Отзывы покупателей о Корпус be quiet! Silent Base 802 White (BG040)

20 отзывов Код:  270957921
Оставьте свой отзыв об этом товаре
 • Юрий Герук
  Отзыв от покупателя. Продавец: ХЄХ. Цвет: Белый

  Хороший корпус, места много, все продумано, мне понравился. Я лишь снял ножки так как мне под столик на полку они не помещались по ширине, сильно широко садились.

  Достоинства:
  Большой, просторный, продуваемость топ, легко разбирается, легко снимаются все панели, легко чистить от пыли, тихий.
 • Володимир Заболотний
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Черный

  Загалом задоволений корпусом, якість на висоті. 3 нових вентилятора докупив від be quiet з підсвіткою. Але за два тиждня вийшла з ладу або мікросхема хабу або кабель живлення кулерів,що підключається до хабу. Оберти вентиляторів в автоматичному режимі завжди на мінімальній швидкості без нагрузки на систему і от на днях вони почали крутитися на максимальній швидкості ні з того ні з сього, приходиться вручну регулювати швидкість кулерів перемикачем на передній стороні корпуса. Якщо переключити ся на автоматичний режим, попрацює якийсь час на низьких обертах і потім знові врубає максимальну швидкість ((( На жаль по гарантії не буде можливості відправляти корпус назад адже система нових комплектуючих вже зібрана. Цей кабель купити не можливо, окремо такого не продають та і на перепайку його нести також не знаю чи буде доцільно...(((

  Достоинства:
  Якість матеріалів, метал міцний, продумана конструкція,дизайн, можливість дзеркального розташування.
  Недостатки:
  Відсутність ручок для транспортування, мало кишеньок для hdd...
  • Представник постачальника

   Добрий день. Все ж таки радимо написати в нашу українську службу підтримки - ми не чули випадка, щоб вони вимагали прислати їм корпус на гарантію, а не просто відправляли новий контролер чи ще щось.

 • Богдан Коляструк
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Черный

  У мене у комплектації відсутні ніжки. Прохання звернутись службу підтримки!

  Недостатки:
  Не повний комплект
  • Представник постачальника

   Добрий день. Шукали у заглибинах в пінопласті? Часто їх не знаходять (особливо актуально для білих моделей корпусів).

  • Богдан Коляструк

   Ніжки сховані у пінопласті, хоча інші деталі окремо в коробках.

 • Олег Овчаренко
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Черный

  Очень доволен.Не могу привыкнуть к полной тишине работающего ПК.Конечно я и комплектыющие подбирал тихие,но даже с откытым сбором корпуса(с прозрачной фронтовой крышкой и свершу тоже с сеточкой) звука работы кулеров не слышно!!Если включаю на максимум регулятором обдува,то еле шелестят кулера.Корпус четкий рекомендую!Да и будьте осторожны при переноске когда поднимал и брал ПК за фронтовую и тыльную сторону,поднимая держа руки снизу где выезжает нижний пылевой фильтр,уронил ПК а он в сборе около 20 кг весит и благо на ногу а не на пол.В руке остался фильтр который выезжает а корпус упал.Будьте осторожны при переноске!

  Достоинства:
  Качественный.Толстый метал.Грамотно все сделано.Легко собирать и после чистить,простой доступ к всему.
  Недостатки:
  Нет
 • Андрій Морозов
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Белый

  Кращий корпус на час купівлі що булі в наявності ів Україні, нічого не скрипить не тріщить,відмінна вентіляція,можливість переставляти модулі для своїх потреб, і дуже ГАРНИЙ

  Достоинства:
  якість
  Недостатки:
  ціна
  • Представник постачальника

   Добрий день. Раді, що Ви задоволені. Ми і досі вважаємо його найкращою моделлю за сумою усіх "чеснот" та зваженістю ТТХ, ціни і дизайну.

 • Володимир Заболотний
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Черный

  Дуже задоволений якістю корпуса,все продумано та функціонально.В комплекті багато пилевих фільтрів,3 кулера 140 мм.,шумка на глухих стінках,стінки на кнопках,є ніжки,що піднімають трохи корпус над підлогою.

