День Рождения ❤️ ROZETKA 2026
Процессор AMD Ryzen 9 5900XT (100-100001581WOF) - изображение 3
Процессор AMD Ryzen 9 5900XT (100-100001581WOF) - изображение 1
Процессор AMD Ryzen 9 5900XT (100-100001581WOF) - изображение 2
Процессор AMD Ryzen 9 5900XT (100-100001581WOF) - изображение 3
Процессор AMD Ryzen 9 5900XT (100-100001581WOF) - изображение 1
Тип разъема
Количество ядер
Интегрированная графика
Объем кэш памяти 3 уровня
  • 64

Процессор AMD Ryzen 9 5900XT (100-100001581WOF)

Код:  547243074

Есть в наличии

33 399

Оплатити частинами від Rozetka
Rozetka
от 16700  x 2
Безкоштовна доставка з Rozetka+Prom за 50 ₴/міс
  • Самовывоз из магазинов Rozetka

    Бесплатно

  • Самовывоз из Новой Почты
    или бесплатно со

    Тариф перевозчика

  • Самовывоз из Meest ПОШТА

    Тариф перевозчика

  • Курьер Новой Почты

    Тариф перевозчика

Оплата. Оплата при получении товара, Оплатити частинами від Rozetka, Apple Pay, Google Pay, Оплата картой Visa/MasterCard, Оплата на счет продавца, Предоплата на карту продавца, Оплатити зараз Карткою Rozetka
В настоящий момент использование бонусов на данный товар недоступно.
Гарантия. Обмен/возврат товара в течение 14 дней. 
 
 
 

Описание

Описание
AMD Ryzen 9 5900XT устанавливается в разъём Socket AM4 и имеет 16 ядер с поддержкой 32 потоков. Базовая частота процессора составляет 3,3 ГГц, а в режиме автоматического разгона достигает 4,8 ГГц. В архитектуре Vermeer реализована кэш-память второго уровня объёмом 8 МБ и третьего уровня на 64 МБ. AMD Ryzen 9 5900XT поддерживает память DDR4-3200 с максимальным объёмом до 128 ГБ и работает в двухканальном режиме. Тепловыделение составляет 105 Вт, что соответствует стандартному уровню для процессоров данной категории. Разблокированный множитель позволяет настраивать параметры работы процессора в зависимости от задач. AMD Ryzen 9 5900XT изготовлен по 7-нм техпроцессу, что снижает энергопотребление при высоких нагрузках. Процессор ориентирован на использование в системах с материнскими платами на базе чипсетов AM4, что обеспечивает совместимость с широким спектром оборудования.

Характеристики

Тип разъема
Количество ядер
Количество потоков
Тип памяти
  • DDR4-3200
Интегрированная графика
Наличие кулера
  • Есть
Объем кэш памяти 3 уровня
  • 64

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления

Отзывы и вопросы

Оценка пользователей 0/5
на основе 1 отзыв
  • 5 звезд
    0 оценок
  • 4 звезд
    0 оценок
  • 3 звезд
    0 оценок
  • 2 звезд
    0 оценок
  • 1 звезд
    0 оценок
  • Фотографии и видео покупателей
    Отзывы про товар у других продавцов
  • Андрій
    Продавец: RozetkaEU

    Купував не тут, але відгук залишу бо продуктивність вражає, те чого чекав! До цього був 3700X, що є теж непоганим процесором і відпрацював 5 років. У поєднанні з картою 6800XT майже на максимумі ігри та робочі завдання без проблем виконує, продуктивність була задовільна.

    Непрофесійно займаюсь відео (дрібне всяке, з мінімальним монтажом), і нещодавно перейшов на 4К відео, яке 3700X монтує ну дуже важко і вентилятор ледь не на максимум вмикається (PcCooler GI-D56A Halo FRGB) і все підвисає.

    Не бачив змісту апгрейдити все залізо, бо це вийде біля 60к і відмінностей буде майже 0, тому вирішив замінити процесор, по тестах приріст продуктивності майже вдвічі більший.

    Відмінно спрацював із ROG Crosshair VIII Hero (WI-FI) материнкою. Відео 4К на 1 год 15 хв монтувалось приблизно годину (загалом розмір контенту складав 70 Гб), що вважаю чудовим результатом. На 3700X мабуть пішло б добрих 3 якщо не більше, плюс дуже все підвисало в Movavi Video Editor (кажу, не професіонал :))

    З мінусів - хоче більше електрики, орієнтовно додаткових 50Вт. У мене комп'ютер при навантаженні споживає біля 600Вт в результаті при навантаженні (в спокійному серфінгу біля 230Вт). Компґютер через Ecoflow River Pro працює (як UPS), і якщо споживання буде 650Вт+, то екофлов не витримає і погасить все (то реально, особливо якщо щось стороннє ще в розетку підключиться), тому це дещо напружує. В результаті, поки підключив монітор поза UPS в окрему розетку, це -100Вт, тепер спокійніше.

    І старий кулер схоже його не витримує, часом навіть в стані спокою непогано так розганяється, тому вирішив замінити кулер на DeepCool AK620 Digital Pro.

    На фінал скажу про ігри, просто заради цікавості Far Cry 6 запустив на 5 хвилин. Було 80 кадрів на 3700x і таке "плавне" зображення. Тепер 120-130 кадрів на максимальних, і якесь дуже приємне, живе зображення.

    У кого все ще AM4 сокет, і старіші процесори, вважаю що це саме те що треба, особливо для графіки та монтажу, та інших робіт з файлами