Отзывы покупателей о Видеокарта ASUS PCI-Ex GeForce RTX 4060 ProArt OC Edition 8GB GDDR6 (128bit) (2580/17000) (1 x HDMI, 3 x DisplayPort) (PROART-RTX4060-O8G)

3 отзыва

Код:  389649804

Оставьте свой отзыв об этом товаре
 • Александр Герасименко
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Карта супер, рекомендую!!!!
  Тихая, мощная, после rx 580 просто ракета ️

  • Представник бренду

   Доброго дня, Александр! Дякуємо за те, що обираєте нашу продукцію та ділитеся враженнями про неї!

 • Валера Чумак
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Хотів спочатку написати холодна але шумна .Тестував фурмарк та підчас гри годин 20 було все добре Але підчас тестуваня карти Call of Duty® було включино стиль GPU Tweak III всередині матчу гори були квадратні непрогружені повністю будинки теж утилита як би зависла нерагувала зовсім неможливо було виставити FPS в панелі керування NVIDIA теж неможливо виставити та зберегти і так далі після перезагрузки переключання біоса на відеокарті запрацювала утиліта неповністю тільки КЛАСИЧНИЙ СТИЛЬ . Була переустановка драйвера та утиліти але нічого недопомогло якщо може хтось пидсказати буду вдячний !( хочу попередити що нічого неміняв налаштуваннях не розганяв і так дал.. )

  Достоинства:
  холодна
  Недостатки:
  GPU Tweak III - працювало недовго, PCI-4.0
  • Представник бренду

   Доброго дня, Валера! Нам щиро прикро, що Ви зіткнулись з труднощами при використанні нашої продукції. В описаній ситуації, рекомендуємо звʼязатись зі службою технічної підтримки, слідуючи за посиланням: ссылка
   Наші фахівці зроблять все можливе, аби допомогти у вирішенні проблеми.

 • Сергій Жело
  Продавец: Rozetka

  Вітаю, купив дану карту, але не тут. Хочу звами поділитись враженнями, що мене здивувало при розпакуванні, що вона повністю металева, тобто кожух де кулери та бекплейт металеві!!! Вперше таке бачу) Потім мене здивували температути, вона дуууууже холодна, як при звичайному сьорфінгу в неті чи навіть при перегляді 4к контенту(32-34 градуса), фурмак зміг її прогріти до 46 градусів, і це при налаштуваннях карти "продуктивність"!!! В іграх іноді температура падає меньше 40))) Це можна порівняти тіки з картами з водяним охолодженням) Скріни домам, трохи пізніше зроблю на неї огляд в ЮТ.
  Рекомендую всім хто любить тишу)
  П.С. Доречі це звичайна ігрова карта яка підходить під створення контенту чи рендерінг, як і інші 4060 чи будьякі інші карти. Тобто вона нічим не відрізняється від інших звичайних карт.
  Сміливо купуйте! Це ТОП!

  Достоинства:
  Дуже продуктивна, тиха, холодна
  Недостатки:
  не виявив
  • Представник бренду

   Доброго дня, Сергій! Дякуємо за Ваш вибір та довіру! А також за те, що ділитеся враженнями про нашу продукцію!