Картка Rozetka

Отзывы покупателей о Монитор 27" MSI Optix G27CQ4 E2 -- QHD VA Curved / 170Hz / 8-Bit + FRC / sRGB 114% / Adaptive Sync / G-SYNC Compatible / Freesync Premium / Console Mode 120Hz

Код:  184823836
Оценка пользователей 4.3/5
на основе 171 отзыв
  • 5 звезд
    77 оценок
  • 4 звезд
    23 оценок
  • 3 звезд
    10 оценок
  • 2 звезд
    5 оценок
  • 1 звезд
    7 оценок
Фотографии и видео покупателей
  • Володимир Ф***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Монітор непоганий. Але перший був з подряпинами та битим пікселем.
    Другий був без битих пікселів, але після кількох місяців помітив гостінг. Пробував два різні кабелі, але гостінг залишився таким самим. На білому фоні зелений помітний при швидкому русі. Треба було повертати по гарантії.

    Достоинства:
    165гц, 2K
    Недостатки:
    Гостінг
  • Денис А***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Не плохой монитор за свою цену

  • Віталій Р***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Все супер. Жодних нарікань. Підходить як для ігор так і для роботи

    Недостатки:
    -
  • Сергій Б***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Відмінний монітор. Є проблеми з засвітом на чорному кольорі та нижня частину екрану товщиною в 1 мм має райдужні незрозумілі артефакти (не завждм)

    Достоинства:
    165hz по факту, огляд
    Недостатки:
    Засвіти на чорному кольорі та райдужний артефакт на межі екрану та корпусу (пластику)
  • Святослав Н***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Смачне. Перший кривий монітор, гарна кольорова передача. Герцовка відбиває плавне передання картинки. Також перший монітор 2к, все наче подобається, засвіти по краях мінімальні. Щось дивитися, грати та бездумно скролити лєнту з мемами підходить. Не як тв, відкинутися у кріслі не вийде, хоча може то через мій зір -4 на кожне око.
    Можна щось налаштувати через мініджойстик самого монітору, але у такі налаштування я не ліз. Проблема лише що збивається розширення до фулхд через утиліту дбж і ніяк це не змінити, але то більше питання до дбж.
    Рекомендую, може придбаю другий такий по пріколу

    Достоинства:
    Безрамковий, наче великий, курвед, 2к
    Недостатки:
    Ніжка займає стіл, коли левітацію винайдуть
  • Виталий Г***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Супер монік за свою ціну. Прийшов без битих пікселів, що чудово, так як по відгуках думав буде, як у більшості з битими або засвітами, але нічого цього не було.

    Достоинства:
    Ціна
    Недостатки:
    Відсутні
  • Дмитрий М***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Судячи з усього товар після вовернення\ремонту, можливо товар з вітрини. Товар прийшов відкритий та перепакований чорною стрічкою, на моніторі видно що заводські плівки знімалися, після декількох годин роботи, монітор виключився хвилин на 10-15 і не хотів вмикатися, на разі все працює.
    Але притензія більше до Розетки, чому ніде не було указано що товар не новий( чи розпакований) , ніхто не попередив про це?
    Також питання до розетки , чому не поклали Товарний ЧЕК ? Таке враження що розетка з кожним днем працюж все гірше та гірше, аби продати!

    Як я можу отримати ЧЕК на купівлю цього товару ? Тому що є підозра що скоро він поїде на розетку в ремонт!

    Достоинства:
    170гц-частота монiтора, на цьому переваги закiнчуються.
    Недостатки:
    Дуже багато засвiтiв на чорному фонi.
    • Експерт Rozetka
      Експерт Rozetka

      Доброго дня! Дякуємо за звернення. Для вирішення питання зверніться, будь ласка, в службу підтримки за посиланням ссылка

  • Сергій П***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Чудовий монітор, якжо рівняти з попереднім Philips Full HD (1920x1080) то космос. Кортинка дуже яскрава, кольри все чулово. Користуюсь місяць покми нарікань нема. Довго намагався налаштувати картинку по свому, але нічого путнього не вийшло. Стандартні налаштування кращі, доречі їх тут вдосталь на любий смак.

    Достоинства:
    розмір, картинка, вигнутий екран
    Недостатки:
    поки немає
  • Максим У***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Другий монітор який був цей, картинка гарна.

