- Дмитро Г***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Перші тижні з монітором особисто для мене все нормально. Але далі в нього просто летить дисплей/матриця/ще щось і в результаті будь-які обʼєкти вигорають на дисплеї.
Я купував цей монітор двічі й в обох випадках через 3 тижні і 1.5 місяці була одна і та ж проблема. І при цьому схоже на те, що я вже ніяк не маю можливості його повернути, а лише віддати в гарантійний ремонт, де мені місяць будуть замінювати дисплей (так сталось з першим монітором).
На фото помітно як відбилася заставка на дисплей, і це сталося буквально за 2 хвилини (поставив нову і яскраву щоб перевірити)- Достоинства:
- OLED матриця, швидкість
- Недостатки:
- Купа браку, вигорання
Представник брендуДоброго дня, Дмитро! Дякуємо за Ваш відгук! Нам щиро прикро, що Ви зіткнулись з труднощами при використанні нашої продукції. В описаній ситуації, рекомендуємо звернутись до авторизованого сервісного центру, для діагностики монітору. Як це зробити, Ви можете дізнатись слідуючи за посиланням: ссылка
- Ярослав С***
Така ж сама проблема на монiторi серiї ProArt, вам вдалося замiнити монiтор?
- Сергей М***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Почнем з того що скоріш за все на цій партії брак, тому зі знижкою. А далі:
1) Якщо ви активний користувач яблука, то у вас очі вилізуть дивитись на піксельну картинку цього монітору, здається після чіткості зображення дисплеїв від apple дуже тяжко перейти на щось інше. А ще тут OLED дисплей, який по своїй ціні дорожче за IPS, а по своєму обслуговувані в 100 раз муторніший. Треба кожні 4 години робити очистку пікселів яка займає 6 хвилин. Періодично треба зміщати картинку щоб статичні обʼєкти не вигоріли на матриці. Але в кінці-кінців за декілька років дисплей всеодно вигорить.
2) На дисплеї знаходиться жахлива матова плівка, яка в однотонних кольорах робить екран наче весь в плямах, якщо придивитись ближче то навіть пікселі здаються різної яскравості та кольору. Дивитись на таку картинку це повний жах.
3) На сірому кольорі на третій день використання помітив просто якісь вертикальні світлі полоси по всьому екрану, наче екран вже вигорів. Після цього подумав що треба може зробити очистку пікселів, хоча робив її кожен раз коли просив монітор, і після цього взагалі зʼявились якісь горизонтальні полоси наче в мене побитий дісплей.
Відніс монітору на повернення за браком, де при перевірці з краю ще й битий піксель знайшли)
Короче після 3х днів використання даного монітору, вкрай не раджу його купувати, оскільки крім заводських недоліків, недоліків типу матриці, тут ще є тупо брак.
Що я раджу. Купити 4к монітор в 27 дюймів, саме 27, а не 32 як зараз роблять майже всі, щоб плотність пікселів була більша, і картинка була чіткіша як на дисплеях від apple. В додатку до такого монітору буде 120-160 фпс що хватить з головою, а 240 і більше це вже фанатизм. І брати обовʼязково IPS матрицю яка по своїй ціні дешевша, і по своєму обслуговуванні простіша в 10000 разів.- Мирослав М***
Добрий день, зараз шукаю монітор на пк на заміну макбуку 2021 року, цей прям не дуже для переходу? треба 120+ гц і 2к з нормальними кольорами, щоб хочаб приблизно до маку було
- Сергей М***
Мирослав, якщо пояснити коротко, то диплей вашого макбуку, схожий з дисплеєм вашого телефону, ви дивитесь на ідеальну картинку, а щоб побачити пікселі це треба брати лупу. Apple продає свій продукт з назвою Apple Display, з таким самим крутим дисплеєм в роздільній здатності 5К на 27 дюймів. А тепер уявіть що таке 2к дисплей. До того як я перейшов на макбук я користувавя full hd монітором, і мене картинка цілком влаштовувала, поки я не зрозумів що таке насправді крута картинка. Як виявилось 2к не набагато краще від full hd. Я запевняю вас що вам буде тяжко звикнутись бачити пікселі на екрані. Тому я раджу купувати тільки 4к на 27 дюймів щоб хоть трошки приблизитись до картинки макбуку.
Представник брендуДоброго дня, Сергей! Дякуємо за Ваш відгук! Нам щиро прикро, що Ви зіткнулись з труднощами при використанні нашої продукці!
- ДмитроОтзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Користуюсь монітором вже більше ніж півроку, все супер. Ніяких проблем немає, всі пікселі цілі і немає вигорання. Час від часу роблю Pixel Cleaning, коли монітор пропонує це робити. Єдине хотілось би причіпити його на кронштейн, бо досить широкі ніжки, які трохи заважають
Представник брендуДоброго дня, Дмитро! Дякуємо за те, що обираєте нашу продукцію та ділитеся враженнями про неї! Щоб повністю розкрити можливості даного ігрового монітора рекомендуємо не забувати про апгрейд комплектуючих ПК актуальними моделями.
- Дмитро
7800X3D та 4080, поки що вистачає)
- Ковальчук О***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Даний монітор, як на мене, є ідеальним поєднанням якості/характеристик/ціни. 27"/1440р/240Hz - як раз той sweet spot коли все виглядає чітко та насичено (привіт, олед!) але не потребує 5090Ti щоб використовувати його можливості на повну.
Розетці окрема подяка з ну дуже смачну ціну. На момент покупки на сайті було пару пробозицій на цю ж модель від сторонніх продавців за ціною більш ніж на 10k дорожче.
З невеличких мінусів можна відзначити дуже широко розставлені ніжки (треба місця ~55x30см) і комплектний кабель DP лише версії 1.4, відповідно максимум можливостей не витягує, від чогось одного з 2560х1440 / 240Hz / 10bpc доводиться відмовлятись (за замовчанням кольорова глибина падає до стандартних 8bpc)- Недостатки:
- Заширокі ніжки
Представник брендуДоброго дня, Олександре! Дякуємо за те, що обираєте нашу продукцію та ділитеся враженнями про неї! Щоб повністю розкрити можливості даного ігрового монітора рекомендуємо не забувати про апгрейд комплектуючих ПК актуальними моделями.
- ІринаОтзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Монітор з діагоналлю 26,5 дюйма та роздільною здатністю 2K має неймовірні характеристики, що дозволяють насолоджуватися високоякісним зображенням. Коли до цього додається технологія OLED та частота оновлення 240 Гц, результат просто вражає.
Коли мені довелося виробувати монітор з такими параметрами я була під неймовірним враженням. Якість зображення на моніторі просто захоплює. Технологія OLED забезпечує насичені кольори, глибокі чорні тони та реалістичне відображення. Кожна деталь виглядає надзвичайно чіткою та деталізованою.
Частота оновлення 240 Гц створює дуже плавне та реалістичне відображення динамічних сцен. Швидкі рухи в іграх або відео відтворюються без розмиття або затримок, що робить весь досвід більш захоплюючим та поглинаючим.
Однак, слід відзначити, що монітори з технологією OLED можуть бути більш схильними до ризику виникнення "вигорання" екрану, особливо якщо на екрані відображається статичний контент протягом тривалого часу. Рекомендується бути обережним і використовувати передвстановлені налаштування екрану або переміщувати зображення час від часу, щоб знизити цей ризик.
Дизайн монітора також заслуговує уваги. Стильний та мінімалістичний, він буде виглядати чудово на будь-якому робочому столі або в ігровій кімнаті. Компактні розміри роблять його зручним для розміщення, а високоякісні матеріали надають йому міцність та елегантність.
В цiлому монiтор пропонує неперевершену якість зображення та плавність відтворення. Він ідеально підходить для геймерів та професіоналів, яким важлива висока деталізація та точність передачі кольорiв.
Представник брендуДоброго дня, Ірина! Дякуємо за те, що обираєте нашу продукцію та ділитеся враженнями про неї! Щоб повністю розкрити можливості даного ігрового монітора рекомендуємо не забувати про апгрейд комплектуючих ПК актуальними моделями.
- Ростислав М***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Цветопередача, яркость, контрастность и общее исполнение - все на высоте.
Особенно удобный монтаж на кронштейн: к главному кронштейну (у меня 1 кронштейн держит одновременно 3 монитора) крепится фирменный кронштейн ROG, а к нему уже крепится сам монитор - очень удобно.
Но есть 1 жирный минус - прогорание матрицы. После 20 (примерно) часов отображения статичного изображения начали проявляться едва заметные очертания. Но это видно только если вывести на монитор одноцветное изображение. Пропадёт это или нет - покажет время.- Достоинства:
- Цветопередача, яркость, контрастность
- Недостатки:
- Прогорание матрицы
Представник брендуДоброго дня, Ростислав! Дякуємо за те, що обираєте нашу продукцію та ділитеся враженнями про неї!
