Картка Rozetka

Отзывы покупателей о Монитор 27" MSI MAG 275QF E20 -- 2K QHD Rapid IPS / 200Hz / 0,5 мс GtG / 8-Bit + FRC / sRGB 115% / Adaptive-Sync / AI Vision / HDR Ready

Код:  594709924
Оценка пользователей 4.58/5
на основе 253 отзыва
  • 5 звезд
    177 оценок
  • 4 звезд
    33 оценок
  • 3 звезд
    8 оценок
  • 2 звезд
    8 оценок
  • 1 звезд
    6 оценок
Фотографии и видео покупателей
  • Олександр М***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Аналог: 2

    Монітор вимикається сам кожні 5 хвилин

    Недостатки:
    Монітор вимикається сам кожні 5 хвилин
    • Експерт Rozetka
      Експерт Rozetka

      Доброго дня! Дякуємо за звернення. Для вирішення питання зверніться, будь ласка, в службу підтримки за посиланням.

  • Карина О***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Аналог: 2

    дуже гарна якість картинки
    тільки читайте характеристику ,не догледіли що звуку від монітору немає

    Достоинства:
    гарна якість
    Недостатки:
    не знайшли
  • Ілля
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Аналог: 2

    За трохи більше ніж рік користування монітором хочеться його поміняти. Ще на сьомий місяць почались проблеми що він відключався від скачків напруги на 2-3 секунди, хоч я і використовую регулятор напруги, але з другим монітором все нормально. Відправивши в сервіс по гарантії його полагодили, але через 3 місяці ця проблема повернулась. Знайшов інформацію що дійсно в цього монітора є така проблема, тому в Україні це не кращий вибір.

    Достоинства:
    звичайний хороший монітор, своїх грошей точно коштує
    Недостатки:
    за день багато раз тухне екран на декілька секунд, в сервісі полагодили не на довго
  • Андрій М***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Аналог: 2

    01.10.2025 року придбали монітор Монітор 27" MSI MAG 275QF, а вже 04.02.2026 на екрані по всьому периметру з’явилися однакові чорні рамки. Це виглядає як заводський дефект, який суттєво впливає на якість зображення та користування пристроєм.

    Монітор передали до сервісного центру де він знаходиться вже 20 робочих днів, акт прийому товару на діагностику # РОЗ260026533 від 04.02.2026. Протягом цього часу два дні поспіль телефонував оператор, щоб уточнити, в чому саме проблема. Спочатку нам повідомили, що вони не можуть виявити жодного дефекту. А вчора з підтримки зателефонували та заявили, що чорна рамка по периметру — це нібито «нормально».

    Два тижні я безперервно телефоную в підтримку (дзвінки звісно ж платні, тобто я змушена витрачати власні кошти, щоб щодня з’ясовувати долю свого пристрою, який уже майже місяць перебуває в сервісі). Телефоную з проханням надати номер сервісного центру — безрезультатно.

    У мене підключено другий монітор. Я чітко пояснювала, що для перевірки потрібно було під’єднати до мого монітора ще один монітор і перевірити відображення. Якщо проблема наявна, частина зображення з мого монітора переходить на другий екран після появи рамок. Це простий спосіб підтвердити дефект. Проте цього зроблено не було. Жодної чіткої відповіді чи зворотного зв’язку.

    Комунікація між службою підтримки та сервісним центром повністю відсутня. Клієнт змушений самостійно з’ясовувати, що відбувається з його технікою, і витрачати час на постійні дзвінки. Такий рівень сервісу є неприпустимим. Очікую на оперативне вирішення проблеми та професійне ставлення до клієнтів.

    • Експерт Rozetka
      Експерт Rozetka

      Доброго дня! Дякуємо за звернення, Ваш відгук був переданий відповідальному співробітнику.
      У разі виникнення додаткових питань, Ви можете скористатися довідковим центром

  • Евгений К***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Аналог: 2

    Монітор за свої кошти просто топ в 2к граю задоволений дуже
    Вже рік як в користуванні

    Недостатки:
    -
  • Віктор Д***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Аналог: 2

    Топ!

