Отзывы покупателей о ИБП Ritar RTSW-600ND12 LCD 360 Вт (YT28948)

25 отзывов

Код:  381754719

Оставьте свой отзыв об этом товаре
 • Александр Сташевский
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Котел не працює, буду повертати, на вітер гроші...

  Достоинства:
  Немає
  Недостатки:
  Не відповідає опису
 • Олег Большаков
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Акум. прийшов практично повністю заряджений! Болти йшли у комплекті! Підключив,вмикнув,безперебійник один раз пискнув і все запрацювало! Доречі,спочатку під'єднав червоний,потім чорний при відключеному безперебійнику. Потім вмикнув його тільки на акумі,без мережі. Після того,як він включився,вмикнув безперебійник в мережу 220. Знову один раз піскнув і запрацював від мережі. Підзарядив акум. десь хвилину. Все працює дуже добре!

  Достоинства:
  Відносно не дорогий варіант.
  Недостатки:
  Поки не виявив
 • Александр Семко
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Покупкой доволен! Котёл Bosch Gas 6000w работает от данного ИБП без проблем... От аккумулятора стабильно формирует 230В -2В... Шум приемлемый (автомобильная зарядка у меня шумнее)... Пищалка каждые 5-7 секунд, конечно, напрягает (когда работает от аккумулятора) !) Ощущение как в больнице в реанимации находишься... Хотелось бы, чтобы она отключалась (может я не нашёл ещё как)!

  Достоинства:
  Безучастие в процессе (подключил и забыл), правильный синус, качественная сборка, стабильное напряжение на выходе...
  Недостатки:
  Частое и звонкое оповещение (пищание) при работе от аккумулятора
  • Александр Семко

   При работе от аккумулятора пищание сигнала убирается кратковременным нажатием на кнопку питания на лицевой панели и ИБП переходит в беззвучный режим работы от акб... Может кому-то понадобится!)

 • Влад Згуровец
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Хорош

  Достоинства:
  Цена
  Недостатки:
  Не обнаружено
 • Станислав Волков
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Top советую

  Достоинства:
  Top
 • Дмитрий Верещагин
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  заводский китаець.

  Достоинства:
  Поки не побачив
  Недостатки:
  ВмонтованI провода сзадy . Зразу не переставиш провода з крокодилами.
 • Таня Копецька
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Купляв майже такий більш ніж два роки назад - працює і зараз. Все добре і очікувано.

  Достоинства:
  Ціна. Не потрібно переживати за котел - ДБЖ завжди перемикається на акумулятор навіть у випадку зміни напруги. На старому акумуляторі від авто місткістю 60Аг тримає котел з насосом десь 15 годин.
  Недостатки:
  Звичайно, трохи шумить , коли працює (навіть при наявності зовнішнього живлення)
 • Віктор Пістрюга
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Працює.

  Достоинства:
  Ціна
  Недостатки:
  Час покаже
 • Володимир
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  я ні чого не буду говорити про: періодичне клацання, холостий шум, вентилятор і тд. Це все те, що напевно можна виправдати цінником. НАПЕВНО. Мені просто порівнювати немає з чим.

  ДБЖ стоїть не в кімнаті, тому це все стерпно (не іронічно). Є, працює... і добре.

  А ось що терпіти нестерпно, так це те, що у цього Г немає пам'яті. Тобто: Кожного разу, коли живлення переходить на аккум, цей ДБЖ починає верещати/пищати кожні 3 секунди (буквально 3 СЕК ДІЛЕЙ), що він перейшов на акумулятор. І щоразу потрібно йти/лізти до нього і тикати кнопку, щоб він заткнувся. Тому що писк/вереск розноситься по всьому будинку.

  Днями, буде час, розберу випаяю або просто зламаю, щоб не танцювати навколо цього.

  плювати я хотів на гарантію. Гаразд ще через технічні хар./начинку він сам по собі гучний, так ще чуваки програмно накинули 44 дБ. ну якщо з шумом, то щоб навірочку. і мені плювати яка там була логіка: ДБЖ буде переходити на аккум. раз на 3 дні або двічі на рік. Це вже нікого хвилювати не повинно. мої проблеми. навіщо мені всередині його СИГНАЛІЗАЦІЯ, що не налаштовується? Клоунада.

  Це пищання нестерпне.

  Достоинства:
  виконує поставлені завдання.
  Недостатки:
  циклічний вереск кожні (це буквально. кожні) 3 сек пищалки всередині під час переходу на акум.
  • Анатолій Базан

   дивно, в мене ледь чутно писк, я звик до писку люксена і знав що пропала мережа коли є звук, а зараз писк такий тихий що швидше відчуваю що інет пропав ніж напруга.

  • Володимир

   чесно кажучи (на мій погляд) дивне порівняння або протиставлення гучності звуку і відсутності інтернету. я навіть не зовсім вловив основний посил про що це.

