- МиколаОтзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Хороший монітор в своїй ціновій категорії. Брав на заміну 24“ 75 Гц. Чудові кути огляду. Якісна передача кольорів. 120 герц радість для очей. Регулювання по висоті немає. По нахилу вниз-вверх вистачає з головою. Засвіченості не спостерігав.
Вибирав між ips та va. В такому ціновому сигменті побоявся брати va через її особливості для роботи потрібна передача кольорів яку видає ips.
Кабель Dp не йде в комплекті, але й через hdmi видається 120 герц. Старий монітор в мене підключався по hdmi. Хотів порівняти їх але в мене у відеокарті тільки 1 hdmi вихід і 3 Dp, тому з цим поки не вийшло. Але по відчуттям різниця колосальна.
Якщо вам потрібно 27”, вас цікавить більше геймінг і «залізо» дозволяє то беріть 2к а не full hd і герц побільше.
Динаміки задовільні. Не розумію претензій щодо звуку колонок моніторів, ще й дешевих. Жоден монітор не замінить якісної акустичної системи. В цілому є і добре.
Дизайн теж приємний і лаконічний. Шукав саме білий монітор і вибір впав на цей. До цього був чорний і регулярно мусив протирати, бо видно було навіть найменший пил. Цікаво як буде з білим. Підставка не така велика як я думав, але монітор впевнено стоїть на столі. Підставка під телефон свого роду дрібниця, але всеодно приємно.
Незвичайне для мене розміщення портів входу трохи здивувало. Думав що кабелі будуть впиратися в стіну але з цим все добре. Хоча планую поставити його на кронштейн і там можливо це вилізе. Але в разі чого перехідники і кутові кабелі ніхто не відміняв.
Меню налаштувань зрозуміле. Джойстик доволі зручний. Всі налаштування ще не спробував.
Далі буду тестувати і перевіряти. Поки що цілком задоволений.- Достоинства:
- Ціна-якість, IPS, 120 Гц, Кути огляду, Передача кольорів
- Недостатки:
- Поки не виявлено
- Сергій Н***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Купував донці для повсякденного користування та гри в її улюблену гру Геншен. Шукали саме білого кольору і 27 дюймовий. Після підключення до пк через кабель HDMI, який до речі йде в комплекті, налаштував частоту 120 ГЦ і зразу для тесту включили гру. Був дуже вражений якістю та насиченістю кольорів які передає монітор. Дуже приємно для очей. Немає зернистості пікселів, висока якість та плавність передачі кольору. Дуже задоволені вибором цього монітору.
- Достоинства:
- Насичені кольори, чіткість, плавність картинки, 120Гц, білий колір монітора
- Недостатки:
- вбудовані динамики (як бонус що вони є) але якість звуку слаба
- Юрій В***
Скажіть будь ласка, ви перевіряли монітор у відділенні пошти?
- ИгорьОтзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Получил опломбированных,бюджетная коробка, упаковка "лоток с под яиц".Довольно не плохой монитор.Выбирал между xioami G27, и этим.Xioami немного дороже,меньше яркость,нет динамиков,поэтому выбрал MSI,не прогадал,картинка яркая,много режимов,звук в динамиках,не супер,но пойдет.Битых пикселей нет,небольшие засветы,на черном,если приглядеться по краям,но для этого сегмента норм.Брал белый,смотрится очень хорошо в светлой комнате,понравилось решение с подставкой ,ставится смартфон,а то вечно не знаешь,куда его положить.В комплекте белые кабеля,сетевой и ШД кабель.
- Достоинства:
- Матрица,дизайн.
- Недостатки:
- Жесткая вертикальная регулировка,крутил без монитора,если с монитором можно подумать крепление на нем.
- Сергій Ч***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Якісний монітор. Виглядає дуже стильно. Рамки немає майже зовсім
- Достоинства:
- Немає рамки. Кольори супер
- Владимир К***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Монітор сподобався. За світів по кутам не має,битих пікселів не виявлено,яскравий,насичені кольори,120 гц. Картинка чітка, вбудовані динаміки не для прослуховування музики,скоріш для системних звуків.
- Достоинства:
- Написав вище
- Недостатки:
- Динаміки
- Вова
Не важко регулювати нахил монітору? В перед назад?
- Владимир К***
Нормально