  • Аркадий Я***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Аналог: 2

    Монитор в целом то хорош, но я уже третий кабель меняю и все равно экран тухнет и включается. Что то там с DP портом, и если хотя бы чуть-чуть заденешь кабель, то будет отключаться монитор

  • Арсен К***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Аналог: 2

    Справді хороший монітор за свою ціну ( на момент покупки – 7300₴ ). Заявлені характеристики відповідають дійсності. Битих пікселів не виявив

    Достоинства:
    Топ за свої гроші
  • Тина Ц***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Аналог: 2

    Не знаю як для ігор, але для роботи годинами, дизайн і що з ним пов'язано, точно не підходить, очі постійно в напрузі, тижня не минуло як купили, хочеться повернути

    Достоинства:
    -
    Недостатки:
    Для роботи по кілька годин не підходить, картинка, іконки, текст усе змазується
    • Юрій

      Розкажіть що обрали, бо мої 2шт. MSI померли, шукаю заміну для роботи і геймінгу.

  • Федір Б***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Аналог: 2

    Кайфовий монітор, кольорова передача не дуже класна, тому якщо вам потрібно для роботи, або дизайну, то дивіться в сторону самсунг, але якщо вам хочеться пограть, то думаю вам нереально зайде

    Достоинства:
    2к, 180 Гц, все плавно, по суті топ монітор за ці гроші
    Недостатки:
    Для роботи краще взяти інший
    • Юрій

      Розкажіть що обрали, бо мої 2шт. MSI померли, шукаю заміну для роботи і геймінгу.

  • Данило
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Аналог: 2

    Довго хотів придбати цей монітор. Коли почав його підключати виявилось що монітор знаходиться у сервісному режимі (тест битих пікселів) з якого неможливо війти, оскільки меню за допомогою джойстика не зʼявляється. 3 години шукав на різних форумах відповіді та інструкції щоб вийти з цього режиму - усе марно

    Достоинства:
    Не виконує свої функції
    Недостатки:
    Ціна, якість.
    • Експерт Rozetka
      Експерт Rozetka

      Доброго дня! Дякуємо за звернення. Для вирішення питання зверніться, будь ласка, в службу підтримки за посиланням.

    • Віктор Щ***

      Чтобы выключить сервисный режим (Burn-in Mode), при котором монитор MSI MAG 275QF циклично переключает цвета для проверки на битые пиксели, воспользуйтесь следующими способами:
      1. Сброс через питание (Hard Reset)
      Это наиболее эффективный метод, если экранное меню (OSD) недоступно из-за теста:

      Выключите монитор кнопкой питания.
      Отсоедините кабель питания и все видеокабели (HDMI/DisplayPort).
      Нажмите и удерживайте кнопку питания (или джойстик) в течение 30 секунд, чтобы снять остаточное напряжение.
      Подключите только кабель питания и включите монитор. Если тест прекратился, подсоедините видеокабель.

      2. Сброс через меню (если доступно)
      Если джойстик на задней панели реагирует на нажатия:

      Нажмите на центр джойстика, чтобы вызвать меню.
      Перейдите в раздел «Настройка» (Setting) и выберите пункт «Сброс» (Reset).
      Подтвердите действие, выбрав «Да» (Yes).

    • Віктор Щ***

      3. Выход из режима Burn-in через джойстик
      На некоторых моделях MSI режим тестирования отключается специальным действием:

      Попробуйте зажать джойстик в одном из направлений (обычно вверх или вниз) на несколько секунд при включенном мониторе.
      Если в углу экрана отображается буква «F», это означает активный заводской режим. В таком случае в меню настроек может появиться дополнительный пункт для отключения Burn-in.

