• Воспользуйтесь скидкой 5%

Материнская плата Asus TUF Gaming B650-Plus Wi-Fi (sAM5, AMD B650, PCI-Ex16)

6 отзывов Код:  358375719
Сокет
Формфактор
Поддержка процессоров
 • AMD Ryzen 7000 серии

Материнская плата Asus TUF Gaming B650-Plus Wi-Fi (sAM5, AMD B650, PCI-Ex16)

6 отзывов Код:  358375719

Продавец:

10 169

9 799

Есть в наличии

820

Гарантия. 36 месяцев Обмен/возврат товара в течение 14 дней 

Описание

ASUS TUF GAMING B650-PLUS WIFI сочетает в себе все основные элементы новейших процессоров AMD Ryzen серии 7000 с игровыми функциями и проверенной надежностью. Эта материнская плата, разработанная с использованием компонентов военного класса, модернизированного решения по питанию и комплексной системы охлаждения, превосходит все ожидания благодаря надежной и стабильной производительности для марафонских игр. Материнские платы TUF GAMING также проходят строгие испытания на выносливость, чтобы убедиться, что они могут работать в условиях, в которых другие могут выйти из строя. С эстетической точки зрения эта модель сочетает в себе прочные черные и геометрические элементы дизайна, отражающие надежность и стабильность, характерные для серии TUF GAMING.

Характеристики

Сокет
Чипсет (Северный мост)
Формфактор
Максимальная частота памяти
Смотреть все характеристики →

Отзывы покупателей 6

 • Антоніна Суліма
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Не маю можливості оцінити товар, бо розетка 5! діб везе! Замовлення зроблене 16го оравня. Обіцяний термін доставки був на 18 травня. Тепер перенесли на 21е. Тричі переносять доставку! Домовилась з людиною про збірку комп'ютера для роботи, а працювати не можу, бо не везуть оплачений товар! Робочі строки зриваються! Розетка, ау?

  Достоинства:
  Можливо все круто, окрім доставки
  Недостатки:
  Доставка від Розетки то жах
 • Владислав Ковальчук
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Отже я власник повністю збірки Asus TUF
  Материнська ви вже знаєте яка, Корпус Asus GT502, блок живлення ASUS TUF Gaming 1000, відеокарта Asus Tuf 7900 XTX OC, проц 7800 x3d, отже, що я скажу про материнку, якщо чесно просто хотів зібрати сет Asus Tuf, чи жалкую я, скажу що ні, але проблеми з материнкої були, отже оновив біос після покупки і комп при перезапуску просто не хотів нормально вмикатися і заходив через Safe мод чи щось таке, бувало таке що просто червона лампочка горіла і все, 1 раз було таке що взагалі не хотіла материнка запускатися і довелося батарейку виймати, щоб вийняти батарейку треба зняти відеокарту бо батарейка під нею, ссд диск близько до сокета, ніжка водянки deepcool ls 720 доторкається до ссд і це ще добре що я взяв ссд з власним радіатором, якби був без водянка би не стала нормально. Запуск ПК 1-2 хвілини, просто жесть. На разі сьогодні оновив біос до версії 2214, наче почав запускатися і перезапускатися без збоїв, але це тільки перші годин 10 що далі буде побачу, запуск 1-2 хвилини так і залишився. В програмі по налаштуванню підсвітки немає функціі зменшити яскравість підсвітки.

  Достоинства:
  Почала більш менш працювати
  Недостатки:
  Запуск мінімум хвилина, були сирі дрова на біосі(1822), батарейка під відеокартою, ссд дуже близько до сокета
 • Ірина
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  рекомендую, відповідає заявленим характеристикам

Смотреть все отзывы к товару →

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления