращих результатів!

 • Вадим Швалев
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Корпус дуже сподобався

  Достоинства:
  Компактний, якicний
  Недостатки:
  нема
  • Представник бренду

   Доброго дня, Вадиме! Дякуємо за вибір бренду RZTK та високу оцінку якості продукту. Щиро раді, що Ви задоволені придбанням корпусу цієї моделі. Бажаємо тривалого користування і гарних новорічних свят!