Картка Rozetka

Отзывы покупателей о Монитор 27" MSI MAG 274UPF -- 4K Rapid IPS / 1ms (GtG) / 8-Bit + FRC / DCI-P3 98% / DisplayHDR 400 / FreeSync Premium / G-sync compatible / KVM-модуль / HDMI 2.1

Код:  398283333
Оценка пользователей 4.17/5
на основе 7 отзывов
  • 5 звезд
    4 оценок
  • 4 звезд
    0 оценок
  • 3 звезд
    1 оценок
  • 2 звезд
    1 оценок
  • 1 звезд
    0 оценок
Фотографии и видео покупателей
  • Денис С***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Хороший монітор, хороша якість зображення, хороша передача кольору, 144 Гц справжні

    Достоинства:
    Якість, зображення
    Недостатки:
    Поки не виявив
  • Мідянко М***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Вибачаюсь, так якщо виставити 2160р тоді є частота оновлення 144 гц

    Достоинства:
    Топовий монітор!
    Недостатки:
    Немає
    • Ігор

      То ж на доданому фото виставлено 1440р, а не 2160р. А на 2160 вдалося 144Гц запустити?

    • Мідянко М***

      ні на 2160р немає підтримки 144 гц лише 120гц
      на 1440р підтримка в 144 гц, трішечки маркетинговий хід я так зрозумів, монік в повноціних 4к видає лише 120 гц в 2QHD є підтримка 144 гц

    • Представник бренду
      Представник бренду

      Добрий день.

      Переконайтесь, що в налаштуваннях монітору параметр HDMI 2.1 встановлено в значення PC.

  • Мідянко М***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Тут немає 144 гц
    120 гц максимально(

    Недостатки:
    Нету 144 гц маркетинговый ход, цена завышена
    • Представник бренду
      Представник бренду

      Добрий день.

      Монітор MSI MAG 274UPF підтримує частоту оновлення 144 Гц при роздільній здатності 2160р. Переконайтесь, що ваше джерело сигналу підтримує частоту оновлення 2160р з частотою оновлення 144 Гц.

  • Олексій
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    брав для роботи з macbook pro m1 на заміну LG з рефреш рейт 60mhz
    користуюсь вже два тижні, є враження що навантаження на очі стало менше

    є певні косяки у розрізі роботи з macos:

    - при підключенні до ноутбука монітор відображається як додатковий зовнішний диск, це можна відносно легко пофіксити, гугліть "Deactivate OSD on MSI monitor"
    - при включеному режиму живлення ноутбука (зарядки) через usb, монітор постійно включає ноутбук після того як я його вимикаю. поки що не знайшов як це пофіксити

    Достоинства:
    рефреш рейт, кольори
    Недостатки:
    потребує доналаштувань для роботи з macos
    • Денис

      ставити 3 зірки, бо мак думає, що монітор це диск ? ці 3 зірки досить сильно псують загальну оцінку і це проблема не монітора, а мака, щоб через hdmi чи dvi не повірю, що монітор розпізнається як зовнішній диск

    • Stas T***

      Якщо не вмієш користуватись маком, не треба в цьому винити монітор і ставити 3 зірки.

    • Руслан

      Знайшли як пофіксити включення макбука монітором при підключенноному живленні через type-c?

  • Іван В***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Дуже гарні кольори. Підходить як для ігор так і для обробки зображень/програмування.

    Достоинства:
    Є всі необхідні порти. DP до компа, 2 HDMI для ноута та консолі, usb c для ще одного ноута ще і заряджати через нього.
    Недостатки:
    -
  • Степан Л***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Забрав монітор без битих пікселів і інших проблем, монітор ідеальний прям кайфую.
    Перейшов з FHD 60 грц 27 дюймів на 4к 144 грц небо і земля, кольоро передача шикарна

    • Игорь М***

      Для каких целей брали моник? игры или работа? Какая видюха у вас? опишите впечатления если включить HDR. Сам думаю перейти с 2к 165герц на этот моник

    • Олександр Л***

      бачу ви з маком використовуєте, як політ, чи є нарікання по масштабуванню, можливо по роботі з тестом ? Дякую

    • Александр Г***

      Ігор Макущенко, монітор підходить для роботи як ніяк добре, високий ppi дає приємну чіткість інтерфейсу та шрифтів. Мені підходить маштабування 200%, якщо програми відображають щось некоректно в маштабуванні, то у властивостях .exe файла змініть режим "Високий DPI", там є три варіанти, підберіть той який підходить краще. Як правило другий варіант. Різніці між 144Гц і 165Гц не помітите в роботі. Використовувати HDR це знущання на такому моніторі, він тут більше для галочки. І під віндою кожен раз змінює режим, довго переключається, це трохи напрягає. Але яскравіть є, щось дивитись можна. Для HDR потрібно брати або MiniLED або OLED, там все так як задумано.

  • Анатолий Е***
    Продавец: Rozetka

    Что лучше для мака и ps5 этот или Монитор 27" MSI MPG 274URF QD -- Quantum Dot 4K UHD?

    • Представник бренду
      Представник бренду

      Добрий день.

      У вашому випадку ми рекомендуємо обрати MSI MPG 274URF QD, цей монітор підтримує протокол Power Delivery та зможе живити та заряджати ваш MacBook.