    Достоинства:
    Якість збірки, плавна картинка
    Недостатки:
    Не помітив
  • Андрій Д***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Дуже класний монітор, якість на рівні майже без засвітів, чудова кольоропередача, герцовка на високому рівні

    Достоинства:
    Кольоропередача, герцовка
    Недостатки:
    Не виявив
  • Тарас К***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Монітор повернув

    Достоинства:
    При хорошому освітленні, яскравість і передача кольору хороша, вигнутий екран після плоского монітору спочатку не звучно трохи але потім звикаєш.
    Недостатки:
    Дуже сильні засвіти, вночі взагалі капець, та і вдень, при слабкому освітленні видно, при відносно темних сценах, плюс биті пікселі
  • Даниил П***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    До монітору питань немає, чудовий монітор за свої гроші, не повезли, попався брак, після місяця використання з'явилась полоса битих пікселів.
    Цей відгук більше про магазин розетка, а особливо про гарантійного обслуговування.
    2 вересня я приніс монітор по гарантії, його приняли, питань не було, через 15 днів прийшло повідомлення про повернення коштів, мені такий варіант не дуже підходив, оскільки мені монітор був вкрай потрібен і чекати ще 3-7 днів повернення коштів не дуже хотів, та й це не дуже логічно, чекати гроші і замовляти в тому самому магазині такий самий монітор по тій самій ціні, виглядає як просте затягування часу. Я попросив його замінити, але на що отримав відповідь від оператора що вже погодили повернення коштів і змінити рішення неможливо, з ким та коли було погоджено взагалі не зрозуміло, мене про це ніхто не питав, на прохання дати номер відділу якості, аби вирішити данну проблему мені відповіли що ніхто рішення не змінить. Хоча я маю повне право на заміну згідно з Законом України «Про захист прав споживачів», стаття 8 "У разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку істотних недоліків, які виникли з вини виробника товару .... має право за СВОЇМ ВИБОРОМ вимагати від продавця або виробника:
    1) розірвання договору та повернення сплаченої за товар грошової суми;
    2) вимагати заміни товару на такий же товар або на аналогічний, з числа наявних у продавця (виробника), товар.

    На що отримую відповідь що ні, це неможливо і розетка вже рік так не робить. Це як?? Тобто розетці все одно на закони України згідно яких має працювати цей магазин. Після цього я попросив надати мені Акт на списання товару, для того щоб вже з ним піти в магазин і попросити поміняти товар на новий, але розетка просто нагло повернула гроші після 2 годин ігнору, вони одразу зарахувались на картку і навіть не потрібно було чекати 7 днів! На прохання надати хоча б якусь знижку, на нове замовлення, після цілого дня, дуже негативного для мене, спілкування з розеткою, як це робиться в нормальних магазинах, мені сказали ні і йди гуляй. Після такого спілкування, думаю написати скаргу у Держпродспоживслужбу.

    Прошу офійних представників розетки, надати мені пояснення, чому магазин не притримується законів України та так нагло повертають гроші, а не роблять те, що попросив клієнт, згідно цих самих законів, дякую.

    Всі скриншоти переписки є, за необхідності можу їх надати.

    Достоинства:
    Гарний монітор за свої гроші, до нього питань немає
    Недостатки:
    Повезло потрапити на монітор з браком, відношення розетки до клієнтів, недотримання Законів України розеткою
    • Експерт Rozetka
      Експерт Rozetka

      Доброго дня! Дякуємо за звернення, Ваш відгук був переданий відповідальному співробітнику.
      У разі виникнення додаткових питань, Ви можете скористатися довідковим центром

  • Вадим З***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Чудовий монітор за свої гроші, задоволений покупкою

    Достоинства:
    2k, HDR, 165hz.
    Недостатки:
    Не знайшов
  • Сергій Ж***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Дуже задоволений покупкой, перш за все 2к, по друге 165 ггц. Далі є багато чудових фільтрів для кожної активності за пк. Передустановки налаштувань для Фпс, Ртс, Гонок або для фільмів. Мене більш здивувала можливість Ночного зору. Тобто в грі покуда все темно ти вмикаєш цю річь на рівні А.І. й ти все бачиш в темреві, насправді в Arena breakout infinite та CS 2 для мене велика перевага. На пункті видачі за певну ціну перевірили на биті піксели, все нормально

    Достоинства:
    Чудовий монітор, все віподвідає характеристикам
  • Олександр
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Чудовий монік! Битих пікселів немає. HDR робить свою магію. Всі ігри з замиленою графікою (такі як Mass Effect Andromeda і т.д) виблискують новою палітрою кольорів, контрасту та деталізацією. Тим більше з такою знижкою - це просто подарунок! І досить вигідний!

    Достоинства:
    2k, HDR, 165 Hz, ціна.
  • Михаил С***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Чудовий монітор, за час використання недоліків не виявив. Гарна передача кольорів, декілька режимів роботи та можливість мінімально настроювати

  • Максим У***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Хороший монік, оргазм очей ви отримаєте точно)
    Картинка насичена, яскрава)
    Прийшов без битих пікселів.

