- Євген К***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Монітор гарний 2,5 роки все працювало чотко, але появилися полоси, відправив по гарантії, 13 днів і повернули гроші.
- Достоинства:
- 2к ips 165гц ніжка гарна.
- Недостатки:
- Матриця вийшла з ладу
- ДмитроОтзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
У меня как и у большинства спустя 2.5 года появились полосы по всему экрану. Буду отправлять в сервисный центр, надеюсь вернут деньги, так как гарантия еще действует
- Достоинства:
- Проработал 2,5 года
- Недостатки:
- Умерла матрица спустя 2,5 года
- Дейсун А***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Через 2.5 роки почала помирати матриця - з'явились чорні мигаючі смужки внизу екрана.
До цього користувався в задоволення, все влаштовувало. Навіть засвіти по краю на абсолютно чорному екрані не напрягали.
Добре що гарантія 3 роки - повинні повернути кошти, сподіваюсь на це.- Достоинства:
- на свої гроші був би чудовий монітор, якби не масовий брак з помиранням матриці
- Недостатки:
- через рік-два помирає матриця і з'являються смужки та артефакти
- МикитаОтзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Товар не жахливий, але рекомендувати не можу через несправність. Все працювало добре 1 рік і 7 місяців, але зʼявились полоси знизу екрану і рандомні квадрати з білим шумом з нижньої частини монітору.
Здав по гарантії, очікую результату.- Достоинства:
- 3 роки гарантії
- Денис З***
замінили, чи можливо відремонтували?
- Дейсун А***
2.5 роки - теж з'явились мигаючі полоси внизу екрана. Гарантія 3 роки, тож буду подавати на ремонт чи повернення.
- Рибачук М***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Через півтора року - померла матриця. Як і в інших покупців, ідентична ситуація. Спочатку, декілька тижнів, полоси при запуску вінди. Далі, одного дня, перестали зникати і працювати неможливо. Віддав на відділення, забрали, навіть без повної компенсації (забув кабель комплектний). Ніхто навіть не дзвонив. Через 2 тижні отримав повідомлення, що повернуть кошти. Заповнив заяву, відправив на email сервісу, через 2 дні, орієнтовно, повернули 100% коштів, ще й кабель залишився у подарунок. Вдячний розетці за чесний сервіс і відсутність, навіть, діалогу, стосовно кейсу. Монітор, нажаль, доведеться брати новий. Хоча і цей повністю влаштовував, хороший варіант за свої кошти, але враховуйте, що може вмерти. Не рекомендую. Жирний диз для MSI.
- Достоинства:
- Сервіс розетки
- Недостатки:
- Неякісна серія/партія моніторів
- Александр Б***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
На жаль, через трохи більше року використання з'явилися горизонтальні мерехтіння, на жаль це стосувалося вже матриці і ремонт не можливий. До цього було дуже добре все і працював так як потрібно було і не було нарікань.
- Ігор Н*** ігорОтзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Так само рік прожив і почав здихати. Спочатку вилазили якісь полоси тільки під час стартку пк. А потом почали вилазити вже і під час роботи
- ОлександрОтзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Придбав два таких монітори у серпні 2023. Цілий рік працювали добре без нарікань. Через рік один з моніторів почав рябити, с початку після ввімкнення пару хвилин, потім вже 10-15 хвилин, потім взагалі міг часів 6 . Здав його та отримав повернення коштів. Але через 5-6 місяців другий монітор почав вести себе так само, один в один, і ось я зараз на етапі коли це рябіння не проходить взагалі тож буду здавати і другий. Роблю висновок що дефективна партія, бо два монітори з однією й тою самою проблемою це не нормально.
- Достоинства:
- Гарно працювали лише рік
- Недостатки:
- Потім зламалися
- Дьомін О***
ссылка
Ось як це виглядає - Павло Д***
Повернули кошти? І який час це зайняло?
- Анастасия О***
Повернули кошти? Якщо так то через який термін?
- Никита А***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Дуже гарний екран, але уважно перевіряйте при отриманні бо можна не помітити битий субпіксель (тру сторі)
- Достоинства:
- якість, збірка, картинка
- Недостатки:
- битий субпіксель
- МирославОтзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Якісний монітор.
При купівлі першого - були биті пікселі.
Повернув, так як замовляв перевірку на пікселі.
Другий прийшов цілий, без дефектів.
Забрав відразу.
Перше враження було дуже позитивне - мій перший монітор, але потім в якийсь період почались бубни.
Екран почав мерехтіти знизу полосками.
Згодом ця проблема зникла сама по собі. Потім я купив собі пк, проблема зʼявилась знову. Щоб виключити проблему з монітором я купив новий hdmi (displey port також юзав, все те саме) та приєднував до ноутбуку - на жаль проблема виявилась в моніторі, так як кабелі були всі нові і монітор жодних пошкоджень у мене не зазнавав.
Приклад мерехтіння доповню фото знизу.
Писав у підтримку MSI - радили виключити adaptive sync, що я зробив, але проблема не жаль не була вирішена.
