Картка Rozetka

Отзывы покупателей о Монитор MSI Gaming G274QPX -- Rapid IPS / 2K QHD / 240Hz / 1ms / 8-Bit + FRC / DCI-P3 98% / HDR400 / G-SYNC Compatible / FreeSync Premium / Type-C 65W

Код:  401281683
Оценка пользователей 3.75/5
на основе 62 отзыва
  • 5 звезд
    33 оценок
  • 4 звезд
    7 оценок
  • 3 звезд
    3 оценок
  • 2 звезд
    6 оценок
  • 1 звезд
    11 оценок
Фотографии и видео покупателей
  • Дмитрий Ш***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Та же проблема. Через два года пошли полосы внизу. Отдал по гарантии, дней через 10 вернули полностью деньги. Именно поэтому предпочитаю покупать технику в Розетке. Может чуть дороже, но зато железная гарантия.

  • Артем Г***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Здав по гарантії і вже 10 днів не можу дочекатись акту з сервісу, люди пишуть повертають кошти за лічені дні, а тут вже десять минуло

  • Володимир
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Півтора року. Вся лінійка - брак.

    Достоинства:
    По суті ніяких, відповідав своїм параметрам.
    Недостатки:
    Повільне вмикання, погана комплектація(немає адекватного перехідника на VESA). Ну і відповідно брак.
  • Владислав З***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Через рік, як купив монітор, він почав блимати знизу. Бачу у відгуках є людина з точно такою самою проблемою.
    Так по характеристиках та загалом монітор був хороший.

    Достоинства:
    Монітор загалом хороший
    Недостатки:
    Брак
  • Алексей Б***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Купував цей монітор 14 грудня 2024
    Знизу екрана з'явилася чорна лінія, при зменшенні частоти кількість ліній збільшується та з'являється мерехтіння.
    Пробував піключатись через інший інтерфейс(HDMI), ситуація така ж сама.

    Недостатки:
    З'явивились дефекти через 13 місяців користування
  • Федір З***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Не пройшло ще й року з моменту покупки, а монітор уже вийшов з ладу. Ситуація типова, як і в багатьох: монітор покривається смугами та артефактами.

    Достоинства:
    Ціна
    Недостатки:
    Монітор на пів року
  • Игорь Д***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Не пройшло i року як монiтор почав вмирати (Купив в 4 травня 2025), як i у всiх знизу экрана чорнi полоси на 240 герц, якщо поставити 60 герц то весь экран в артефактах

    • Представник бренду
      Представник бренду

      Добрий день.

      Нам дуже шкода, що ви зіткнулись з такою проблемою. Будь ласка, зверніться по гарантійне обслуговування.

  • Василь Г***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Купував цей монітор тут в травні 2025-го.

    Кілька днів тому помітив проблему, що знизу по всій ширині екрану блимає чорна лінія висотою в 1px з інтервалом в 1 секунду приблизно.
    Це відбувається як і під час підключення до ПК через Display Port, так і під час підключеня до ноутбука через Type-C/Type-C кабель.

    Після того як змінив частоту оновлення з 240Hzдо 144Hz, смужок стало дві (одна чорна і одна сіра), блимання не припинились але інтервал і позиція блимання відрізняються від того як це було при. 240Hz

    Недостатки:
    Зʼявились дефекти пілся 10 місяців
  • Back
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Куплено в січні 24 року. При включенні на декілька секунд є полоси . На режимах 60 гц (найжахливіше) і 120гц уже арефакти на постійній основі. При пошуку інформації про це, відзначив для себе що на багатьох форумах скаржаться на цю проблему. Відбувається ось таке якраз через рік - півтора після покупки.

    • Представник бренду
      Представник бренду

      Добрий день.

      Нам дуже шкода, що ви зіткнулись з такою проблемою. Будь ласка, зверніться по гарантійне обслуговування.

  • Юрій М***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Купив монітор на початку червня 2024. У листопаді 2025 уся нижня частина монітору в чорних лініях, які ще й мигають з певним інтервалом.
    Думав що проблема в порті або кабелі DP, але при підключені по HDMI з ноутбуку - така сама історія.

    Недостатки:
    Порт Type-C не живить стабільно ноутбук і не дає вивести картинку
    • Представник бренду
      Представник бренду

      Добрий день.

