Безкоштовна доставка Rozetka + Prom
Процесор AMD sAM5 Ryzen 9 9950X 16C/32T, 4.3-5.7GHz, 170Вт (AMD Radeon Graphics) Box (без охолоджувача) - изображение 1

Процесор AMD sAM5 Ryzen 9 9950X 16C/32T, 4.3-5.7GHz, 170Вт (AMD Radeon Graphics) Box (без охолоджувача)

Код :  556880985
Семейство процессоров
Тип разъема
Количество ядер
Базовая тактовая частота
Интегрированная графика
Объем кэш памяти 3 уровня
  • 64 МБ

Есть в наличии

33 139

Оплатити частинами від Rozetka
Rozetka
от 5524  x 6
Безкоштовна доставка лише 50 ₴/міс.
  • Самовывоз из магазинов Rozetka

    Бесплатно

  • Самовывоз из Новой Почты
    или бесплатно со

    Тариф перевозчика

  • Самовывоз из Meest ПОШТА

    Тариф перевозчика

  • Курьер Новой Почты

    Тариф перевозчика

Оплата. Оплата при получении товара, Apple Pay, Google Pay, Оплата картой Visa/MasterCard, КК - инстолмент, Оплата на счет продавца, Оплатити зараз Карткою Rozetka
В настоящий момент использование бонусов на данный товар недоступно.
Гарантия. 36 месяцев. Обмен/возврат товара в течение 14 дней. 
 
 
 

Характеристики

Семейство процессоров
Тип разъема
Количество ядер
Количество потоков
Базовая тактовая частота
Количество каналов памяти
  • 2
Максимальная тактовая частота
Тип памяти
  • DDR5
Техпроцесс
  • 4 нм
Мощность TDP
  • 170 Вт
Поколение процессора AMD Ryzen
Интегрированная графика
Разблокированный множитель
Назначение
Тип упаковки
Страна-производитель товара
Максимально допустимая температура
  • 95°C °C
Объем кэш памяти 2 уровня
  • 16 МБ
Объем кэш памяти 3 уровня
  • 64 МБ
Максимальный объем памяти
  • 192 Гб
Гарантия
  • 36 месяцев

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления

Отзывы и вопросы

Оценка пользователей 5/5
на основе 4 отзыва
  • 5 звезд
    3 оценок
  • 4 звезд
    0 оценок
  • 3 звезд
    0 оценок
  • 2 звезд
    0 оценок
  • 1 звезд
    0 оценок
  • Фотографии и видео покупателей
    Отзывы про товар у других продавцов
  • Сергій
    Продавец: Rozetka

    Накатав комент на 12232 символи а максимально можливе - 3072, тому нижче багато порізано.

    +/- писати не буду, тому що в принципі для такого проца в нього немає мінусів як таких. Тому напишу факти які в мене є, а потім трохи думок )

    Він в мене стоїть в
    Mobo - Gygabyte X870E Aorus Master
    Memory - (KF564C32BBEK2-64) Kingston Fury Beast 6400 з EXPO та таймінгами 32-39-39.
    Система рідинного охолодження - Alphacool Eisbaer Pro Aurora 280 CPU AIO (поміняв вентілятори на Noctua NF-A14 industrialPPC-2000 PWM - думав це все вирішить, але - ні )), AIO стоїть на фронтальній частині корпусу).
    Термомапса - Noctua (та, яка дорожче, номер не пам'ятаю). не рідкий метал - він би був не зайвий з точки зору охолодження, але мені не спобалися фоточки тих поверхонь які рідкий метал використовують, я свій процесов в єкстрим режимі вікористовувати незбираюся, тому вирішив що в моєму випадку воно того не варте.


    Факти про проц:
    1. Після оновлення біоса на материнскій платі, пям'ять запрацювала по EXPO на 6400 без всяких питань.
    2. Щоб розкрити потенціал процесора треба нормальна материнска карта, яка може на процесор давати достатньо єнергії. Всякі B такого робити не будуть.
    3. Андерволтінг класна штука. Рекомендую канал Blackbird PC Tech.

    Тут було багато про андерволтінг - подиитися в інтернеті.

    4. в стрес тестах з памєятью температура тримаеється на 70%. Якщо стрес-тест тіьки на проці - максимальна можлива температура менше ніж за 3 секунди.
    3. в мене проц стабільно працює з параметрами андерволтінгу -26/-50. (-50 - це дивно, думки чому так є, але викинув, не влазить)
    4. Після андервотлітнгу приріст в OCCT склав для SSE - 12%, для AVX - 3.5%. CINEBENCH - десь 4.5%-5%.
    5. Після втановлення обмедення температури по процесору в 85 нградусів і можливість бустити ядра быльше 200w (регулювання відбувається материнскою платою замість процесора) - загальний приріст впав, на бріблизно 3% в CINEBENCH. і став 1% в OCCT для AVX. Тобто небагато :)
    6. Середній буст на ядро виріс після всіх маніпуляцій на +200 MHz
    7. В не стрес-тестах, просто в роботі без відеокарти температура проца 37-50
    8. В іграх - 70-85. Про ігри ще ничже напишу, бо це не показник проца, це більше до корпусів і вентеляторів.

    Думки:
    1) Гарний процесор.
    2) Андерволтінг без достатньої сітстеми охолодження багато не дає. В повсякденному жітті різниці навряд чи побічите. Але приємно. Знижує загальне використання єлєктроєенергії (важко прогнозувати на скльки, але в стрес тесті в мене витрачалося 170 W замість 200 W по дефолту, але хто постійно працює в стресі? )
    3) проц реально ля професнойї роботи дюдини яка компілить багато коду вдома :) бо на роботі частіше за все є віртуальні сервери для цього.
    4) думаю що проца виситачить років на 10.
    6) для загального використання домашньго компа вистачить 8 ядер,але мати 16 - приємно.

    Тут було багато про охолодження - основна теза 280 достатньо, жыдкість трохи краща за башту (особливо в іграх).

    Достоинства:
    гарний топовий проц
    Недостатки:
    та в приципі немає
  • Андрій З***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Супер

  • Олексій Ч***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Незважаючи на постійну частоту 4+ МГц - без навантаження процессор бере лише 6-8 W.
    Але після навантаження - це справжній обігрівач. Подбайте про охолодження.
    Більше сказати немає чого. Усі частоти відповідають, бали у бенчмарках відповідають очікуванням.

    Достоинства:
    Працює. Потужний.
    Недостатки:
    Гарячий.
Читать все отзывы →