- Ирина С***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Олед монитор я хотел с самого их анонса, выбирал среди lg, asus и корсар. Asus оказался самым привлекательным, скидка как раз вовремя на него наличие и выбирать больше смысла не было.
Из плюсов очень классные цвета, для игры топ, высветление темных углов без пелены из за особенности матрицы тут есть динамическое изменение степени высветление. Это просто кайф когда в здании видно (без пелены) и на улице контраст и цвета сохраняются и нет пересветов. Я снова как будто бы начал видеть сидящих в темных углах игроков)
В синглы играть прям в кайф тоже. Степени настройки монитора порадовали и функционал его в целом.
Но не без минусов, монитор я проверил как он только пришел не битых пикселей ничего, был рад ибо возвращать не кайф и ждать другой.
На след день мне приехал кронштейн я его установил, включаю и у меня полосы по экрану пошли я думаю все гг матрице с ничего в первый день, расстроился, что сдавать нужно и ждать экспертиз и т.п.
Без всякой надежды запустил очистку пикселей в настройках монитора он 5 минут стандартных своих подумал и выдал мне изображение без артефактов, я не поверил глазам ибо казалось это прям гг монику я даже не надеялся на фикс этого и не сфоткал полосы. Пошел на форумы читать и оказывается на первом попавшемся форуме с технологией олед тв и мониторы таким грешат и эта очистка пикселей почти всем помогает, но боюсь, что вылезет снова чет подобное. За моником слежу, убрал все панели статичные и иконки, настроил спящие режимы и защиты, динамические смены разных заставок раб. стола. По картинке это просто другой уровень, настройки все порадовали но эти полосы меня насторожили, надеюсь это фигня и он послужит. Если что измениться дополню со временем..- Алексей В***
Полосы фиксятся переподключением блока питания моника, у самого было пару раз
Представник брендуДоброго дня! Дякуємо за те, що обираєте нашу продукцію та ділитеся враженнями про неї! Щоб повністю розкрити можливості даного ігрового монітора рекомендуємо не забувати про апгрейд комплектуючих ПК актуальними моделями.
- БорисОтзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Спочатку все було дуже погано, тому що я очікував, що все має працювати із коробки, а получив погані кольори як в SDR, так і в режимі HDR . Це дорогий монітор, я не очікував, що 2-3 дня буде порібно, щоб розібратися в налаштуваннях кольору та подивитись декілька англомовних відео на ю-тубі.
Що потрібно робити.
По-перше, всі монітори різні тому можливо доведеться змінювати різні налаштування.
Режим SDR. Налаштування монітору. В моніторі в мене стоїть українська мова.
0) Бажано у всіх програмах и і в інтерфейсі віндовс встановити темну тему.
1) Зображення -- суцільна яскравість вкл.
2) Зображення -- яскравість. Треба встановити бажану яскравість. 44 - це приблизно 120 ніт. Кому треба більше, робить більше. 44 - це така золота середина, яка влаштовує більшіть людей.
3) Колір -- Колірн Простір Дисплею -- sRGB. DCI-P3 теж можна, але в мене він псуэ кольори.
4) В мене було забагато жовтого кольору, тому в Панелі керування NVIDIA довелось збильшити яскравість синього кольору до 52%, контраст - до 52%. В мене немає відеокарти АМД, тому не знаю, як це робити на них.
Режим HDR.
0) Монітор оптимізовано до 100% яскравісті
1) Можна зменшити яскравість, але точність кольорів може змінитись. Зображення -- Налаштування HDR -- Регульована Яскравість вкл.
2) Зображення -- Налаштування HDR -- вибрати потрібний режим: ASUS Gaming HDR, або ASUS Cinema HDR, або ASUS Приставка HDR. Для мене ідеально запрацював режим ASUS Приставка HDR, а інші - дуже сильно псували кольори, особливо коли треба було конвертувати SDR до HDR. Але в іншіх моніторах може бути інший оптимальний режим. Тут треба дивитись, тому майте на увазі.
3) Може треба буде оновити прошивку монітора до MCM104, але в мене вона була "із коробки".
4) В мене було забагато жовтого кольору, тому в Панелі керування NVIDIA довелось збильшити яскравість синього кольору до 52%, контраст синьго кольору - до 52%. В мене немає відеокарти АМД чи Інтел, тому не знаю, як це робити на них.