      4. Подключение активного сигнала
      Иногда монитор «застревает» в тесте, если не видит входящий сигнал. Убедитесь, что ПК включен и передает изображение. Попробуйте переключить вход (Input Source) вручную через джойстик.

  • Оксана О***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Аналог: 2

    Монітор просто супер, мій син взахваті. Рекомендую

    Достоинства:
    Качество суперово
    Недостатки:
    Немає
  • Валентина Л***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Аналог: 2

    Сам екран чудовий і по якості зображення може конкурувати з трохи дорожчими моніторами, а от сама ніжка і якість матеріалів викликають питання. При легкому поштовху стола монітор помітно хитається, тому варто подумати про кронштейн.

    Достоинства:
    Екран
    Недостатки:
    Ніжка
    • Юрій Ю***

      Виробник вирішив зробити карущ якість самого монітора, здешевивши нідку та подібне. Адже сама ніжка - краще купити кронштейн із мега можливостями та звільненням місця на столі за 1500 грн, ніж доплачувати що регулювану ніжку від виробника за 3 тис. + кронштейн буде і на майб монітори і через 3-5-10 років.
      Тому виробник досить гарно тут зробив для кінцевого користувача. а роздільна здатнійть - решта моніторів з данюрозділюною здатністю коштують на 2-4 тис дороще.

  • Денис К***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Аналог: 2

    Монітор чудово працює — придбав три тижні тому, приїхав без засвітів і битих пікселів. Взяв на заміну 24-дюймовому Samsung. Зображення — просто кайф: виставив 120 Гц і активував 10 біт, мене все влаштовує.

    Достоинства:
    Гарний монік за свої гроші. Багато параметрів налаштування.
    Недостатки:
    Нема.
  • Александр В***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Аналог: 2

    Купив монітор декілька днів тому на заміну померлому Asus VG249Q, сам монітор гарний, поки все подобається, але комплектний кабель дисплей порт повний шлак, він не витягує 180ГЦ, через 2 дні почало просто постіно пропадати зображення, один раз взагалі не з'явилося після включення. Замінив на свій старий кабель, все чудово. Тому кабель, якщо немає гарного DP кабеля, то замовте відразу нормальний. Поки так.

    Недостатки:
    Кабель Дисплей Порт працював 2 дні комплектний.
  • Сергей Н***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Аналог: 2

    Класний монітор за свої кошти.
    Працюю за ним дуже активно, по 15 годин щодня. І скажу що очі від нього не так втомлюються як від мого старого Samsung TN матрицею.

    Достоинства:
    Великий, дешевий, 180 герц
    Недостатки:
    Нема
  • Юрій
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Аналог: 2

    Монітор ОК, за таку ціну, недоліків не багато
    Не варто дивитись на всі характеристики і думати, що все буде працювати одночасно, всюди є свої нюанси. IPS матриця з лед підсвіткою не може дати норм HDR, явно. Тут взагалі не варто HDR вмикати, картинка ну геть ніяка, кольори тьмяні, яскравості не сильно додає. Є режим sRGB який дає типу максимальний 8-бітний колір який видає матриця, але в цьому режимі неможливо відредагувати колір, а він по дефолту якийсь жовто-зелений. Якщо не маєте калібратора, то варто перемкнутись у стандартний режим (User) і виставити кольорову температуру R44 G40 B52 (Не варто калібрувати додаючи значення, краще в мінус, з'являється дисбаланс в кольорі), або ж виставити в той же sRGB але калібрувати колір не в моніторі (бо в sRGB це не можна) а програмно (панель Nvidia, наприклад) якщо хочете мати більш менш відбалансований колір та контраст для роботи з SDR контентом.
    Але є можливість витягнути з нього дуже сочну картинку і навіть так сяк використати той же HDR, але це більш для тих, кому не важливий рівний колір для роботи, а чисто щоб поганяти в ігри та дивитись контент. Ось лінк на реддіт як це можна зробити:
    ссылка

