- Ольга Л***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Користується вже 3 місяці, задоволений
- Достоинства:
- Супер, подарунок хлопцю сподобався, скарг не було
- Недостатки:
- немає
- Костянтин М***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Дуже подобається монітор. Картинка 4к просто чудова. Я розмірковував чи варто переходити на нього мабуть не один рік. Думки були "ну старий же ок, навіщо міняти". Зараз думаю якого фіга я стільки себе утримував віт такого реального покращення. Раніша працював з fullHD на 23 дюйми. + ще маю ноутбук також fullHD на 15.4". Тоді здавалось що картинка на ноуті суперова, а на моніторі посередня (маю на увазі відчуття від щільності пікселів) але нічого страшного. Зараз коли сідаю за ноут, ріже очі що жах. Мабуть за старим монітором взагалі було б кепсько. До чого я - ця краса 4к пізнається в порівнянні. І треба було давно вже перейти на нього.
Є нюанс зі звуком через вбудовані колонки. Якщо запустити якесь відео на ютуб то звук зявляється з затримкою може в секунду. та ж історія зі сповіщеннями від месенджера. якщо вони короткі то можна взагалі не почути або почути "хвостик". Монітор під'єднаний по DP. Не думаю що це проблема саме в моніторі. Може драйвера рублять вивід звуку коли ніякого звуку не поступає і потім "будить" канал. не знаю, треба розбиратись і ніяк руки не доходять.- Достоинства:
- Ціна, якість картинки, якість виконання.
- Недостатки:
- не бачу таких. є нюанс зі звіком, але думаю що це питання до драйверів
- Юрий Ч***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Можна працювати в портретному режимі, повертається легко.
Звук прийнятний.
За цей бюджет шикарний варіант, особливо для тих хто шукає з динаміками.- Достоинства:
- Регулювання по висоті і нахилу, картинка
- ЛевОтзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Шикарний монітор
- Достоинства:
- великий, гарна картинка, для фільмів супер
- Недостатки:
- нема
- Сергій
У вашого екземпляра є back light bleed чи ips glow?
- Лев
back light bleed і ips glow відсутні
- СергійОтзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Як для своєї ціни монітор класний, дуже чітка картинка, пікселів взагалі не видно. Кому важлива чіткість шрифтів, то поєднання 27 дюймів і 4к це прям топ.
Але мені на жаль попався не якісний екземпляр, присутні як back light bleeding так і ips glow. З цим в принципі я вже був готовий миритись, бо зараз стандарти збірки моніторів дуже низькі. Але на моєму ще були stucked pixels, а це вже тверде ніт. Повернув.- Роксолана Я***
а який вирішили обрати замість? вже довший час роздумую над цим монітором чи варто…
- Роксолана Я***
а який обрали замість? думаю над цим монітором деякий час вже…
- СтепанОтзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Один з кращих 4к моніторів по кольоропередачі в цьому ціновому діапазоні, по великому рахунку той самий S2722QС з дісплей портом замість юсб-с і на 2к грн дешевше.
- Достоинства:
- відмінний 4к монітор
- Недостатки:
- g-sync не працює по hdmi