      Нам дуже шкода, що ви зіткнулись з такою проблемою. Ігрові монітори MSI мають гарантію 36 місяців з дати виробництва, будь ласка зверніться по гарантійне обслуговування.

    • Back

      Вирішили це питання ?

    • Виталий М***

      У меня монитору 2 года уже, тоже недавно начала появляться снизу полоска, подключен через HDMI HDMI к ноуту, а вот когда подключаю к компу через DP DP то никаких полосок нету. Вот и думаю в чем может быть проблема, в HDMI портах или кабеле...

  • Назар
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Півтора року і сдох.
    Не раджу

    Недостатки:
    Вмирає швидше ніж думав
    • Леся

      Відремонтували вам ? назвали причину ?

  • Евгений Б***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Через 1,5 года пользования, при запуске полосы и мигает несколько минут, потом чуть проходит но не до конца

    Достоинства:
    Полтора года и аля улю
    Недостатки:
    Матрица
    • Представник бренду
      Представник бренду

      Добрий день.

      Нам дуже шкода, що ви зіткнулись з такою проблемою. Ми рекомендуємо вам звернутись по гарантійне обслуговування.

    • Ігор

      Відремонтували чи повернули кошти?

  • Наталья П***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Прошло 1.5 года с момента покупки! пошли полосы внизу монитора, в целом была довольна монитором! но видимо качество матрицы подвело! физических повреждения не было. Не знаю во время войны возьмется ли его кто то обслуживать, в моем городе сервисы все закрыты! P.S У меня есть старый самсунг одиссей 165hz конечно не 240! но то же плох, работает безотказно стабильный) это не РЕКЛАМА!

    • Владислав А***

      Точно такая же проблема, тоже ровно полтора года прошло и пошли полосы только что

    • Влад

      Таке саме сталось. Це якась бракована модель моніторів. Дуже сумніваюсь, що після ремонту він довго протягне. Море постів в інтернеті про цю проблему.

  • Максим Ч***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Непоганий монітор за свої кошти.

    Достоинства:
    Хороша підставка, яка гнучко регулюється, хороша картинка.
    Недостатки:
    Через тиждень після покупки зʼявився 1 битий піксель.
  • Кирило Л***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Заказал, приехал быстро
    Было стандартное беспокойство по поводу битых пикселей, засветов и какого брака
    Ничего из вышеперечисленного не обнаружил, битых пикселей нет, засветов так же, все отлично
    Единственно что удивили, при получении, была вскрыта пломба, попросил зафиксировать работника, не знаю должно ли так быть или нет, но момент насторожил первоначально
    В целом очень сильно доволен, после перехода с full hd optix 23,6" на данный экземпляр, небо и земля, плотность пикселя больше, изображение невероятно четкое, ну и так же плавное 240герц
    Пока очень доволен

    Достоинства:
    240герц 2к за такую цену
    Недостатки:
    Не обнаружил
  • Сергей Н***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Придбав цей монітор місяць тому. Дуже сподобався дизайн та конструкція, Діагональ - те що треба:)
    Битих пікселів немає, засвіти мінімальні.
    Зображення за замовчуванням не сподобалося - забагато яскравості, контрастності, занадто різке. В цілому - кров з очей. Довелося довгенько підлаштовувати під себе, але результатом залишився задоволений.
    В іграх картинка чудова та ідеально плавна,

    Достоинства:
    Дизайн, відсутність битих пікселів та засвітів, 240 Гц, nVidia G-Sync
    Недостатки:
    Налаштування зображення за замовчуванням, "з коробки", - кров з очей
  • Віклюк С***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Очень классные монитор советую

  • Валентин П***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    єдине із-зі якихось неувязок, приїхав з запізненням на кілька днів.
    Дуже сподобалось як обслуговували при видачі товару. Задоволений послугою по перевірці на биті піксели (яких не було виявлено). Персонал приємний на спілкування та знає своє діло.

    Достоинства:
    Якість збірки, якість зображення. без бітих пікселів
    Недостатки:
    за кілька тижнів не помітив.
  • Олег Б***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Чудові кольори, гарна якість збірки. В меню є багато налаштувань, з якими ще не розбирався. З коробки працює чудово. Є невеликі засвіти

  • Марина К***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Люблю MSI. Спасибо за качество.

