Картка Rozetka

Отзывы покупателей о Корпус DarkFlash DK100 Black

Код:  368335137
Оценка пользователей 4.14/5
на основе 16 отзывов
  • 5 звезд
    5 оценок
  • 4 звезд
    7 оценок
  • 3 звезд
    1 оценок
  • 2 звезд
    1 оценок
  • 1 звезд
    0 оценок
Фотографии и видео покупателей
  • Сергій
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Черный

    Топ за свої гроші. Зверху можна не тільки 2 120 але й 2 140 вентилятора поставити, в описі про це не сказано. Ставити вентилятори дуже рекомендую якщо у вас ігрова тачка, а не офісне залізо, корпус без вентиляторів буде гарячий.

    Достоинства:
    Дизайн, Ціна, Зручність
  • Бакіцький А***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Белый

    Сам корпус красивий, але гарячий нереально, мабуть зроблю в ньому коронкою отвори додатково

    • Сергій

      Так, для нього обов'язково потрібно ставити вентилятори

  • Ілля П***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Черный

    Корпус хороший, кабеля прикидываются легко и их нигде не видно, однако думаю что стоило брать другой вариант так как кулера спереди сильно влияют на продуваемость и пускают новый воздух в пк, но проблема не критична, с сборкой rx 6600 и r5 5500 температуры никогда не доходили и близко до критических.

    Достоинства:
    Сеточки даже с учётом расположения пк под столом не забивались вообще, материал хороший и приятный на ощупь
  • Саня Д***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Белый

    Замовля. вдруге, для збірки на продаж в стилі: "Genshin Impact", цього разу без браку) в загальному задоволений.

    Достоинства:
    ціна, кабельменеджмент, колір, кулери в подарунок, скло
    Недостатки:
    якість металу
  • Андрій В***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Белый

    Норм , але можна було і поставити набір вентиляторів

    Достоинства:
    Ціна
    Недостатки:
    Без вентиляторів
  • Микита Г***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Белый

    Норм але можна було поставить сітку ще спереду

    Достоинства:
    Ціна
    Недостатки:
    Мало продуваємий
    • Представник постачальника

      Шановний Микита Гузенко,
      Дякуємо за ваш відгук!

    • Андрій Д***

      Є схожий з сіткою

    • Представник постачальника

      Шановний Микита Гузенко,
      Дякуємо за ваш відгук!

  • Саня Д***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Белый

    гарний і не дорогий, але перед збіркою перевірив, все працювало на стенді, збираю ПК , не вмикається, зясувалось що кнопка живлення не працює, пришлось виривати і міняти місцями живлення з перезагрузкой, тоді ше побачив білі плями на платі кнопок. Двояке відчуття залишилось

    Достоинства:
    Красивий, хороший кабель менеджмент, дешевий
    Недостатки:
    легкий, тонкий, непрацююча кнопка живлення, прийшов брак
    • Представник постачальника

      Шановний Саня Данелюк,
      Нам шкода що у вас виникла така проблема, зверніться будь ласка до сервісного центру Розетка.

  • Святик С***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Черный

    корпус супер

    • Представник постачальника

      Шановний Святик Сновидович,
      Дякуємо за ваш відгук!

    • АнDрій Н***

      У вас неправильно установлений кулер на процесорі

  • Богдан П***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Белый

    Сам корпус добрий. Але деякі болти були закручені так сильно що думав, що не відкручу. І отвори були зроблені чисто на швидку руку (не якісно) і має погану продувність. А так раджу. Виглядає дуже добре

    Достоинства:
    Білий. Добре виглядає
    Недостатки:
    Погана продувність. Деякі отвори для болтів виготовлені на швидку руку.
    • Вадим Б***

      Какая у него высота?

    • Представник постачальника

      Шановний Богдан Прилуцкий,
      Дякуємо за ваш відгук.

    • Представник постачальника

      Шановний Вадим Бычков,
      Висота даного корпусу 442мм.

  • Вадим А***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Белый

    Данний корпус підійде під білі сбокрі ну продуваемось буде не дуже добра.

    Достоинства:
    Легкій. Гарний. Топ за свой гроші.
    Недостатки:
    Мало місць для установкі кулерів
    • Представник постачальника

      Шановний Вадим Астахов,
      Дякуємо за ваш відгук.