   Якщо мається на увазі, що конкретно у вашому випадку не все так жахливо з писком, як це описую я, бо ви Звикли до цього... або відразу можете визначити зникнення напруги у своєму домі лише цим пристроєм потужністю 350w (за умови 230в на вході) писком усередині його або відсутнім інтернетом, неважливо, тоді перше, напевно, явно плюс для вас.

   "це ледве чути" в 3 рази (суб'єктивно і в порівняння, щоб було зрозуміло для простого споживача) голосніше, ніж одноразовий момент писку під час ввімкнення ПК (хто ще пам'ятає цей писк). А там же, це ще й нескінченно циклічно до моменту фізичного втручання натисканням на кнопку щоразу під час переходу від мережі до акуму. я вважаю для споживача не надто було б багато, бажати мати можливість налаштування цієї вельми спірної механіки. це не про характеристики.

   пс. у себе ж я цю деталь із плати демонтував.

  • Богдан Сорокін

   Спробуйте натиснути кнопку Power коли дбж ввімкнуто.
   В мене переключає на беззвучний режим (з'являється іконка приблизно по центру зверху дісплея) і він більше не пищить.
   Фото - ссылка

 • Андрій
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Купили цей девайс, купили для нього гелевий акумулятор підключили, працює лише від мережі, від акумулятора не працює. При цьому індикатор заряду акумулятора показує повний, що з ним що без нього. Оформив заявку на повернення, тепер почнуться танці з бубном в сервісному поки дадуть заключення. Втрачений час якого немає :(

  Недостатки:
  Не працює
  • Павло

   ну як, вирішили проблему?

 • Віталій Дем'янюк
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  При підключеному до пристрою акумуляторі, включенному пристрою в розетку навіть при вимкненій кнопці живлення на самому пристрої - пристрій гуде бо трансформатор під напругою, при розоядженому акумуляторі заряджає його за необхідності при цьому гуде, шумить і сильно гріється. Навіть на 100% зарядженому акумуляторі пристрій продовжує гудіти, шуміти і гритися. Акум заряджений, до пристрою нічого на підключено а він при цьому споживає близько 60-65Вт. Отже 60Вт на 24 год і на 30 днів маємо десь 42-50 кВт.год за місяць. Це майже холодильник за місяць стільки бере 50 кВт.год на 2.64 грн. = 132 грн. За пристрій який стоїть в режимі очікування. Одним словом якщо він слугує не для котла а як резерв до блекауту то після заряджання акумулятора його варто вимкнути з розетки і відєднати акумулятор. (питання на хіба на ньому та кнопка вимкнення - вона вмикає дисплей і видає напругу з розетки на пристрої). Якщо пристрій використовується в кімнаті то ви в ній не заснете мало того що він працює як обігріва він досить сильно щумить практично - ПОСТІЙНО. У крпусі там дуже маленький вентилятор і можна поставити більшого тоді можливо він інколи буде вимикатись. Взагалі пристрій у режимі standby (очікування) не повинен так грітися. Якщо це для котла і пристій стоятиме в окремому прохолодному приміщенні то за такі гроші нехай шумить і гріється - саме те. Я збираюся використовувати у квартирі і тому делема - занести його на обмін і взяти щось пристойніше чи залишити. Завтра протестую пристрій що на дачі - LUXEON-500. Він під час заряджання шумит ще більше (у нього великий шумний вентилятор) але не гріється зовсім. Цікаво яке у нього споживання в режимі standby. До речі при вимкненій кнопці він повністю вимикається - нічого не шумить, не гуде, не гріється.

  Достоинства:
  Дешевий, гарно зібраний, виконує свою основну функцію.
  Недостатки:
  Гріється копус, постійно шумить вентилятор, гуде трансформатор
  • Віктор Смірнов

   Також робив заміри. Коли батарея вже заряджена включений UPS на холостому ходу бере десь 25 Вт, вимкнутий - 15 Вт. Він постійно підтримує 13,6 В на акумуляторі безперервною підзарядкою. Цікаво як акумулятор довше збережеться, на такій постійній підзарядці, чи якщо раз в кілька місяців дозаряжати.. Для себе вирішив вимкнути UPS з розетки, періодично підключати для дозарядки, і користуватись лише за потребою.

  • Віталій Дем'янюк

   Протестувавши LUXEOIN-500 вирішив залишити Ritar для квартири як резерв під час можливих відключень. При повному заряді і тривалому часі спокою без навантаження споживання пристрорю стає меншим. 100 % згоден з коментарем Віктора Смірнова. Після заряджання або відновлення заряду акумулятора вимикати пристрій з розетки. Вмикати періодично для підтримання ємності акумулятора і звісно за необхідності.