    Достоинства:
    Хороший монік, оргазм очей ви отримаєте точно)
    Недостатки:
    Не виявив)
  • Геннадій Т***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    чудовий монік, засвіти е но не такі як на старому моніторі, мабуть в любому моніторі будуть засвіти окрім лампового телевізора.

    Достоинства:
    е атисиній фільтр тепер не дак даве на очі
    Недостатки:
    слабкий пк
  • Артур
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    После 23 дюймового AOC FullHD 60Гц, этот монитор вызывает микрооргазмы глаз)))
    Действительно картинка обалденная, плавность 165Гц ощутима (кстати в реале пишет 164.55Гц). Засветов вообще никаких нет. Битых пикселей тоже. Яркости достаточно, в ночное время понизил до 70%. Углы обзора отличные.

    Но есть и неприятные стороны.
    1. При включении Adaptive-Sync монитор начинает переодически блымать.
    2. Включение функции HDR толком ничего не меняет.(может быть я не увидел разницы).
    3. На ножке в левом углу при распаковке обнаружил трещину на пластике. Как бы на скорость не влияет, но не приятно.

    Достоинства:
    Картинка
    Недостатки:
    1. При включении Adaptive-Sync монитор начинает переодически блымать.
    2. Включение функции HDR толком ничего не меняет.(может быть я не увидел разницы).
  • Андрей
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Хороший монитор за свои деньги, приехал без битых пикселей

  • Максим
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Монітор в цілому непоганий, 170 герц рефрешу це прям класно, є лише одна проблема, монік крякнув всього лише через рік)

    Достоинства:
    Висока частота, хороше зображення, хороша ціна
    Недостатки:
    Дуже не зручно розташовані порти для кабелів, якщо залишити тільки підсвітку то доволі явно видні засвіти в верхній частині моніка, прожив лише 13 місяців
  • Максим
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Монітор чудовий, але прикро що один битий піксель таки присутній, помітити його можна лише на білому фоні і то коли знаєш що він там є … а все інше працює як треба

  • Вячеслав
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Супер за свою ціну! Коли підєдкував по HDMI і вмикав 144гц (максимум по HDMI) починав блимати екран, коли підєднав Дісплей Порт, проблема зникла, навіть на 165 гц нічого не блимає.

    Достоинства:
    Діаногаль і 2к
    Недостатки:
    -
  • Ян
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Ризикнув, почитавши відгуки, узяв.
    Сподівання справдилися, у магазині перевірили на биті пікселі, один знайшли, але вдома я його так і не побачив) Засвітів нема зовсім, нарешті побачив яскравий червоний колір після колишнього самсунгу, теж вигнутого, але відправленого на пенсію за нестерпне біле сяйво по колу на темних сценах.

    Достоинства:
    Великий, абсолютно без засвітів-ореолів, найкращі кольори, що бачив на усіх останніх своїх моніках, 2к та 160 гц.
    Недостатки:
    Завеликі лапи та відсутність регулювання висоти, але то таке, при бажанні можна прикрутити будь-що.
    Кут огляду не зовсім схожий на обіцяний у хар-ках.
  • Петро Л***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Сьогодні отримав монітор доставкою кур'єром Розетки.

    Трохи нервував після читання коментарів, і боявся, що будуть якісь биті пікселі абощо, але дарма! Монітор в ідеальному стані, ні артефактів, ні битих пікселів, тобто зберігався й транспортувався належним чином.

    Після мого старого монітора (фул HD, 60 герц) - це просто звір!

    Якість зображення, кольори, матеріал корпусу й стійки (ніжки), - ідеальні. Також є зручний софт на оф сайті.

    Вже протестував його в іграх, на відео в 2К, і також веб-документи переглядати й редагувати - все чудово, жодних нарікань. Монітор дійсно крутий і універсальний, й повністю відповідає опису.

    Рекомендую, адже я дуже довго обирав і точно впевнений, що саме за таку ціну кращого аналога немає, або лише дорожчі на 1-2 тисячі мінімум.

    Достоинства:
    Ціна, універсальність, якість зображення, матеріали й збірка, DP кабель в комплекті.
    Недостатки:
    Не виявив і думаю, що їх немає
  • Евгений О***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Решился таки на этот моник. Сразу на пункте выдаче взял свой ноут и картинками прогнал моник- битых пикселей не обнаружил. Засветы вполне равномерные, что тоже порадовало. Через кабель дисплей порт(тот что в комплетке)- выставил 165гц. Изображение пушечное. Киберпанк 2077, метро ексодус- заиграли прям новыми красками. По качеству сборки монитора- тоже все без претензий, ничего нигде не скрипит, очень удобная нога-подставка, она реально тонкая, но очень увесистая. Считаю за такую цену шикарнейший вариант. Многие обзоры тоже сводятся к тому, что вполне хорошая матрица и хорошее качество от MSI/ Брал на замену старенькому AOC на ips матрице - разница изображения прямо таки впечатляет)

