- Віталій В***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Объем памяти: 12 ГБ
Купив цю карту на заміну rx 6700xt. Картою цілком задоволений. Мульти генерація кадрів і длсс роблять свою справу. Так, є невеликий шум від дроселів під нагрузкою, але не критично, як для мене. Також зіткнувся з проблемою моньажу, так як карта не ставала в корпус, требв було ще 5мм, аля я вирішив цю проблему.
- Достоинства:
- Холодна, потужна для 1440p.
- Недостатки:
- Шум від дроселів
- Олександр П***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Объем памяти: 12 ГБ
Вирішив собі придбати дану карту, оцінити її повністю не зміг оскільки вже в перший день зіткнувся зі складністю свисту дроселів). Не довго думаючи вирішив замінити товар, і сьогодні 16.04 отримав свою бажану заміну, але і тут мене спіткала та сама складність… тому вже третій раз не буду грати в лотерею та буду повертати кошти.
Для справки свист дроселів чутно одразу під будь яким навантаженням вище 25 відсотків на дистанції метр від ПК- Достоинства:
- Без навантаження тихенька)
- Недостатки:
- 2 з 2 карта мають дефект
- Человек
Печально,что это стало нормой у производителей карт,даже в премиум сегменте. Пихают свои жужжащие шарикоподшипниковые вентиляторы и не могут решить проблемы с писками, просто абсурд.
- Виталий
Человек, причем тут вентиляторы, у него дросселя свистят
- Человек
Виталий, неужели не ясно, что я просто добавил еще один неприятный фактор в комментарий про дроссели? Контекст от этого не изменился, не надо добавлять абсурда.
- Виталий П***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Объем памяти: 12 ГБ
Купил данную видеокарту! Карта максимум грееться до 64, игры в 2 к тянут ! Блок питания msi 850
- Достоинства:
- Мощная , холодная
- Недостатки:
- Есть не большой писк при нагрузке, вертикальная сенхронизация в играх решает чу чуть эту проблему
- Максим Ш***
До чого тут вертикальна синхронізація? І як взагалі можна використовувати її з такою картою.. це злочин.
- Николай И***
интересное заключение ) как это взаимосвязано?
- С
Пов'язано це максимально просто. Без вертикалки картка до упору намагається видати всі ФПС, і пищить на умовно 120-150 кадрах. Вертикалка обмежує на умовних 60, навантаження падає, писк зменшується.
- Дмитро П***Продавец: Rozetka. Объем памяти: 12 ГБ
Купував не тут. Взяв, на заміну rx6750xt. Нічого не маю проти радіків, просто зіграла ціна. Отримав хороший буст в усіх тайтлах. Саме так треба переходити на 50-ту лінійку, через покоління.
Більшої карти в мене не було, вона не 33 см, як пишуть на Techpowerup, а десь 34 см. Я повівся на цю брехню і думав, що зможу запхати в свій корпус (підтримує до 33 см). Ага, довелося і корпус новий брати.
Сама карта трошки свистить, але в наушниках її і не чути, кульки на 40% терпимі. Скоро докуплю голдовий БЖ, з ATX3.1, може трошки пофіксить свист. Був затик з мультимонітором, але потім зрозумів, що спочатку треба залізти в панель Nvidia і там його додати, тоді стало все ок.
Гнати немає сенсу, бо для 5700X це і так занадто.- Достоинства:
- Холодна, потенціал для розгону
- Недостатки:
- Габарити, NvidiaAPP
- Виталий В***
Придбав дану карту, в цілому задоволений. Так, дроселя під навантаженням чути, але не критично, якщо прислухатися. При монтажі, прийшлось знімати нижній фронтальний кулер, не влізла 5мм.