  • Анатолій Базан

   Так само вмикаю коли треба комп, коли комп вирубаю - вирубаю і стаб з розетки. Не до продумали інженери. А по нагріву - поставив на дві стійки а під дно вентилятор компютерний на 12В, вручну його підключаю паралельно акамулятору коли жара літом бо встроєний дуже не справляєтся, зараз під зиму не так перегріваєтся.

 • Руслан Корицький
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Кажу відразу, що до самого магазину наразі претензій не маю: швидко відправили, товар прийшов цілий і неушкоджений.
  Нажаль мій котел (BAXI Main digit) з цим ДБЖ працювати не став. Вмикаєш від мережі 220 вольт, все працює, але як тільки переходить на роботу від акумулятора, видає помилку Е03. Ніякі маніпуляції з штепсельними валками не допомогли. У сусідів аналогічний котел, спробував там: при переході на роботу від акумулятора помилку не видав, але пальник при відкриванні гарячої води не запалився і теж різниці немає якою стороною вставляти вилку розетки хоч в мережі 220 вольт, хоч на самому ДБЖ.
  Раніше цей котел у мене нормально робив з іншим ДБЖ, з цим не захотів. Від мережі 220 В працює нормально. Нажаль буду повертати, шукатиму щось інше. Дома малі діти, якщо орки зроблять нам, що по 10 годин не буде світла то треба щось думати.

  Достоинства:
  Компактний, має LCD дисплей
  Недостатки:
  При переході на акумулятор котел видає помилку.
  • Богдан

   Якщо котел фазозалежний, то при живленні від акумулятора ДБЖ дає дві фази замість фази і нуля і запал в котлі не буде працювати, тому необхідно заземляти нульовий вихід з ДБЖ (з усіма ДБЖ, інверторами та генераторами та сама історія)

  • Ren Renovatio

   с вашим котлом, может работать безперебойник с ценовой политикой от 10 косарей... что вы хотели от самой дешёвой синусоиды?

 • Богдан Господарисько
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  гріється - приблизно годину працює і вирубається - викинуті гроші

  Достоинства:
  немає
  Недостатки:
  гріється - приблизно годину працює і вирубається - викинуті гроші
  • Володимир Штеркун

   А що ви до нього підключали?

  • Богдан Господарисько

   невеликий холодильник - пробував через стабілізатор - працював годин 8 - йому потрібна постійна напруга - іначе виключаємся і тільки кнопкою можна включити повторно

 • Роман
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Провів тест драйв , при навантаженні 100Вт зі звичайним кислотним акб 53 АГ даний дбж пропрацював 3:43 год. Відключився при напрузі на акб близько 10.00 В

  Недостатки:
  Нагрівається корпус
 • Ярослав Михайлович
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Порадив знайомий, який розуміє в даному питанні і має такий у себе подивився відео на ютубі, оглядів на цю модель багато. Купив одразу два, собі та батькам. Перевірив роботу під циркуляційним насосом твердопаливного котла, споживання в районі 70Вт, не гріється, вентилятор досить гучний, але не критично. Головне, щоб вдома було тепло. Слава Україні!!!

  Достоинства:
  Якість збірки.
  Недостатки:
  Мабуть вентилятор, але то, не на часі.
 • Ігор
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Функції стабілізації та 12->220 виконує добре, котел від акумулятора працює, недолік це те, що часто вмикається вентилятор, що робить пристрій шумним

  Достоинства:
  Дешевий, виконує свою роботу
  Недостатки:
  Шумний
 • Руслан
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  купив підключив три акуми 12в 9 апмер паралельно але циркуляційний насос не працює від акумів акумулятори робочі перевіряли. хто розбирається чому не працює циркуляційний насос опалення 70 ватт від акумуляторів (паралельне підключення)? чи вони будуть працювати тільки послідовно? і чи можна три акума так підключить чи тільки 3 шт або 4 шт? чи просто дефектний пристрій?

  Достоинства:
  включається
  Недостатки:
  не працює як потрібно
  • Миша Балакин

   Синусойда нет вот и непрацуют двигатели
   Им нужен правельный синус как в розетки

  • Светлана Коваль

   смотря какой вольтаж вам нужен в итоге, если 12в то тогда подключайте паралельно, при этом будут суммироваться амперы, если вам надо 36в, то последовательно, при этом амперы не будут сумироваться. если вам надо 12в и вы подключили паралельно, но не работает, проверьте схему паралельного подключения, есть интернете. вот схема паралельного подключения: позитивні виводи (плюси +) всіх акумуляторних батарей підключалися до плюсового вузла зарядної або розрядної станції. У свою чергу, негативні виводи (мінуси –) всіх акумуляторів у ланцюзі мають бути приєднані до мінусового вузла зарядної або розрядної станції.