    Достоинства:
    Отличный монитор 240hz, цвета просто за гранью удовольствия. Цена качество.
    Недостатки:
    Моя 4070ti не справляется. Фпс проседает.
    • Артем

      Дивлячись які ігри. Умовні онлайн типу кс2 чи пубг моя 4070ті легко грає в 240 фпс.
      Найновіші ААА проекти звісно в QHD на 240 фпс ніяка відяха не потягне. Хіба що rtx5090 з мультифреймгеном.

  • Михаил Л***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    После 1080р монитора 27 дюймов , этот дарит великолепные эмоции

    Достоинства:
    Прекрасные цвет, 2к разрешение
  • Алексей К***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Купил сегодня, битых пикселей не обнаружил, будем тестить

    • Назар Н***

      Как тесты прошел этот монитор? Как он тебе, стоит ли его брать другим?

  • Василий В***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Спустя неделю пользования есть понимание монитора:
    - Качество 8\10
    всё нормально собрано, не скрипит, не люфтит, большой вес, сверхестественного ничего
    - Цвета 8\10
    цвета приятные, как для IPS, единственное что не хватает насыщенности, пришлось добавлять в Винде. непонятные синие и фиолетовые, рядом с моим вторый Асус, выглядят блекло, но на МСИ значительно лучше черный цвет.
    - Яркость и контраст 9\10
    с контрастом всё отилично, но вот яркости не хватает, пришось добавлять в винде.
    - Герцовка 10\10
    здесь всё просто отлично, есть с чем сравнивать, и очень достойно!
    - Засветы 8\10
    засветов нет! но, очень странный глоу эфект, все углы темные при изменении угла обзора,а цент яркий
    - Гостинг 10\10
    его нет.
    - Отображение шрифтов 9\10
    при минимальной резкости мыло, чуть добавляешь начинает глаза резать, но тут для каждого свое.

    В целом для монитора готов поставить 8.5\10 и считать его достойным среди всех и рекомендовать к покупке!

    Достоинства:
    Цвета, 240 гц, 2к , IPS
    Недостатки:
    гроу еффект
  • Ростислав М***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Придбав цей монітор на заміну свому уже старенькому 60Гц, різниця відчутна одразу у плавності та якості картинки

    Достоинства:
    - IPS, - 240Гц, - Зручне меню налаштування
  • Іван Ш***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    норм ачо

  • Денис Ф***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Загалом, добрий монітор. Але битий піксель прямо посеред екрану добряче зіпсував враження. І ще нічого, якщо він би був десь збоку, а не красна крапка по центру екрана.

    Достоинства:
    240 Гц
    • Юрій

      Повертати не будете?

    • Денис Ф***

      Цей піксель не видно в 60% +/- випадків. Засвітів, немає. Мабуть залишу.

  • Дмитро М***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Придбав собі монітор MSI Gaming G274QPX, і це просто знахідка! Картинка суперчітка, кольори насичені, а частота оновлення 240 Гц робить ігри неймовірно плавними. Особливо помітно в динамічних сценах — ніби все відбувається в реальності. Ще й дизайн в нього стильний, з тонкими рамками, тож на столі виглядає дуже акуратно. Після переходу з мого старого монітора відчувається просто колосальна різниця. Відчуття, ніби прокачав свій сетап на максимум!

    Достоинства:
    Роздільна здатність, G-Sync, 240гц
    Недостатки:
    Відсутні
  • Богдан
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Вирішив оновити монітор і вибір пав на цей
    Старий монітор 27" LG 27GL83A-B теж має 2к але насиченості кольорів на ньому вже якось було не достатньо. Ця компанія для мене має дуже високу довіру, весь компютер(окрім процессору звичайно) зібраний на компонентах від дракончиків і все працює без проблем)

    Прийшов монітор, на наявність битих пікселей перевірив вже вдома, нічого не виявив, але навіть якби і було декілька побитих пікселей, думаю це була б не проблема, так як на старому моніторі був 1 битий піксель але в звичайному користувані ніколи його не бачив.

    В порівняні з старим монітором, цей все таки має набагато кращу передачу кольорів і це поки я додатково нічого не налаштовував, потрібно ше глянути гайди для налаштування і тоді думаю вазагалі буде вау!

    Достоинства:
    240hz, 2k
    Недостатки:
    поки немає
    • Андрій Р***

      Дарма ви їм так довіряєте, бо згідно ТехноІсуса (ҐеймерсНексус), їхні БЖ вибухали.