  • Василь З***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Черный

    Навіть 1200 не коштує на мою думку

    Достоинства:
    Ціна, скло
    Недостатки:
    Максимально тонкий, забору повітря немає як і нічого більше
    • Представник постачальника

      Шановний Василь Зварич,
      Товщина металу в даній моделі 0.4мм що доволі поширено серед багатьох моделей цього класу та вказано в описі товару.
      Забір повітря відбувається зверху через перфорацію.
      Висока ціна - це суб'єктивний параметр. Ви можете відсортувати товар на сайті по корпусах від дешевших до дорожчих, і переконатися що ціна не висока і відповідає якості товару.

    • Андрій Б***

      На картинці видно що вентиляторів нема на що ти надіявся?

  • Олексій Д***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Белый

    Гарний білий корпус за свою ціну

    Достоинства:
    Гарний
    Недостатки:
    Немає вентиляторів в комплекті
  • Моисеева Ю***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Белый

    Компактний, гарний корпус, прийшов в гарному стані, прозора частина - скляна, в цілому виглядає дуже гарно. В описі немає чіткого напису що куллерів немає в комплекті, тому ми думали що вони там є...через це трохи зіпсувався настрій...А так все добре.

    • Представник постачальника

      Шановна Моисеева Юлия,
      Дякуємо за ваш відгук!)

    • Вадим Б***

      Какая у него высота?

    • Представник постачальника

      Шановний Вадим Бычков,
      Висота даного корпусу 442мм.

  • Влад Г***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Белый

    Корпус досить непоганий за свої гроші,але є декілька мінусів.По-перше,при встановленні комплектуючих почала відпадати сітка,мінус невеликий,бо її можна закріпити,але все одно бісить при збірці.По-друге,корпус прийшов без єдиного кулера,на фото товару видно,що їх там аж 5,розумію,що це зроблено для красоти,в характеристиці вказано 3 кулера різних розмірів,тому я і подумав,що в комплекті йде відразу.
    В важкодоступних місцях видно,що недофарбовано. Тепер плюси,корпус на вигляд просто вау,дуже легкий,хороше виконання,є 2 слоти юсб,та ще 1 на 3.0.Самі кнопки також добре виконані.На рахунок скла можу сказати одне-за таку ціну добре.Якщо ви хочете біленький сетап і не хочете витрачати багато грошей просто через те,що корпус білий,то я вам рекомендую саме цей.НЕ ПОШКОДУЄТЕ.

    Достоинства:
    Ціна,вага,виконання
    Недостатки:
    Є недофарбовані місця,0 кулерів
    • Дмитро С***

      В описі написано, що туди можна встановити 3 кулера, зазвичай якщо вони йдуть в комплекті то є відділений рядок для них

    • Представник постачальника

      Шановний Дмитро Стратович,
      В комплект даного корпусу не входять кулери.

    • Андрей Ш***

      Где вы там аж целых пять штук насчитали, если физически туда становятся только 3 штуки?

  • АнDрій Н***
    Продавец: Rozetka. Цвет: Белый

    Корпус гарний,вмісткий, зручний кабель менеджмент, дуже функціональний і тд.
    РЕКОМЕНДУЮ

    Достоинства:
    Красивий,легкий кабель менеджмент,просторий,хороший продув,невеликий.
    Недостатки:
    В верхній частині корпуса(ззаду) трохи мало місця для кабелів.
    • Представник постачальника

      Шановний АнDрій Ничип0рук,
      Дякуємо за ваш відгук!

  • Александр З***
    Продавец: Rozetka. Цвет: Белый

    Слушайте, я под впечатлением от корпусов данного бренда. Себе купил похожий, но без стекла, а этот купил брату. Радует метал и качество сборки. Все ощущается сбитым и монолитным. Удобно прятать провода. В комплекте есть все возможные болтики. Конкретно в этой модели, не очень понравился верхний пылевик на клейкой основе. Но благодаря двум 120мм кулерам он не отпадет. К слову, на верхнюю панель модно установить и 140мм. Сзади только 120мм. Больше мест для кулеров нет. Честно, теперь не понимаю зачем мне покупать более дорогие корпуса от NZXT, если есть DarkFlash.

    • Представник постачальника

      Шановний Александр Завада,
      Дякуємо за ваш відгук!)

    • Андрей Ш***

      Вы сравниваете качественный и брендовый NZXT, в котором качественный и толстый метал, с возможностью установки вентиляторов в том числе спереди ( как и во всех нормальных корпусах ) и эту дешевую копию из фольги? вы видимо никогда не собирали в NZXT, раз так говорите, ибо это абсурд. Это дешевая мини-копия из тонкого металла, у меня на задней стенке провод уперся и там появилась вмятина, это просто смешно.