  Достоинства:
  Якість,функціональність,дизайн та місткий.
  Недостатки:
  Тільки 3 кулера в комплекті,незручно транспортувати.
 • Віталій
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Черный

  Чудовий витвір сучасного дизайна - гарний і функціональний. Мені довелося його інвертувати, що вимагало повної розбірки корпусу - жодних проблем з цим не виникло. Всі вентилятори на резинових шайбах, під боковою кришкою антивібраційні резинові демпфери. Призматичні верх і низ візуально роблять корпус не таким масивним. Ширина корпусу без ніжок 245 мм (я встановив його на настінні кронштейни, і цей показник був важливим). Дуже зручна рама для верхнього кріплення СВО - мій Arctic Freezer II 360 став з запасом (рама приймає габарит до 42 см).
  Вад я не знайшов, але маю зауваження і побажання до розробників. Вентилятори Pure Wings 2 - чому не встановили хоча б PW 3? Для БЖ не передбачено задньої фіксації. Мій Chieftec PPX-1300FC має довжину 160 мм, але з більш довгими БЖ можуть бути вібрації. На фронтальну панель замість usb A gen.1 можна було б встановити контролер для gen. 2 (принаймні дякую за type С gen.2). Щодо охолодження: панель для hdd ідеально пасує для встановлення ще одного радіатора сво (наприклад, для малогабаритної відеокарти з водяним охолодженням). Незрозуміло, чому розробники знехтували цією опцією. Через це доведеться купляти кронштейн і працювати руками. Нарешті, питання к маркетологам: на ринку дві окремі моделі (із скляною і глухою боковинами) - і це правильно. Чому не відокремили ще дві субмоделі - глуху і сітчасту? Що робити користувачам з непотрібними частинами (а вони досить габаритні)? Це anti-green рішення, і це зовсім не схоже на німців.
  Отже, загалом це фантастичний виріб, хоча є можливості для вдосконалення. Якщо ви шукаєте корпус і читаєте відгуки про Silent Base 802 - скоріш за все, ви його купите. І не шкодуватимете.

  Достоинства:
  Якщо ви зважуєте можливість купівлі цього виробу - ви його майже напевно купите
  Недостатки:
  Вад немає, є можливості для вдосконалення
  • Представник постачальника

   Віталій, дякуємо за Ваш відгук! Ваші зауваження повністю збігаються з нашим баченням наступного покоління цього корпусу ;) (колись)

 • Max Per
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Черный

  не советую для E-ATX. мать закроет все отверстия прохода кабелей. не советую данный корпус тем кто часто его будет открывать его. Защелкнуть дверки обратно занимает около 15 минут(кто хочет может с кулачины быстро забить ее), что является не допустимым так как корпус мы берем не из дешевых и ожидаем качества.

  Достоинства:
  комлектация(стяжки тканевые 5шт)
  Недостатки:
  боковые дверки
  • Представник постачальника

   Позаду є 1 кнопка для миттєвого зняття або фіксації бокової стінки. Ви не здогадалися її натиснути?

  • Max Per

   А где я написал что мне сложно снимать крышку? Внимательней читайте отзывы

  • Артур Щербаков

   Ніяких проблем із кришкам - вставляються назад так само легко як і знімаються.

 • Андрей
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Белый

  Решил порадовать я себя. и обновить свой Silent Base 800 на Silent Base 802. Я родом из бояр. могу позволить заниматься ерундой.
  Вывод:
  Раньше делали лучше.

  Как разбирал 800 то там чувствуется как четко откручивается. четко вкручивается. а в этом уже чувствуются некая бюджетность и легкая хлипкость. Особенно это было заметно на :
  1. Когда прикручиваете рамку к БП и на салазках HDD. Там эти ультра бюджетные закрутки... я такие точно встречал когда от скуки собирал в ультробюджетном корпусе систему.
  2. Как по мне метал внутренний стал чуть тоньше по сравнению с 800 .
  3. Коробка стала не цветной . В 800 была черная в рисуночках. богатая. А тут
  уже обычный грустный картон не цветной.

  Плюсов конечно же в нем на много больше.
  Особенно эти сменные панели. в Стресс тесте пк. сменная панель перфарированная. снизила темперутуру процессора на 7 градусов. ( я тестил водянку Arctic 360 и 5950х. )
  Управление скоростью внетиляторов тоже удобно с корпуса. Ночью пк не слышно от слова совсем. + можете кривую настроить в биосе. что б начинали вертушик работать от какой то определенной темпераруты.
  Удобные съемные боковые панели. не нужно с болтиками возится.

  Достоинства:
  Красивый.
  Недостатки:
  Таки есть
 • Артем Волобуєв
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Черный

  В принципі все класно, по вигляду мені сподобався. Дещо незручно переносити, бо усі стінки і т.д. постійно намагаються від`їхати) Реально незручно вставляти блок живлення, особливо модульний. Вже здавалось би все вставив, закрутив, а потім виявив сата живлення на платі ззаду для контролю кулерів, про щщо ніхто не попереджував. Як вставити блок живлення в інструкції теж не було, я вже запанікував, що доведеться розбирати корпус.

