Корпус Frime Mark III Black (MarkIII-U3-GLS-3RGBF-WP)

Написать отзыв _
По дате

Отзывы покупателей о Корпус Frime Mark III Black (MarkIII-U3-GLS-3RGBF-WP) 9

#37682258
Уже купил
100% пользователей считают этот отзыв полезным
Спробую максимально точно дати відгук, адже дуже двояке враження про цей корпус... З першого погляду - найкращий вибір, а далі...
- З однієї сторони, після старого відра - цей корпус просто космос, виглядає супер, робочий стіл тепер виглядає бомбезно, але просто, як мало місця для прокладки кабелів, звичайний АТХ 24 пін кабель круглої форми вже не дає закрити задню кришку без танців з бубном - треба класти на бік, і прижимати кришку по периметру всим чим можна, долонями, локтями, ногами... чим вийде.
- Окрім цього в Frime вирішили, що 1 ссд буде закріплено на лицевій стороні, а другий (на рівні оптичних приводів)- на задній... Довелось пласкогубцями відгинати кріплення для оптичних приводів, що б закріпити другий ССД з лицевої панелі, і нормально провести проводи сата. До речі про підключення самих сата проводів - прорізи в корпусі зовсім не великі, треба зразу підключати ССД, і вже потім їх прикручувати, бо можна й конектор зламати. всього 4-5мм вищий отвір би був, або зміщений вниз, і таких проблем не було б.
- На кожусі БП є 2 невелички заклепки, для кріплення корзини НДД, шкода що вони так псують чоткость цього ж таки кожуха, він дійсно дуже круто виглядає, але ці заклепки кидаються в очі.
- Передня панелька досить марка, і не дуже спішить витиратись.
- На задній стінці не багато "вушок" для кабель-стяжок. Вони є, але розміщені так, що толку від того мало, по крайній мірі якщо у вас мікроАТХ плата. Отвори для кабель менеджменту також розміщені якось криво, не логічно. не розумію чому не можна зробити все чітко.
Але є й за що хвалити цей корпус.
- Виглядає він дійсно дуже навіть не погано
- Доки вигинав пласкогубцями кріплення для оптичних приводів - зрозумів, що метал цієї стінки не такий вже й тонкий, не так то й легко дається.
- Гарний набір інтерфейсів передньої панелі, шукав корпус що б було 2 юсб 3.0 винесених на перед.
- Вміщується габаритний кулер висотою 168мм, як і заявлено в характеристиках.
- Багаторазові заглушки слотів розширення для відеокарт, звукових, і тд.
- Не черезчур тугі кліпси-тримачі передньої панелі, знімається в міру легко.
- Гарна і відносно рівномірна підсвітка як передньої панелі, так і 3х вентиляторів.
- Резинові втулки, для кріплення жорстких дисків (але вібрації все-рівно є, хард відключив)
- В коментах писали, що корпус і 3 кг не важить, це не так, стану на захист представників компанії - Вага корпусу з коробкою 7.7 кг. Без коробки, лише корпус 6.6 кг. Вага лише бокового скла 1.72 кг. Вага корпусу без бокового скла 4.8 кг. Фото додам, дані не голослівні.
--------------------------------
В цілому корпус дуже навіть не поганий, але є дуже багато дрібниць, які дещо псують гарне враження про цю модель. Можливо, до цього відгуку прислухаються, і надалі будуть ретельніше продумувати деталі корпусів, такі як кріплення (або кладіть в комплект 4 спец. гвинти,дещо довші, якими можна прикрутити ССД зверху і з лицевої сторони), отвори для прокладки сата кабелів, трішки збільшіть місце для прокладання кабелів за материнкою (додаткові 6-7мм ширини корпусу погоди не зроблять).
Тому заслужено можу поставити максимум - 4 бали.
---------------
P.S. В комплекті 3 вентилятори, вентилятор з задньої панелі переставив на перед для забору свіжого повітря, а також тому, що кулер ЦП завеликий, не було йому там місця.
Також прикріпив свою білу світлодіодну стрічку зверху, в комплекті вона не йде.
P.S.S. З часом мінятиму платформу, відпишусь як стане плата формату АТХ, по цій же причині особливо не заморочувався з прокладанням кабелів.
Достоинства: Гарне бокове скло, підсвітка, місткий, якісний метал перегородки до якої кріпиться материнська плата, міні-реобас + окрема плата для підключення вентиляторів.
Недостатки: Дуже мало місця за задньою кришкою для прокладки кабелів, плоскі шйлейфи БП просто необхідні, якщо не хочете мучитись з закриттям кришки, або миритись з випуклою задньою кришкою. Кріплення для ссд.
#37640114
Скажите, можно ли отдельно доукомплектовать еще двумя вентиляторами на передней части корпуса?
Представитель компании
Добрый день, Игорь! Да, на передней части корпуса есть места для установки дополнительных вентиляторов.
#37409811
Сделайте видео обзор на корпус.Хочу увидеть как выглядит желтая подсветка и нетолько(на ютубе нету)
Представитель компании
Добрый день! В ближайшее время появится видеообзор данного корпуса. Подписывайтесь на prologixfrime в инстаграмм и фейсбук.
#37409241
Я правильно понимаю есть возможность менять цвета подсветки?(если нет то какие есть варианты цветов подсветки)
Представитель компании
Добрый день! Да, вы правы, есть возможность менять цвета(RGB) и режимы подстветки (пульсация, переливание, статика)
#36972543
какие кулера стоят в этом корпусе, и есть/будут ли они в продаже?
Представитель компании
Добрый день, Ростик! Да, в комплекте три 120 мм RGB управляемых вентилятора!
#36636992
Возможно в описании ошибка? Корпус весит 2.9кг? При наличии стекла тем более.
Макс БалабаУже купил
Обман. Все верно там было написано я приобрел данный корпус там весу максимум 2,5 КГ. Метал ну очень нежный... кусок жестянки.
Представитель компании
Добрый день, Максим! Обратили внимание на ваш коментарий, перепроверили, вес корпуса 4,8 кг(шасси) +1,5 кг(стекло) = 6,3 кг. Возможно вы приобрели другой корпус?
Макс БалабаУже купил
Не поленюсь разберу ПК и взвешу. Я купил именно этот корпус у Розетки. Стекло 1.6 я взвешивал. А вот корпус без стекла, более точно напишу.
#36520309
100% пользователей считают этот отзыв полезным
Так вентиляторы в комплекте идут или нет?
Представитель компании
Да, в комплекте три 120 мм вентилятора!
#36484189
100% пользователей считают этот отзыв полезным
Я смотрю фирма фанатов Marvel, модели bifrost, mark lll )
#36414574
Достоинства: Вместительный, качественный, с полным набором светящихся вентиляторов, можно менять скорость вращения и цвет свечения
 
 
 
 
 
Достоинства
Недостатки
Комментарий
Ваше имя и фамилия
Эл. почта или телефон
Эл. почта
Важно! Чтобы Ваш отзыв либо комментарий прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь, пожалуйста, с нашими правилами!

Корпуса