    Достоинства:
    Шикарный монитор.
    Недостатки:
    Пока не обнаружено
  • Ерік
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Монітор просто супер, мені дуже сподобався.
    Якісно зроблений,прийшов без пошкоджень і без битих пікселей (хоча дозволено до 5)
    Легко настроїти через контролер позаду але і потреби в цьому немає особливо тільки якщо ви це любите як я.
    Трохи сумнівався чи треба вигнутий екран брати але не пошкодував це дуже допомогає зануритись в процес гри. В цілому рекомендую не пошкодуєте

    Достоинства:
    Гарна якість зображення і кольорів
    Прийшов абсолютно чистий без битих пікселів що на сьогодні великий
    Недостатки:
    Хотілось щоб було встроені колонки в екран але це не принципово
  • Павло О***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Монітор прийшов без битих пікселів. Так є трішки засвічування по кругу але якщо невглядатися то недуже то й видно.Гарний монітор то тут і нічого писати

    Достоинства:
    165 гц 2к та 27 діагональ
    Недостатки:
    Немає
  • Віталій Р***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Чудовий монітор, своїм характеристикам повністю відповідає, вже пів року працює без нарікань. Навіть з резервним живленням в режимі ЕКО дозволяю працювати, трохи заощаджуючи енергії. Для ігор теж чудовий, час відгуку і частота оновлення дозволяють насолоджуватися процесом гри та мати певну перевагу у онлайн шутерах. Порадив його друзям, які також придбали його та не мають жодних нарікань.

    Достоинства:
    Висока частота оновлення, енергоефективність, чудова якість картинки, відсутність битих пікселів, відмінна робота як від HDMI так і від DP.
    Недостатки:
    Шнур від монітора до його блока живлення є коротковатим, що не дозволяє опустити блок під стіл, за умови використання кронштейну.
  • Иван П***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Хороший современный монитор

    Достоинства:
    Качество изображения, приятный и современный внешний вид
    Недостатки:
    Пока Нет
  • Данил С***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Покупал на замену Samsung C24f390 (1080р 60Гц). Вау-эффект был) Проверил на точке выдачи все ок, битых пикселей не обнаружено. Под RTX 3060 можете спокойно брать. FreeSync спокойно заработал (и даже LFC работает). Пользуюсь уже почти неделю. Хочу лишь об одном предупредить. Старайтесь не касатся дисплея (только за задние части или ножку) иначе могут остатся следы на экране.

    Достоинства:
    Хорошая VA-матрица, 165Гц, комплектный DP кабель
    Недостатки:
    Неудобное расположение портов (хотя я лишь один раз это все подключил и все)
  • Никита С***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    За свои деньги монитор хороший, картинка чёткая , дефектов не замечал

    Достоинства:
    Цена, качество
    Недостатки:
    Не найдено
  • Тесленко Ю***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Чудовий монітор за свої гроші, під наклейкою з права через час побачив одну білу точку, але требу добре вглядуватись

    Достоинства:
    Ціна, якість і плавність зображення
  • Александр Г***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Все работает супер, монитор удивил

    Достоинства:
    Цена /качество
    Недостатки:
    Пока не заметил
  • Кирил М***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Покупал этот монитор на замену старому, и брал без задних мыслей, не читая отзывы, о чем ни капли не пожалел. После осмотра в магазине, забрал монитор и подключив дома радости моей не было предела, учитывая что прошлый монитор поддерживал максимум FullHD и 60 ГГц. Битых пикселей о которых наверное половина отзывов тут пишут, у меня нет, так что за свою цену это лучший вариант.

    Достоинства:
    Цвет, цена
    Недостатки:
    Не нашел
    • Антон

      Цікаво а чи є таке, коли вмикаєте розгін матриці на 170 герц через меню монітора по DP порту і коли вмикнути на весь єкран фон картинки з кольором код якої #272A40 то ровно по серед экрана ровна така вертикальна полоска з'являється, вона наче пунктирна така, і її чітко видно от на цьому колькорі. До речі якщо не розганяти до 170 герц по DP порту через меню а просто на приклад це зробити через користувацьке меню Nvidia панелі, то такої полоски не буде. якщо не важко перевірте хтось у себе таке, просто цікаво чи у мене тільки таке чи ще у кого є? Дякую.

  • Александр Ч***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    MSI, ну как так то, лютейшие засветы. Я немного разочарован. А главное что их не увидишь при проверке в магазине или на почте так как нужна темнота вокруг чтобы их видить. Очень жаль что нет регулировки по высоте. В остальном же, максимальная частота обновление 164.99 показывает Windows, дизайн, эргономика, все класно

    Достоинства:
    Цена, дизайн
    Недостатки:
    Засветы