    Взагалом, монітор хороший, засвіти тут нічим не виділяються, все як притаманно таким матрицям, я їх просто не замічаю, маю досвід з багатьа моніторами на IPS матриці, тож тут все в порядку.
    Монітор має підтримку 180Гц, але раджу ставити максимально 165
    Ніжка тут ніяка, але я юзаю кронштейн (і вам раджу), тож мене це не турбує
    Прийшов без битих пікселів, проблем не виникало, надіслали дуже оперативно, покупкою задоволений

  • Олексій Г***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Аналог: 2

    Майже рік використання - дуже задоволений

    Достоинства:
    Кольори, герцовка, яскравість, діагональ, дизайн, комплектація
    Недостатки:
    Десь на 8 місяць зʼявився ледь помітний битий піксель у правому верхньому куті
  • Іван С***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Аналог: 2

    Купив на заміну своєму 60Гц FullHD в комплект до нового GPU. Покупокою більш-ніж задоволений, відчутних недоліків за тиждень користування не виявив

    Достоинства:
    Дуже чітке дображення. Прекрасний перформанс за свою ціну
    Недостатки:
    2 застрявші пікселі, один у верхньому правому кутку, одинг і лівому нижньому, але їх було видно лише під час перевірки. За тиждень цілодобового користування ні разу не потрапили в поле зору. Підставка хитка, але якщо стіл стабільний, то ви цього не відічуєте.
  • Оксана Ч***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Аналог: 2

    Придбали комп на подарунок дитині на день народження, але монітор сам тухне і неможливо ввімкнути. Після довгих зусиль монітор ввімкнувся. На другий день та сама історія. Свято зіпсоване. Чи можливо обміняти монітор?

    • Експерт Rozetka
      Експерт Rozetka

      Доброго дня! Дякуємо за звернення. Для вирішення питання зверніться, будь ласка, в службу підтримки за посиланням.

  • Данило
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Аналог: 2

    Перейшов із 21.5" TN 1080p 60 Гц на 27" IPS 1440p 165 Гц (180 Гц). Досить вражає. Після цього вже не повернусь до 1080p. Але є свої нюанси (описав нище).

    Достоинства:
    Великий монітор. IPS. 1440p. Висока частота оновлення. Мінімальні засвіти.
    Недостатки:
    На частоті 180 Гц з’являються скан-лінії через розгін матриці (ледь помітні). Один субпіксель постійно світиться зеленим і є два битих пікселі (розташовані далеко один від одного). Монітор нахиляється приблизно на 8° у мій бік, доводиться щось підкладати. Немає регулювання по висоті.
  • Иман А***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Аналог: 2

    Два битых пикселя, товаром не доволен из-за этого

    Недостатки:
    Битые пиксели
  • Вячеслав
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Аналог: 2

    приїхав без битих пікселів та майже без засвітів.
    все сподобалося, крім Scan-lines білі горизонтальні лінії які ледве видно i тiльки з близька на блакитному фоні у верхній частині монітора на 180герц, але на 120герц з невеликим налаштуванням в панелі nvidia зображення чисте.

    Достоинства:
    QHD, велика дiагональ, кольоропередача.
    Недостатки:
    Scan-lines білі лінії на 180герц у верхнiй частині монітора.
    • Микола Т***

      То що можна брати?

    • Вячеслав

      це бюджетний сегмент 2к моніторів, купувати чи не купувати вирішувати лише вам.

  • Данііл П***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Аналог: 2

    Монік вау, але лячно бачити ці засвіти((

    Достоинства:
    Ціна-якість
    Недостатки:
    Засвіти жахливі
    • Детригнус

      Є назва клавіатури?