Відправив його по гарантії, надіюсь з цією проблемою щось зроблять.- Достоинства:
- Якісна та насичена картинка
- Недостатки:
- Мерехтіння екрану
- Сергей Ю***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Через год работы две полосы на экране
Горизонтальная и вертикальная- Достоинства:
- Год отработал
- Недостатки:
- Всего год работы и деффект
- Павло Д***
Повернули кошти? Через який час?
- Сергей Ю***
Вернули через две недели.
Правда сначала пытались втюхать назад, мол запчастей нет. Но потом одумались и вернули деньгами
- ПавлоОтзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Битих пікселів нема
Ще буду тестувати, тільки купив сьогодні
По сервісу все ок
Комплектація і пакування в ідеалі, монік повністю новий прийшов.- Достоинства:
- Гарна ціна, нема битих пікселів.
- Недостатки:
- Невиявив покищо
- Павло
Доповнюю відгук, є засвіти навкорло екрану але не критично, все інше на достойному рівні, топ ціна і якість
- Олександр С***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Мені дуже сподобався монітор, вперше відчув що таке дійсно якісний монітор за не великі гроші
- Достоинства:
- Якісна картинка, хороша зборка, багато функцій для налаштування
- Недостатки:
- Немає
- Максим В***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Топ моник
- Достоинства:
- Соотношения цена качество
- Недостатки:
- Не виявлено
- Олександр К***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Чудовий вибір для 2К за свою ціну, але треба трохи постаратися чи доплатити та ідеальний екземпляр.
- Достоинства:
- Чудова ціна за нові можливості
- Недостатки:
- Прийшов у відкритій коробці, був 1 битий піксель
- Кристина Д***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Качество сборки отличное, битых пикселей не было, есть небольшие засветы по углам. Перешла с fullhd на 2k и наслаждаюсь четкостью изображения. Старый монитор был с 244Гц, этот меньше, разница глазам не заметна
- Дмитро П***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
За свою ціну дуже гарний варіант, недоліки не такі вже й суттєві враховуючи це.
- Достоинства:
- 2к, HDR, яскравість, ціна, повортний механізм
- Недостатки:
- матеріали виконання, маркий, потребує додаткових налаштувань щоб була норм картинка
- МаксОтзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
За свої гроші топ-монік!
- Достоинства:
- Ціна
- Недостатки:
- Не сильно насичений чорний, але хочете насичений - беріть OLED
- Людмила И***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Гарний монітор за свої гроші
- Достоинства:
- Кольори,рамки,HDR
- Недостатки:
- Дріт живлення короткий
- Владислав Б***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
За своі кошти ледь не найліпший варіант
- Достоинства:
- Без рамки, виглядає стильово, гарні кольори
- Недостатки:
- Не знайшов
- Артем П***
А какой вариан ты считаешь лучшим в этой цене?
- Матвійчук П***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
В общем покупкой доволен, один битый пиксель, собственно чего и ожидал, стоит своих денег
- Достоинства:
- Цена/характеристики
- Недостатки:
- Проблемная модель с постоянным браком
- Алексей
бредятина.
сколько вы мониторов проверили лично на писели чтобы делать такие общие выводы?
- Костя С***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Чудовий монітор, має досить гнучкі налаштування висоти нахилу. Засітів не знайшов, досить пристойний чорний колір, користуючись майже пів року
- Достоинства:
- Частота оновлення, 2к, без засвітів
- Недостатки:
- Не знайшов
- Олександр К***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Гарний монітор. Я ним безмежно задоволений і щиро рекомендую всім. Немає жодних нарікань, він відповідає всім моїм очікуванням.
- Достоинства:
- Ціна, якість
- Недостатки:
- Не знайшов
- Геннадій С***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Купил два таких монитора осенью прошлого года. Пришли на точку выдачи без засветов и битых пикселей. Один из мониторов здох окончательно 6 мая, отправил в сервисный центр F1 на ремонт, восстановлению не подлежит. Второй монитор тфу-тфу работает ещё нормально. Сейчас отправил в Розетку все сканкопии документов и жду пока менеджер с Розетки свяжется со мной. Не рекомендую эту модель монитора - некачественная она, покупаете ее на свой страх и риск.
- Достоинства:
- Теххарактеристики
- Недостатки:
- Плохое качество
- ЕвгенийОтзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Пишу данный отзыв спустя месяц ожиданий и две попытки получить монитор без деффектов. Важно, я не рекомендую данную 272 модель , а не розетку или фирму msi. Обращайте внимание на отзывы, они действительно отображают статистику!
При первом заказе монитор пришел с 4 битыми и 1 мертвым пикселем (первые пять фото). Поэтому отказался и отправил его обратно. Касательно засветов, были допустимыми.
Во второй раз пришел монитор без единного битого пикселя, но странно работала матрица( с 6 по 8 фото). Глаза уставали через несколько минут просмотра ( что небыло в предыдудем мониторе). Менял яркость, переустанавливал драйвера, менял настройки но странное мерцание экрана сопровождалось на фоне любого цвета (кроме черного) потому и решил тоже отказаться. Тут засветы были уже намного ярче выражены, но это недостаток ips матрицы.
С возвратом денег проблем небыло, розетка оперативно отвечали на сообщения, предоставляли актуальную информацию и действовали как настоящие профессионалы, за это спасибо!
Судя по отзывам 272 модель крайне не удачная, брак встречается слишком часто. Поэтому можно присмотреться к 274 модели, по отзывам брака там во много раз меньше.
Буду присматривать другие модели, Удачных покупок!- Достоинства:
- Надежное крепление, 165гц, dp и hdmi порт
- Недостатки:
- Крайне неудачная модель, слишком часто встечается брак
- Мирослав І***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Робив замовлення 23 числа ввечері. 25 вже був на точці видачі. Супер швидка доставка. Замовив додатково послугу перевірки битих пікселів. Спочатку при перевірці знайшли 8 битих, але виявилось, що більшість було просто бруд. Але один все такий був.
Оформив повернення назад, але замовлю завтра знову. Монітор виглядає дуже естетично та солідно.- Достоинства:
- Екран, розмір, картинка
- Недостатки:
- Битий піксель
- Ігор Н*** ігорОтзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Придбав декілька днів тому. Битих пікселів немає, засвічення є в трьох місцях але дуже не значне ні на що не впливає. (Ще купляв перевірку на биті пікселі)
Так то враження капітальні, перейшов з 27 дюймів FullHD, то тут зображення наче на телефоні, Все таке чітке і кристальне. Шрифти більше не в крупинку а круглі і чіткі. Також скролл усього дуже плавний. В іграх також все таке чітке, детальне та плавне Просто вау. Аж не очікував що настільки підвищиться якість зображення. Проти FullHD нічого не маю, старі ігри на ньому теж чіткі та виглядають якісно. Як наприклад Халфа 2. Але сучасні ігрові рушії видають таке мило в FullHD, що очі лопаються і витікають, тож підвищення роздільної здатності монітора вирішує цю проблему. FreeSync Premium працює, увімкнувся автоматично в дайвері Nvidia. Розривів зображення немає, все круто. Побачимо як працюватиме далі...- Достоинства:
- Працює
- Микола Г***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Биті пікселі відсутні, є невеликі засвіти по бокам, але не критичні. Зручна підставка, проте займає багато місця на столі
- Рыбачук М***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Идеально за свои деньги. Яркость очень порадовала.
- Достоинства:
- Яркость, цена и параметры за такую цену.
- Недостатки:
- Лично для себя не обнаружил.
- Юрій Д***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
На екрані битий піксель
- Недостатки:
- Битий піксель
- Валерий Р***
Это чёрненький по средине
- Віталій К***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Чудовий монітор за свої кошти.
- Достоинства:
- Якість зображення, 170Hz , 2K. HDR
- Недостатки:
- За тиждень використання не помітив!
- АнатолийОтзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Брал как второй монитор, отличное качество сборки. С первого раза пришел без битых пикселей, от слова совсем. Ни одного битого пикслеля обнаружено не было. Проверял сам дома и на розетке заказывал проверку, ибо почитал что лучше это сделать чем не сделать))) работает в 170hz, подключен через DP, это для тех кто подлючает через hdmi и не понимает почему нет максимальной частоты. Провод DP идет в комплекте.
- Достоинства:
- Отличное качество, глаза не режет, доступное и понятное меню управление.
- Недостатки:
- Их нет)
- Юра Ф***
Яке гарне робоче місце
- Валентин Р***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
намана
- Достоинства:
- цена, качество
- Недостатки:
- при получении не работал один пиксель
- ЕвгенийОтзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
проверил на битве пиксели не нашел, но вечером засветы обнаружил особенно справа вверху который напрягает
- Достоинства:
- ножка, джостик
- Недостатки:
- засветы, внешний блок питания,
- Артем П***
Это нормально для IPS матриц.Сам купил данный монитор 2 недели назад и пока что доволен.
Засветы имею где-то примерно такие же как у вас может и больше или меньше(по фото не ясно),но за такую цену мониторов с такими характеристиками нету.В играх этих засветов не вижу,только когда фильм смотрю,но,мне они не мешают,я их попросту "не вижу" .Надеюсь данный монитор прослужит долго и качественно :) - Владислав В***
Фильм «Александр»?)
- Анатолій Б***
Це пройде з часом, бо я теж у себе побачив засвіт в одному краю і якщо і помічаю його то воно вже не дратує.
Я теж любив в темноті подивитися фільми, але зараз зі світлом дивлюсь і очі будуть ціліші і засвіти пропадуть)
- Сергей Ю***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Богдан Завальний
я не выявил их - Сергей Ю***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
купил недавно
пришел быстро
проверили на битые пиксели и засветы - пока не обнаружено
легко собирать - все интуитивно понятно
в комплекте кабель Displayport
подключился без проблем и можно выставить до 170 Герц ( пока 144 вполне хватает)
спасибо ребятам отделения Розетки - все проверили быстро и без лишних проблем- Достоинства:
- сочные цвета
- Недостатки:
- пока не обнаружил
- Богдан З***
у вас сильные засветы?
- Сергей Ю***
Не очень. Но есть.
