Картка Rozetka

Отзывы покупателей о Монитор 23.8" Acer Nitro VG240YM3bmiipx (UM.QV0EE.304) FHD IPS / 180Hz / 1 ms / 8-Bit / sRGB 99% / FreeSync Premium / Adaptive-Sync / G-Sync Compatible / Speakers 2w

Код:  396691521
Оценка пользователей 2.89/5
на основе 123 отзыва
  • 5 звезд
    34 оценок
  • 4 звезд
    17 оценок
  • 3 звезд
    4 оценок
  • 2 звезд
    11 оценок
  • 1 звезд
    43 оценок
Фотографии и видео покупателей
  • Анатолій Г***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Монітор довгий час працював, але з'явилася така проблема. На фотографії можна побачити, чи можна якось за нього половину суми повернути.и

    • Експерт Rozetka
      Експерт Rozetka

      Доброго дня! Дякуємо за звернення. Зверніться, будь ласка, в сервісний центр. З більш детальною інформацією про гарантійне обслуговування Ви можете ознайомитися перейшовши за посиланням .

  • Богдан Н***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Так як і в більшості через 4 місяці в середньому пішли полоси але мені трохи повезло таке тільки нижче 90гц ,вижче 144 або 180 гц артефактів немає але появилися сітка горизонтальна яку видно на сірому або кольорах градієнтах але якщо відійти на 1.5 м то не видно на білому чорному кольорі взагалі не видно, схоже на сітку яка знаходиться за матрицею ,не здавав по гарантії тому що мав досвід гарантій лежало пару місяців в сервісі ще колись пк купляв плата згоріла і читаю коментарі тому все зрозуміло.Не купуйте в такому ціновому сегменті не важливо яка це фірма acer,asus чи samsung вони економлять на комплектуючих плюс 180гц матриць немає я читав в інтернеті це маркетинговий хід виробник розганяє 144гц за допомогою контролера живлення який через пару місяців згорить,так що купуйте мінімум від 7500грн а якщо хочете для cs2 краще взяти б/у benq zowie 240гц за 12000грн і не буде боліти голова,нажаль за китайською технікою немає контроль взагалі купив потратив гроші згоріло лежить в сервісі місяцями немає деталей,короче купляй нове

  • Микола Л***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Пішли полоси не беріть!

  • владислав в***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Монітор дуже хороший,битих пікселів не знайшов комплектація топ тільки коробка була з диркою і все.

    Достоинства:
    Дешева ціна,якість
    Недостатки:
    Немає
  • Данило Т***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Через пів роки пішли полоси по єкрану

  • Александр Р***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    не рекомендую

    Недостатки:
    після 1.5 року користуваня пішли полоси по єкрану і це взагалі не найс:)))
  • Дмитро Н***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    як і у всіх, пішли полоси по монітору

    Достоинства:
    хороший монітор, до поломки
    Недостатки:
    полоси
  • Богдан
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    На перший погляд гарний монітор
    Забрав з відділення розетки, відкрив вдома , знайшов биті пікселі.
    Діагностику та повернення коштів чекав близько 7 днів, дуже довго
    Не купуйте монітори цього виробника, пливуть матриці , та биті пікселі

    Достоинства:
    180 гц
    Недостатки:
    Брак
  • Максим К***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Монитор продержался около года и после перестал показывать половину экрана

  • Адамов О***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Монітор з велеким герц трішки вище за середніх норм якості, але це матове покриття на саітлі дуже погане. Погано видно та екран кажеться сірим.

    Достоинства:
    Маленька ціна
    Недостатки:
    Маленький відсоток вібдиваємості
    • Иван П***

      Пропоную тобі вімкнути режим HDR в налаштуваннях монітору, картинка яскрава і дуже сочна

  • Адамов О***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Гарний монітор

    Достоинства:
    Багато гц, відклік дуже швидкий
  • владислав в***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Монік топ за свої гроші але мінус ножка не рухається

    Достоинства:
    Ціна
    Недостатки:
    Ножка не рухається
    • Артем Н***

      доброго дня, не було проблем з матрицею за час використання?