5) В моему випадку калібрування HDR для Windows 11 (Windows HDR Calibration) зробило тільки гірше, тому не рекомендую його використовувати.
Ось такий мій досвід користування цього монітором. Ваш - може відрізнятись. В цілому, після багатьох годих експерементів вдалось налаштувати докольори и теперь все виглядає дуже гарно. Особливо чорний колір та HDR режим.- Достоинства:
- Коли працює, то кольори дуже гарні та є справжній чорний колір.
- Недостатки:
- Треба настроювати і режим SDR, і режим HDR. Э якась бага з G-SYNC, коли, наприклад, в меню гри 60 фпс, то фпс екрана скачуть з 40 до 240 із-за цього є мерехтиння кольорів. Але у самій грі все окей. Сильний кристаличний эфект.
- Богдан
Обнови прошивку монітора
- Борис
2 тижня тому вийшла нова прошивка MCM105, яка виправляє ккольори в режимі HDR. Бажано оновити монітор.
- Борис
Вже користуюся ци монітором близько року і на моє здивування він ще продається, тому доповню відгук:
0. Коли кажуть про матову плівку і що вона дуже погана - це правда. На сірих кольорах можна побачити текстуру самой плівкі. Мені це ок, але комусь може сильно заважати.
1. Декілька днів тому ASUS випустив 108 та 109 версії прошивки і вони повертають кольори в режимі HDR, які були рік тому: червоний виглядав як рожевий, а колір шкіри ставав фіолетовим. Єдине що допомогло зробити нормальні кольори - це повернутися на 107 версію прошивки. Але є одне "але":
2. У 107 версії є баг, коли монітор не вмикався, якщо комп'ютер виходив з режиму сну. Допомогає тільки вимкнути і ввімкнути монитор. Цей баг виправлений 109 версії, але, як говорив вище, заламані кольори.
3. Тепер нормально процює Windows HDR Calibration. Цю аппку можна скачати з Microsoft Store і вона допоможе відкалібрувати дісплей. Воно працює, але треба дивитись етап з калібруванням кольору, тому ще можуть зїявитися аретфакти.
Поки це все.
- БогданОтзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Користувався монітором деякий час з'явились биті пікселі, довелось здати його, але в цілому можу рекомендувати до покупки, аналогів цьому монітору поки що немає на ринку.
- Городницький С***
що за геній користувався даним монітором через деякий час зявилися биті пікселі здав назад але в цілому раджу для покупки ....аааааааа так було собі лишити його биті пікселі не проблема а через деякий час і вигорання
- Алексей В***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Oled матрица творит чудеса, просто нереальная картинка и такая же отзывчивость
Тонкость настройки монитора очень радует, можна настроить пару пресетов для разных сценариев, например в BG3 мне нужна сочная затененная картинка - без проблем
В таркове чтобы теней было миниму и было видно каждую крысу сидящую в угле - так же без проблем!
Как говорили ниже doom eternal и в правду очень сочно выглядит.
Индикатор не мигает на всю комнату и самое главное НИКАКОГО ПИСКА от монитора (да да самсунг)
При проверке 2 битых пикселя нашли но это меня не остановило, очень хотел данный моник
Режим hdr не осень сильно понравился- Достоинства:
- 240 герц, нереальная цвета
- Недостатки:
- При переходе с изогнутого на плоский есть всем извесный глюк восприятия экрана
- Городницький С***
я теж хотів цей монік але олед це мягко кажучи не дуже надійна технологія в мене телевізор за рік користування більше 30 битих пікселів при чому всі лякають вигоранням хоча тут потрібно битих пікселів боятись
- Дмитро
Святослав і який монітор ти б вибрав, якщо не цей?
- Максим Ш***
Що у вас за миша?
- Павло М***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Хороший моник, любимые фильмы стало смотреть еще приятней.
А вообще не разделяю восхищения описанного в других комментах. Ну не заметил я разницы в качестве картинки в сравнении со своим прошлым Dell за 5к.
0.03мс время отклика - наверное большой плюс. Насколько это повлияло на успешность в играх? Пока затрудняюсь ответить.
240гц - да, приятно, для игр не помешает.
Хороший контраст на сценах где много черного - да, вот это единственное что заметил, но таких сцен мягко говоря немного.
Красивая подсветка. Читерские возможности рисовать прицел на экране - осуждаю. Возможность легко поднимать/опускать и крутить экран.