  • Руслан

   Мені потрібно щоб працював тільки один насос опалення 70ватт. При відключенні від лінії в стабілізаторі тухне екран і він починає пищати глухо і зупиняється насос. Чи це від того що не тягнуть акумулятори і в них малий пусковий струм чи від того що виробник збрехав і ніякого чистого синуса в цьому виробі немає?

 • Денис Сердюк
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Любопытно было что внутри, можно кулер 80 всунуть.

  Достоинства:
  Качество сборки хорошее
  Недостатки:
  Сильно греется трансформатор, но для них я так понимаю это нормально, но не приятно.
 • Анатолій Базан
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Глобально працює, перемикає на акумулятор швидко що комп і монітор не помічають навіть. Простий, компактний. З нюансів: гріється добряче, навіть коли в режимі відключеного навантаження. Яскравість екрана вирви око, не регулюється в роботі, хоча закладено можливість - коли кнопкою вимкнути навантаження то екран стає тусклішим через пару секунд. Постійно клацає реле кожні хвилин 5, хоча напруга стабільна і нічого не відбувається, кожні 15-30хв на секунду перемикається на батарею і назад (то так задумано, тест?? ) Немає інформації про пороги та крок стабілізації, гадав в паперовій інструкції будуть раз тут немає. В цій моделі струм заряду теж не регулюється, то лише для старших. Корпус не щільно прикручений - вібрує в резонанс до трансформатора, довелось стяжкою навколо прижати. А ще коли переходить на батарею під навантаженням (у мене комп 100-150Вт) то починає одразу з 245В і за 5с опускається до 220. Теж не знаю чи то норм. Старий 2кВт повноцінний онлайн упс навіть на 1В не дрипався при перемиканнях)

  Достоинства:
  Глобально працює добре
  Недостатки:
  Не повна інформація в документації
 • Денис Сердюк
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Модернизация резиновые ножки цена 10 грн. Меньше нагревается, не слышно гула трансформатора.

  Недостатки:
  Завод можете поставить цену 3700 грн.
  • Володимир Герасименко

   Вітаю, а де ніжки купили?

  • Володимир Білковський

   Не підказуйте їм, а то ще дійсно поставлять таку ціну ))))
   Такі ніжки бачив на магнітофоні Маяк )))

 • Денис Сердюк
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Працює.

  Достоинства:
  Ціна.
  Недостатки:
  Гуде трансформатор, іноді кулер в мене в кімнаті трохи докучає.
  • Олександр

   Справляється з зарядом 100амп акумулятора?

 • Володимир Волік
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  перші сутки - політ нормальний! Є невеликий нагрів корпусу. Час від часу вмикається охолодження. Є якесь клацаніє приблизно раз на годину (можливо релюшка).

  Достоинства:
  Дуже гарно стабілізує напругу. Хорошою тримає навантаження близько 400 Вт. Невеликі розміри. Інформативний дісплей, який показує навіть частоту мережі
  Недостатки:
  Нагрів корпусу. Вмикається кулір охолодження, який чутно. Неможливо вимкнути підсвічування дисплею.
 • Ярослав
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Дуже сильно гріється, особливо нижня частина, що неможливо там доторкнутися. Не знаю чи це заводський брак, чи звичний режим роботи даного безперебійника. Розчарований покупкою

  • Іван

   У мене такий пропрацював опалювальний сезон, не поламався. Охолодження в ньому вмикається динамічно при потребі (закінчиться гарантія поміняю кулер на якийсь якісніший чи більший). Якість самого пристрою посередня, але в наявності тоді нічого не було, тому придбав його. Відносно шумний, але свою функцію виконував нормально.

 • Богдан
  Продавец: Rozetka

  За свою вартість ДБЖ непоганий але є кілька недоліків: гріється навіть без навантаження, причини: вбудований 40мм вентилятор не справляється, потрібен як мінімум 80мм і більше вентиляційних отворів, режим зарядки працює постійно, навіть при 100% заряженому акумуляторі, а це може негативно вплинути на тривалість життя акумулятора, тому бажано використовувати його тільки в періоди відключення а не постійно. Для котла або ПК його потужності вистачає, але реальний КПД невідомий, тому краще брати акумулятор з великим запасом ємності.

  Достоинства:
  Ціна, компактність, чистий синус
  Недостатки:
  Сильно гріється, трохи шумний, немає % індикатора зарядки акумулятора.
  • Представник постачальника

   спробуйте змінити місце розташування ДБЖ, можливо стоїть близько до стіни, чи десь в кутку..

 • Денис Сердюк
  Продавец: Rozetka

  Ребята у меня работает уже больше двух месяцев 24/7 телек, роутер, кател, два светильника.

  Достоинства:
  Отличный аппарат за свой деньги.
  Недостатки:
  Нет если не ставить в спальне.