  • Олександр С***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Користуюсь більше року. Якісна картинка, як для перегляду вебсторінок і для ігор. Подобаються насичені кольори. Хороші характеристики: угли олгляду, HDMI, IPS і навіть вбудован колонки , що підійде як і для офісних потреб. Справно працює , ніяких деіектів не виявлено. З повсякденними потребами мені сподобався.

    Достоинства:
    Характеристики, кольори, дизайн
    Недостатки:
    відсутні
    • Роман

      динаміки чутно нормально? Чи дуже тихо? (на 100% гучності на фоні спокійної розмови чутно?) І як працюють аудіо девайси підключені в монітор а не на пряму в пк? Є втрата гучності 50% +- через монітор в порівнянні з підключенням до пк

  • Геннадий Г***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Отличный монитор, пришёл в хорошой коробке, все детальки были на месте

  • Павел Г***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Через 9 місяців матриця покинула чат, відправив в сервісний центр, де вже знаходиться 23 календарних дні, що є порушенням закону України з захисту прав споживача ч1 п9 ст8

  • Владислав А***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Білі полоски на екрані

    • Експерт Rozetka
      Експерт Rozetka

      Доброго дня! Дякуємо за звернення. Для вирішення питання зверніться, будь ласка, в службу підтримки за посиланням ссылка

  • Наталья С***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Не купуйте через 4 місяця потух згоріла матриця пішли полоси вертикальні

    Достоинства:
    Немає
    Недостатки:
    Брак
  • Сергій Ф***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Півтори року - горизонтальні полоси

    • Представник бренду
      Представник бренду

      Доброго дня! Шкода що у вас виникла така складність. Однак монітор має 3 роки стандартної гарантії. Зі списком авторизованих СЦ Ви можете ознайомитися за посиланням: ссылка

  • Євген Б***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Пішли горизонтальні полоси.
    Трохи не дотягнув до 1 року. Купував наприкінці січня 2024-го.
    В принципі монітор ОК, але, судячи з відгуків, монітора вистачає на 3-4 квартали.

    Достоинства:
    Норм ціна, норм картинка
    Недостатки:
    Недовговічний.
  • Віра П***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Купили монітор майже рік тому. Працює гарно. Нарікань немає. Рекомендую!

    Достоинства:
    Ціна
    Недостатки:
    Не знайшла
  • Инна Ф***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Взагалі за таку ціну гарний монітор, гарна картинка , 180 гц , можна було 5 зірок ставити АЛЕ , після десь пів року матриця зламалася, пішли полоси. Здала у Розетку, ті відправили у Київ . Через 2 тижні вони повідомляють , що матриці немає треба чекати , або вони можуть повернути як є! Якийсь абсурд... Я почекала ще 2 тижні і через місяць, або трохи більше повернули з новою матрицею. І якбіж на цьому історія завершилися...
    Не знаю як вони його збирали після ремонту , але задня кришка у місці де кнопки, люфтить... І я не розумію із за крошки чи за щось іншого, він став рандомно включати настройки монітора , такі як яскравість чи інше, як ви розу6це не дуже приємно в рандомний момент бачити вспливаюче вікно з настройками, але здавати знову на ремонт я не можу , тому що потрібно працювати...

    Якщо вам повезе і не буде несправностей, то гарний монітор, але якщо ні , то ви замучаєтесь його ремонтувати.

  • Денис С***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    8 місяців і пішли полоски , не купуйте!!

    • Представник бренду
      Представник бренду

      Доброго дня! Для вирішення цього питання зверніться до авторизованого сервісного центру: ссылка

  • Ольга С***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Як і у всіх, купила два монітори, дітям на навчання,пройшло 11 місяців,і один з них пішов горизонтальними смугами...Здали в сервісний центр, вже чекаємо 2,5 місяці,нема запчастин, сказали через три місяці після здачі в сервіс,якщо не буде запчастин- спишуть його....дуже весело!!!