А вот ножки красивые но мешают. Они выпирают сильно вперед экрана, и мешают поставить клавиатуру плотнее к экрану (я привык использовать клаву на вытянутой руке).
Итого: моник хороший, но переплачивать стоит только когда деньги совсем девать некуда, мое мнение.- Достоинства:
- Время отклика, плавность картинки, контраст с черным, подсветка
- Недостатки:
- Ножки спереди мешают. Моник зависает если его включить/выключить/включить в течение 5 сек. Помогает только выкл с розетки
- Николай
Зеленый слоник это твой любимый фильм?
- Павло М***
Да, а на олед матрице ещё красивее и любимей.
- Антон С***
Хорош
- ДмитроОтзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Замовив монітор. При видачі вирішив у відділенні перевірити його на биті пікселі і знайшов один такий, прийшлось відмовитись
- Дмитро
З другої спроби все ок
- МаксимОтзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Впервые пишу отрицательный отзыв на продукцию компании ASUS, но и такое в жизни случается. До этого пользовался мониторами ASUS около 10 лет, и никогда не было проблем. Заказанный монитор приехал быстро, сам по себе отлично упакован. После сборки был проверен, никаких дефектов за исключением небольшой царапинки на краю ножки сзади не было.(абсолютно не критично) На столе смотрится отлично, в играх просто космос. Для работы тоже отлично. Спустя неделю использования, появился битый пиксель. Будем созваниваться либо с розеткой либо с гарантийным сервисом.
- Достоинства:
- Диагональ, герцовка, феноменальные цвета, отличный отклик панели.
- Недостатки:
- Битый пиксель.
- Алексей В***
У тебя нет такого что екран как будто выгнут в стороны?
- Максим
Отвечая на то, нет ли ощущения выгнутости. Нет, экран абсолютно плоский. Если есть такое ощущение: то рекомендую попробовать включить тёмную тему в виндоус и открыть проводник или просто открыть серую заливку экрана. Возможно это нюансы выгорания. Но я не эксперт, тут уж извините.
- Максим
Чем закончилась история или положительный отзыв о работе компании розетка. Монитор в 14 дневный срок, упаковал в заводскую упаковку (которая имела следы вскрытия, что не удивительно) и отвёз в ближайшее отделение розетки. Парень в отделении часа 1.5-2 (было много людей) описывал всю комплектацию и состояние монитора, помог составить заявку на возврат. Так как возврат был в субботу обещали отправить в понедельник, где то в среду пришло смс о том что сервисный центр получил монитор. И уже в следующий понедельник монитор получил зелёный свет на возврат без лишних вопросов. И спустя еще пару дней деньги полностью вернули на карту.
И дополнение к предыдущему отзыву для тех кто планирует купить монитор не только для игр но и для работы: учтите что это oled панель, и если вам часто приходится иметь дело с мелкими цветными элементами по типу красных/оранжевых/жёлтных прямоугольников, и вы сидите близко к монитору красно/зелёные полосы вокруг этих объектов будут вас сильно отвлекать.
- SunFameJrОтзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
До этого пользовался lg c2 42 и за счёт глянца с расстоянием изображение было куда чётче, хотя ppi тут даже больше. В целом брал лишь из -за 240hz и не пожалел, но если играете в современные игры, где 240гц не видать - lg c2 ваш выбор
- Достоинства:
- 240hz
- Недостатки:
- Матовое покрытие, ppi
- Григорій З***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Загалом монік просто бомба. Поки лише тиждень користуюсь, нарікань нема, лиш позитив. Швидкість відгуку разом з 240гц дуже відчувається. Дивився відео, що наче він має бути типу не такий яскравий, але мені наприклад більш ніж 50% яскравість підіймати не хочеться, кімната досить світла у день все круто видно.
Дуже скептично до матриці відносився і не дуже хотів брати саме із-за вигорання пікселів. Але вирішив спробувати, щоб скласти свою думку. Так що з часом побачимо чи будуть з тим проблеми. Ще наче шрифти повинні якось не так відображатись, але я не помітив ніяких проблем.
Загалом поки супер круто. Аа-а, ще дуже тоненька рамка, теж додає естетики.- Достоинства:
- Швидкість реакції, глибина кольору, 2к
- Недостатки:
- Вангую на вигоряння пікселів через декілька років, але це не точно.
Представник брендуДоброго дня, Григорій! Дякуємо за те, що обираєте нашу продукцію та ділитеся враженнями про неї!
