Отзывы покупателей о Корпус Zalman N4 Rev.1 + блок питания ZM700-TXII (N4REV.1ZM700-TXII)

4 отзыва Код:  410677641
Оставьте свой отзыв об этом товаре
 • Дмитрий Захарченко
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Коли збирав, то побачив вигин на пластині всередині. Ніяких подряпин чи сколів поряд нема. наче його ще не заводі так встановили і зафарбували. Неприємно, але корпус вже подорожчав, то невідомо яку б ціну зробили за цей дефект у категорії "уцінка".
  Дверцята складно закривати, коли прокладено кабель материнської плати, можливо його навіть краще прокласти зі сторони скла.

  • Представник постачальника

   Дмитро, дякуємо за відгук та вибір продукції Zalman. Якщо виникнули запитання щодо товару, прохання звернутись в сервісний центра для діагностики / заміни.

 • Дмитрий Захарченко
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  В цьому корпусі краще згладити лезом 4 клинці на вилці USB3.0 того що вони дуже великі і коли я витягав цю вилку, то наполовину витяг пластиковий обід роз'єму.
  Також дуже незручно прикручувати материнку і вставляти живлення процесора, краще одразу відкрутіть вентилятори, щоб було більше місця для роботи.
  Живлення CPU дуже складно просунути у верхні маленькі віконця.
  Ще не сподобалось що нема USB Type-C.
  Поки ставлю добре за гарну ціну, але доповню відгук якщо щось станеться з вентиляторами, як у інших.

  • Представник постачальника

   Дмитро, дякуємо за критичний коментар та за вибір продукції Zalman. Якщо виникнуть додаткові питання - на зв'язку.

 • Ярослав
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Корпус по ціні хороший, постійно дешевшає( тепер розумцію чому). Купував декілька таких корпусів знайомим під збірки. Нажаль дуже часто в них( інф. з інтернету) стикаються з проблемою вентиляторів що не оминуло мене.
  Збираю пк, розпакував, зкомплектував - 1 годину пк працює нормально, далі підсвітка вентиляторів мерехтить, то працює то зникає ( блимає). Відправляю по гарантії. Звонять - відремонтували( відправляють мені як справний). По ітогу з ремонту отримав корпус - збираю вмикаю пк - кулера крутяться з норм підсвіткою - та нажаль уже не працює кнопка зміни режимів та відключення підсвітки , Походу весь ремонт заключався в тому що зняли конектор що відповідає за підсвіткуна фото добавил і залишили в корпусі . Якщо поставити його назад то підсвітка міняється та кулера не крутяться. Купую на розетці постійно, 1 раз зіштохнувся з таким неякісним ремонтом( раніше зазвичай просто кошти повертали за товар))

  Достоинства:
  кулера в комплекті, бж 700w
  Недостатки:
  якість кулерів
  • Представник постачальника

   Ярослав, дякуємо за відгук. Якщо ви отримали неякісні сервісні послуги, прошу залишити інформацію працівнику Розетки та ваші контакти. Допоможемо вирішити питання, відслідкувати історію корпусу за серійним номером. По корпусу Zalman N4 не було системних звернень по якості. Ця модель сама популярна. Подібний запит на ремонт отримали вперше.

 • Олександр Богдан
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Корпус як корпус. Купив бо в ньому був більш менш по якості бп.

  • Представник постачальника

   Олександр, дякуємо за відгук та вибір продукції Zalman.