  Достоинства:
  Просторний, гарний
  Недостатки:
  Незручно вставляти блок живлення, плата для живлення кулерів ззаду
  • Dmytro

   А шо значить не зручно вставляти блок живлення? Ви шо його збоку корпуса вставляли?))) На задній частині корпусу відкручується рамка і будь-який блок живлення вставляеться на раз-два, залітає як авто в гараж

  • Артем Волобуєв

   Ну я здається досить чітко написав, якщо уважно прочитати коментар. Хоча я вже не так добре пам'ятаю, але дійсно, здається спершу я не знайшов, що можна відкрутити рамку, і не здогадався, як вставити блок живлення. Проте, як і написано в коментарі, схоже, після того як я вже вставив, мені довелось діставати назад, через те, що знайшов заховане сата живлення. І як би це дивно не звучало, але природньо було б набагато зручніше вставляти саме збоку, а не лізти там щось відкручувати і пропихувати той блок живлення.

 • Влад Романов
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Белый

  Просторий, непогано скомпонований корпус. Багато нюансів при збірці. Наприклад СВО 420 стає лише на передню панель, на верх поставити неможливо, якщо ставити радіатор СВО зсередини то він заважає установці куллера на нижній панелі, півтори години ставив СВО! Блок живлення бікваєт, кабелів хватає в притик, тяжко під'єднувати кабелі, але і зайвого кабеля який потрібно кудись діти не лишається. Тихим я його не можу назвати, все залежить від охолодження яке погано продумане. Планував СВО ставити на верхню панель, а куллери на вдув на передній та нижній панелях через пильники, ітого радіатор завеликий на верхню панель і нагріте повітря нагнітається в корпус і всі компоненти системи гріються сильніше, і куллери працюють гучніше. Окремий мінус універсальність корпуса, так як розрахований на використання 120/140 куллерів, радіатор близько 20-30% закривається силовими елементами корпуса для установлення куллерів 120 діаметра, лажа. З гарного про корпус так це наявність всіх необхідних гвинтів та стяжок. Вдруге такий корпус наврядче куплю.

  Достоинства:
  Немає ніяких переваг, просто непоганий корпус.
  Недостатки:
  Ножки миші з'їли? Як можна поставляти такі корпуса без ножок? Як має охолоджуватися блок живлення? В коментах писали що ножки десь вставлені, будьласка уточніть де саме вони вставлені.
  • Влад Романов

   Ножки до корпуса втоплені в пінопласті, що фіксував корпус.

  • Анатольевич Юрий

   Про ножки уже можно анекдоты сочинять.

  • Артур Щербаков

   Що таке "погано продумане охолодження"? Майже у 100% корпусів на ринку все зроблено однаково.

 • Артём
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Черный

  С корпусом приятно работать, много места, удобные крепления, порадовала выезжающая планка для СВО/вентиляторов на верхней части корпуса. Не хлипкий, довольно увесестый. Единственное к чему могу придраться - пластиковая крышка на нижний отсек с блоком питания, чтоб ее снять надо приложить усилие, было страшно сломать, но если наловчиться то уже снимается без проблем. В остальном отличный корпус.

  Достоинства:
  Удобный вместительный корпус
 • Александр Рекун
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Белый

  корпус не плох и возможно тихий, но на данный момент назвать его тихим не поворачивается язык - 3090 под нагрузкой забивает своим шумом даже вентиляторы корпуса на максимальных оборотах.
  для снижения шума примеряюсь к сжо и вроде как даже 480мм радиатор должен войти в корпус

  Достоинства:
  компактный - все что меньше фуллтауэра это компактно ), кабельменеджмент реализован не идеально но хорошо и главный плюс это что при сборке ни единого пореза не получил )
  Недостатки:
  небольшим минусом оказалось отсутствие механизма креплений заглушек на задней панели. когда вам надо вкрутить поверх заглушек что либо, то проще корпус поставить на заднюю стенку и так прикручивать
  • Подопригора Александр

   Выкинь комплектные вентиляторы (они более менее дуют только на максимальных оборотах), поставь Noctua NF-A12X25 или NF-A14:
   - 2 - 3 на вдув (1 - 2 на фронтальной панели 1 снизу под видеокартой)
   - 2 на выдув за процессорным кулером

 • Максим Васаган
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Белый

  Швидко доставили. Важкий, гарно зроблений. "Хитро" зховані ніжки, пластмаса, але роботу свою виконують чудово. Багато свобідного місця, але лише один додаткова коробка для вінчестера. Відсутні гвинти для кріплення материнської плати, отже корпус не здатен виконувати своє призначення.

  Підсумок: Чудовий елемен для декорації кімнати.