    • Данііл П***

      Hator rockfall evo tkl

  • Світлана Д***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Аналог: 2

    Быстрая доставка

    Достоинства:
    Быстро
  • Влад С***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Аналог: 2

    Хороший монитор

    Недостатки:
    Не выключается автояркость
  • Юлія М***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Аналог: 2
  • Наталія К***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Аналог: 2

    Монітор не працює.

    Достоинства:
    Немає.
    Недостатки:
    Не працює.
    • Денис П***

      А що у вас не працює? може ви не до кінця щось вставили?

    • Експерт Rozetka
      Експерт Rozetka

      Доброго дня! Дякуємо за звернення. Зверніться, будь ласка, в сервісний центр. З більш детальною інформацією про гарантійне обслуговування Ви можете ознайомитися перейшовши за посиланням .

  • Дмитрій
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Аналог: 2

    Вирішив зробити собі подарунок і купити монітор , вибір великий але зупинився на цьому , почитавши багато відгуків про нього. Коли підключив його вдома то скажу що це бомба) якість картинки, кольори. Взяв по акції. Ніякий запах пластмаси як писали в коментарях не було. Монітор топ!

    Недостатки:
    Для мене нема
  • Максим Х***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Аналог: 2

    Монітор шикарний

    Достоинства:
    Якщо пересісти з 60 герц, то будете вахуї
    Недостатки:
    Немає
  • Вікторія М***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Аналог: 2

    Через півроку поламався,став блимати екран

    Достоинства:
    Недорогий
    Недостатки:
    Потребує ремонту
    • Представник бренду
      Представник бренду

      Добрий день.

      Нам дуже шкода, що ви зіткнулись з такою проблемою. Будь ласка, зверніться до авторизованого сервісного центру F1-Center по гарантійне обслуговування.

  • Виктор С***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Аналог: 2

    Монітор дуже гарний, великий, чітка картинка ,

    Достоинства:
    Дешевий ,якісний
    Недостатки:
    Не виявив
  • Димитрий К***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Аналог: 2

    Боже яка імба, для тих хто сидів на 24 дюймах, ноутбуках навіть з 165 гц, це всерівно щось нове. Що для роботи, що для ігор, особливо для ігор. Перше враження максимально позитивне.

    Поки один косяк запах жах, запах пластмаси, відразу кидаєтся на всю кімнату.

    через декілька місяців напишу новий відгук, або до першої проблеми

    Недостатки:
    Запах пластмаси
    • Димитрий К***

      забув додати, ще косяк що немає кабеля hdmi на hdmi, є тільки displayport / displayport.

    • Віктор Щ***

      Так дісплей порт краще. Він підтримує частоту 240Гц, а HDMI не підтримує.

  • Артем Х***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Аналог: 2

    Придбав монітор MSI MAG 275QF місяць тому — і можу впевнено сказати, що це одне з найкращих рішень у своєму ціновому сегменті. На щастя не має жодного битого пікселя.
    Чудова якість зображення. Завдяки роздільній здатності 2K (2560x1440) і IPS-матриці картинка дуже чітка, кольори яскраві та природні. Після Full HD — різниця суттєва.
    180 Гц + 1 мс — просто супер для ігор. Рухи плавні, без ривків. FreeSync теж працює коректно.
    Якісна збірка. Корпус виглядає стильно, рамки тонкі, підставка надійна.
    Зручне меню. Керування через джойстик ззаду — інтуїтивно зрозуміле, все швидко налаштовується.

    Достоинства:
    Чудова якість зображення, 180 Гц + 1 мс, якісна збірка, зручне меню.
    Недостатки:
    Немає вбудованих динаміків, підставка не регулюється по висоті.
  • Олександр П***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Аналог: 2

    Все ідеально

  • Руслан Д***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Аналог: 2

    Монітор класний, є проблема, монітор на підставці кривий на 1° в ліво, треба підбирати чимось бо це дуже бісить. Є засвіти.

    Достоинства:
    180гц, 2к
    Недостатки:
    Крива ніжка або монітор