- Тарас
Чи можете сказати як монітор проявив себе із часом? Чи з'явились вигорілі пікселі? Дякую
- Григорій З***
Монітор все ще крутий, нічого не вигоріло. В мене яскравість стоїть лиш на 35-50% зазвичай, більше не виношу.
За весь час лиш один він автоматично пропонував провести цю профілактичну штуку для пікселів.
А єдиний недолік, що реально якщо ви працюєте з текстом на ньому, то текст не так чітко виглядає, як на ips.
- БогданОтзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Как будто впервые увидел цвет с нереальной отзывчивостью на движение
- Невероятные визуальные эффекты во всех играх, которые я пробовал (Doom Eternal выглядит особенно ФАНТАСТИЧЕСКИ на ультра настройках, цвета, которые вы никогда не видели своими глазами, я гарантирую это)
-Этот монитор для настоящих геймеров, другие люди не поймут.
-Автоматически затемняется, когда не используется в течение нескольких минут, чтобы предотвратить выгорание / перегрев.
-HDR в играх, с последним апдейтом монитора работает лучше - советую обновить сразу же после покупки.
- это OLED, .03ms и 240hz. Если вы не понимаете, почему эти цифры и символы имеют значение, вы не поймете, почему этот монитор сейчас является лучшим игровым монитором в мире.
-Яркость отличная, в большинстве случаев она почти слишком яркая, и я уменьшил яркость.
-Heatsink еще один плюс для OLED панелей.- Достоинства:
- Невероятные визуальные эффекты, невероятная скорость.
- Недостатки:
- Возможное выгорание пикселей.
Представник брендуДоброго дня, Богдане! Дякуємо за Ваш вибір та довіру! А також за те, що ділитеся враженнями про нашу продукцію!
- andreytsibulya
Этот монитор мечта для любого геймера!
- Максим М***Продавец: Rozetka
Просто пушка
- Достоинства:
- Красочный
- Недостатки:
- Нет
Представник брендуДоброго дня, Максиме! Дякуємо за Ваш відгук!
- Александр Л***Продавец: Rozetka
Могли бы сделать HDMI 2.1 за такую цену и премиальное качество.... И сделать бы G-Sync... А не G-Sync compatible. За такую цену и премиальное качество и сама компания одна из топ 1 Asus, могли бы постараться получше...
Oled Матрица выгорает, лучше брать QLED на OLED- матрицы спустя 1-2года. будет много очень битых пикселей и выгорания....
Лучше купить у другой топовой компании, на основе матрице QLED, с новой технологией Rapid-IPS, битых пикселей в экране не будет, главное в 1-й месяц проверить на работу Монитор или не появится битые пиксели 1 или 2, а если появится спустя год, то по гарантии сдать обратно.- Достоинства:
- 240 Герц - 0.03ms, OLED(в то же время самая лучшая картинка в мире и Матрица, но в тоже время она выгорает и бьются пиксели... Так, что за это нельзя считать, это одновременно и -
- Недостатки:
- OLED= выгорание, бьются пиксели
HDMI 2.0 серьозно? Монитор ASUS, с матрицей OLED, продукт премиального класа и стоит HDMI 2.0 ??? .... Здесь минимум должен быть. HDMI 2.1
И также дисплей порт1.4a
- АндрійПродавец: Rozetka
Топ продукт. Однозначно №1 зараз на ринку ігрових олед моніторів.
Після Олед ви ніколи не повернетеся на ІПС і ВА.
Наскільки глибокі і насичені кольори, що просто немає слів.
HDR в WZ2 з невеликими доналаштуваннями наскільки змінює картинку в хорошому плані, що ніби в іншу гру граєш.
По шрифтам в win - ніяких проблем не помічено. Хоча в багатьох оглядах вказується, що є проблеми з чіткістю через особливості олед. Конкретно я різниці не помітив. Все ок.
По яскравості - яскравість зменшив до 70%. Тобто навіть низька пікова яскравість на фулл білому в олед в порівнянні з іпс та ва - буде вистачати щоб комфортно працювати з запасом. Не говорячи вже не за фулл білий та хдр режим.
В підсумку - топ продукт який виводить на новий рівень зображення, щоб отримати максимально насолоду від ігр.
Можливе вигорання пікселів та оверпрайс є ложкою дьогтю, але на даний момент такі реалії ринку)- Достоинства:
- Всі переваги олед, 240гц, 0,3мс
- Недостатки:
- Можливе вигорання пікселів.
- Евгений Б***
Samsung лучше.
