Отзывы покупателей о Корпус MSI MPG SEKIRA 100P 3

Есть что рассказать о товаре?

Интересует дополнительная информация?

 • Кирилл Колпак
  • Продавец: Rozetka

  В корпусе MPG GUNGNIR 100Р имеется достаточно места для установки большого числа накопителей и удобной сборки всей компьютерной конфигурации. Поддерживаются варианты организации системы охлаждения. Боковая панель из 4-миллиметрового закаленного стекла поможет пользователю установить всем свой личный вкус в выборе компонентов своего ПК. Боковая панель, изготовленная из светло-серого закаленного стекла толщиной 4 мм, обеспечивает отличный вид на внутренние компоненты с яркой подсветкой.

  Достоинства:
  УСЕ !
  Недостатки:
  нема поки що
 • Максим Максимов
  • Продавец: Rozetka

  Витончений дизайн MPG GUNGNIR 100 - це оригінальний комп'ютерний корпус для широкого кола геймерів. Виконаний в чорно-сірих тонах з прозорою бічною панеллю з загартованого скла, він являє собою ідеальне тло для барвистих ефектів підсвічування, за допомогою якої користувач може проявити свій власний стиль.Концепція моделі MPG GUNGNIR 100 натхненна агресивністю Гунгнір, легендарного списи, яке належало скандинавському богу Одіну. Форма наконечника спису перегукується з трикутної гостротою передній панелі корпусу

  Достоинства:
  Зовнішній вигляд !
  Недостатки:
  не помітив
 • Димаста Радов
  • Продавец: Rozetka

  Компанія MSI, сьогодні опублікувала зображення свого нового логотипу, представила комп'ютерні корпусу MPG Sekira 100P і 100R, які призначені для ігрових систем. Кожен корпус серії MPG Sekira 100 має скляну бічну панель і поставляється з чотирма вентиляторами. У разі моделі MPG Sekira 100R це вентилятори з адресується підсвічуванням, в корпусі встановлений контролер, а на панель введення-виведення винесена кнопка для вибору режиму підсвічування.
  Дуже задоволений покупкою!

  Достоинства:
  вентилятція !!!!!!!!!!!
  Недостатки:
  Не побачив поки що !