Отзывы покупателей о Монитор 23.8" iiyama G-Master G2450HS-B1
- Петро Л***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Чудовий монітор за свої гроші.
Глибокий чорний колір, 75 герц, не ідеальні, але прийнятні кольори, FreeSync - для цієї цінової категорії це дуже ок.
Звук вбудованих динаміків жахливий, але його досить, щоб глянути Youtube чи Netflix. - Олександр Р***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Монітор супер 75Гц по HDMI працює, одразу підрубився FreeSync!
Засвіти відсутні, як і биті пікселі, гарний чорний колір.- Достоинства:
- Гарна картинка, матовий не иаркий пластик, динаміки, повна відсутність засвітів
- Чубун С***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Ціна, приємна картинка, добре колір чорний та білий .Якщо працювали з ips матрицею, то є різниця в кольорах, в цьому моніторі гірше, враховуйте це. Не гріється. Як для домашнього використання супер.
- Достоинства:
- Ціна, приємна картинка, добре колір чорний та білий
- Недостатки:
- Якщо працювали з ips матрицею, то є різниця в кольорах, враховуйте це.
- Илья П***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Реально большой монитор, как плазма на кухню,я еще пересел с 15,6 монитора ноутбука :D
Маленькие пиксели ,звук достойный, "засветов" нету, картинка приятная,регулировка наклона топ. Битых пикселей нету.
Через HDMI на fullHD предлагает только 64ггц , только уменьшив разрешение предложит 75 ггц. Это печально- Достоинства:
- Отличный моник
- Недостатки:
- Пока не обнаружил
- Илья П***
К дополнению.Спустя месяц нашёл в настройках как включить 75 ГГц в фулХД, все работает исправно. Топ монитор советую.Все заявленные характеристики верны и звук с монитора достаточно хорош.
- Андрій К***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Хороший монітор, і динаміки не погані, трохи грубоватий звук але картинка супер