  • Олексій
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Купив вже другий монітор від msi , задоволений на всі 100% . Битих пікселів не було. Кольори дуже красиві , яскраві , насичені . Користуюсь сразу 2 моніторами , стріми ютуб все супер. На 4090 відеокарті видає 240-290 фпс.

    Достоинства:
    Ціна
    • Іван Б***

      В какой игре у вас выдает 240 290 герц?

    • Петро О***

      підкажіть який кронштейн ви купили для них?

  • Олейник Я***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Сломался после 8 месяцев использования, думал что проблема в видеокарте поменял на другую, проблема осталась, вытащил шнур-DP с монитора, смотрю и понимаю что дело не в ПК а в самом мониторе, крайне не рекомендую к покупке. Деньги на ветер.

    Достоинства:
    Нет
    Недостатки:
    Сломался после 8 месяцев использования
    • Альберт А***

      У вас гарантия на монитор 3 года. Наверное стоит, всё же, попробовать его обменять?

    • Представник бренду
      Представник бренду

      Добрий день.

      Нам дуже шкода, що ви зіткнулись з такою проблемою. Ми рекомендуємо вам звернутись за гарантійним обслуговуванням.

  • Дмитро Щ***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Я користуюсь монітором MSI G274QPX вже півроку, і загалом він перевершив усі мої очікування. В першу чергу хочу відзначити чудову якість зображення завдяки роздільній здатності QHD (2560x1440) та частоті оновлення 240 Гц. Картинка виглядає чітко та плавно, що особливо важливо для ігор та перегляду мультимедіа. Хоча я відзначив відстутність вбудованих динаміків як мінус, це ніяк не повпливало на досвід використання.

    Достоинства:
    Гарна картинка, плавність, відсутність битих пікселів
    Недостатки:
    Відсутність вбудованих динаміків
  • Григорій Б***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Взяв по рекомендації друга і не пожалкував. Все стабільно працює на відмінну від минулого монітора. Нарікань немає.

    Достоинства:
    яскравий дисплей, hdr, 240 герц, отвір для дротів
    Недостатки:
    було б добре мати usb хаб
  • Назарий Д***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Власник моніторів MSI вже близько трьох років. Спочатку взяв MSI Optix MAG272CQR, але потім захотів взяти цей монітор щоб поставити поряд.Бігав, шукав, але знову прийшов до цієї ж самої фірми. Начитався коментарів про биті пікселі, артефакти й інше, але сам з таким не зіштовхнувся, взагалі без битих пікселів, пересвітів й іншого "щастя". Монітор ідеальний, для себе знайшов лише один мінус - вага. Але скоріше через те, що він досить легкий й на цій стійці, на мій погляд, його легко перекинути. Тому я просто постатив іншу ножку яку зняв з MAG272CQR) Вона там досить важка і мені так більше подобається, а цю ніжку навпаки вставив на старий монітор, він сам по собі важкий через БЖ всередині, тому добре прижимає стійку. Я задоволений.

    Достоинства:
    Кольори, герцовка, якість матеріалі та всі інші заявлені особливості
    Недостатки:
    На мій погляд його легко перекинути на цій стійці, через те що монітор легкий
  • Денис
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Заказал прям в отделении проверил на битые пиксели их не оказалось
    монитор хороший засветы минимальны !

    Достоинства:
    2К 240 ГЦ БЕЗ Битых пикселей
    Недостатки:
    нету
  • Ярослав Г***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Якщо чесно якось ВАУ супер ефекту з переходу з FULL HD монітору на 2К я візуально не відчув, відеокарта RADEON RX 7700 XT. Сам монітор має стильний дизай, дуже зручно налаштовується кут нахилу. Але якщо повернути час назад,
    точно не міняв. Не вартує 20 тисяч, того ефекту що отримав в результаті. Оновлення 240 ГЦ працює тільки черех підключення через Display Port та оновлення свіжих драйверів.

    Достоинства:
    Монітор можна регулювати під будь-яким кутом.
    Недостатки:
    Прямо не саме просте налаштування самого монітору. Налаштовував з інструкцією та інтернет оглядом. Простенька коробка як для такого монітору.
  • Максим К***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Заказывал монитор, нашли битый пиксель. Закал второй и все отлично. Пока что рад покупке

    Достоинства:
    Большой, 2к