  Достоинства:
  Багато свобідного місця для памяті, охолодження. Чудовий елемен для декорації кімнати.
  Недостатки:
  Відсутні гвинти для кріплення материнської плати
  • Експерт Rozetka

   Доброго дня! Дякуємо за звернення, Ваш відгук був переданий відповідальному співробітнику для вирішення проблеми, ми з Вами зв'яжемось.
   У разі виникнення додаткових питань, Ви можете скористатися довідковим центром .

  • Денис Закиров

   Это невозможно. Винты с ним всегда идут в комплекте. Значит им кто то на складе помог исчезнуть.

  • Представник постачальника

   Будь ласка, напишіть в нашу службу підтримки. Вони оперативно відпрвлять Вам потрібні гвинти.

 • Ростислав
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Белый

  Прекрасный корпус белого цвета, шумоизоляция на высоте. Доволен как слон.

 • Дмитрий Ерёменко
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Черный

  начну с небольшого минуса. жаль в комплекте с этим корпусом не идет заглушек на винты. типа корпус без стекла дак они там не нужны. а хотелось бы что бы все было по феншую. по охлаждению у корпуса все норм. с глухими крышками без перфорации на первой скорости вертушек (на самых низких) и при температуре в хате 22 градуса видяха грелась до 62 (ROG Strix Gtx 1060) а процессор до 72 (ryzen 2700x). если же включить крутиляторы на максимум получается что видяха в пиках до 57 грелась, а в среднем 55. процессор до 62. я не стал проверять второй комплект крышек с перфорацией. меня и такие температуры устраивают. если на переднюю панель влепить еще один крутилятор думаю будет еще получше.

  Достоинства:
  тихий. качественно сделанный
  Недостатки:
  в комплекте этого корпуса нет заглушек на винты
  • Александр Андрияш

   Кто так вентилятор на процессорном кулере ставит?

  • Дмитрий Ерёменко

   Александр Андрияш, причем тут вопросы по кулеру к описанию корпуса? в старом корпусе стояла материнка и башня еле влезла по высоте. оператива мешала поставить с правой стороны. можно было кулер выше поднять но тогда крышка корпуса не закрывалась.
   в новом корпусе кулер было лень переставлять. он и так отлично охлаждает

  • Александр Песоцкий

   На ЦП кулер не так стоит , кто там ещё шепчет за фен шуй ????

 • Олександр Крижній
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Черный

  Корпус доставили на следующий день после заказа. Корпусом доволен, но в комплекте не было ножек, хотя на фото на странице корпуса они есть и в нем тоже есть пазы для установки ножек. Это нормально? Куда с этим можно обратится? Есть возможность их докупить отдельно?

  Достоинства:
  Корпус большой, удобно устанавливать в него систему и делать кабель менеджмент. Шомоизоляцыя
  Недостатки:
  Мне, наверное не положили в комплект ножки.
  • Представник постачальника

   Добрий день. Ножки корпуса вкладені в поліпропіленові борти зовні, будь ласка, знайдіть їх там.

 • Андрей Гордовой
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Черный

  Корпус отличный. Очень просторный, собирать очень легко и удобно. Все продумано, особенно понравились крепления для ssd. Работает на 1 скорости очень тихо, хаб для куллеров выглядит добротно. Юсб на передней панели держат туго, вытащить флешку, я бы сказал, немного проблематично. Быстрый доступ со всех сторон корпуса, вообшем всем доволен, оправдал все ожидания) П.С. ребята на пункте выдачи от размеров коробки были в шоке)

  Достоинства:
  Тихий, лёгкая сборка, качественные материалы для такой цены.
  Недостатки:
  Проблематично вставлять ножки, хотя это делается один раз и навсегда.
 • Юлия Щербакова
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Белый

  Корпус-пушка! Кулеров практически не слышно, т.к. в стенках корпуса-обесшумка. Матовая поверхность, не остаются следы от пальцев. Сборка-сплошное удовольствие, все детали чёткие, становятся на свои места без особых усилий. Органайзер для проводов присутствует в комплекте. Отдельное спасибо Розетке за скидку

  Достоинства:
  Тихий, стильный, приятно и легко собирать.
  Недостатки:
  Не обнаружила.
 • Александр Величко
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Черный

  Ще як недолік може відмітити подекуди невпевнені стики, які потенційно можуть вібрувати та трохи дзвеніти. Але це можливо легко виправити. Поставив 6 вентиляторів, різниці в шумі практично не відчув на скорості 1. Не дивлячись на незначні недоліки корпус вартує вашої уваги.

  Достоинства:
  Продумане розташування місць, для вентиляторів, можливість використовувати 140 мм скрізь. Гарний міцний метал. Взагалі, багато різний дрібниці.
  Недостатки:
  Як на мене головний недолік - це його ніжки, хрусткий пластик, складно змонтувати, але погано тримаються. Прийшлось трошки, так би мовити, допрацювати напилком.