  • Наталья С***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Все супер комп

    Достоинства:
    Дизайн
    Недостатки:
    Немає
  • Євген К***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Якісний бюджетний монітор зі своїми перевагами та недоліками

    Достоинства:
    Плавна та приємна картинка,багато ігрових функцій,
    Недостатки:
    Важко змінити нахил монітору, дуже незручний механізм. Низька макс.яскравість
  • Андрей Х***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Користувався мінімально, з'явилася смуга зліва

    Недостатки:
    Якісь підвела
  • Никита Д***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Проработал 9 месяцев как у большинства и пошли полосы по экрану

    Достоинства:
    180грц
    Недостатки:
    Плохое качество матрицы
    • Представник бренду
      Представник бренду

      Радимо Вам звернутись в один із найближчих СЦ Acer для діагностики: ссылка

  • Олександр С***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Брав монітор для роботи і іноді пограти в ігри. Хотів і IPS матрицю і щоб герцовка була високою. Купівлею монітора задоволений, прийшло швидко , проблем з підключенням не виникло, повністю картинкою задовільняє. Хороші кути огляду і навіть є встроєні динаміки , якщо акустику ще не придбали (як було в моєму випадку). Підключив через HDMI порт який був в комплекті. Поки в процесі використання все задовільняє.

    Достоинства:
    Ціна, характеристики
    Недостатки:
    відсутні
    • Роман

      динаміки чутно нормально? Чи дуже тихо? (на 100% гучності на фоні спокійної розмови чутно?) І як працюють аудіо девайси підключені в монітор а не на пряму в пк? Є втрата гучності 50% +- через монітор в порівнянні з підключенням до пк. Маю такий самий і думаю чи відправляти чи лишити як є і чекати якщо може ще і дефект матриці з'явиться тоді точно доведеться міняти

  • Андрій Ш***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Відправив в сервіс , чекаю вже більше 30 днів

  • Мирослав З***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Монітор хороший, всім рекомендую. За таку ціну кращого важко знайти

    Достоинства:
    Ціна = якість
    Недостатки:
    Не знайдено
  • Марфіян М***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Монітор бомба вже 1 рік як працює відмінно,раджу купити!!!

  • Анатолій Г***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    За час користування коли я його купив працює коректно за свої ціну топ

  • Андрій Ш***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Пів роу попрацював і пішли полоси

    Достоинства:
    Ціна
    Недостатки:
    Неякісна матриця
    • Представник бренду
      Представник бренду

      Радимо Вам звернутись в один із найближчих СЦ Acer для діагностики: ссылка

  • Святослав П***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Монитор работал с конца апреля до 1 сентября. Работал в компьютере как в один момент просто монитор поплыл

    • Представник бренду
      Представник бренду

      Радимо Вам звернутись в один із найближчих СЦ Acer для діагностики: ссылка

    • Юрий К***

      скажу тебе как обладатель DELL с такой же проблемой, и он работает у меня уже 7 лет без нареканий все исправляет кнопка включения и выключения., я разбирал его смотрел что там не так, и там все исправно . но проблема в том что если сырость повышена в комнате делается пленка пары на микросхеме и при первом включении замыкает какойто конденсатор. После нагрева самого монитора проблема полностью пропадает.

  • Максим К***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Ужас. Покупал 2 монитора, на одном из них пошли белые полоски как у всех. При отправки через розетку на ремонт - уточнил, что меня не устраивает ремонт в течении полугода, я хочу вернуть средства и купить нормальный монитор. Они пошли на встречу и сказали что укажут в моей заявки приоритет на возврат средств. Итог: Мой монитор в сервисе больше 20 дней, и их ответ то что они ждут новых запчастей для ремонта, а сколько ждать? НИКТО не знает. По другим отзывам люди ждут по 2-3 месяца минимум.

    Недостатки:
    Сломается у каждого
    • Наталья С***

      Вітаю Так повернули вам кошти скажіть будь ласка ?Дякую

  • Віталій Ч***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Не дивився коментарі і купив монітор, як і у всіх інших пішли смужки по екрану

    • Женя Б***

      повернули?