Western Digital Blue 1TB 2.5" SATAIII 3D-V-NAND (WDBNCE0010PNC-WRSN)

1 відгук

Код:  173613119

Обсяг/Об'єм
Форм-фактор
Інтерфейс підключення
 • Форм-фактор 2.5"

Опис Western Digital Blue 1TB 2.5" SATAIII 3D-V-NAND (WDBNCE0010PNC-WRSN)

Новий вимір зберігання даних
Твердотільний SATA-накопичувач WD Blue на основі технології 3D NAND розроблений спеціально для високошвидкісних обчислювальних систем і відрізняється великою ємністю, підвищеною надійністю і блискавичною швидкістю.

Велика ємність і підвищена надійність
Використовувана в даному твердотільному SATA-накопичувачі WD Blue технологія 3D NAND забезпечує не тільки підвищення ємності в порівнянні з попередніми поколіннями твердотільних накопичувачів WD Blue, але також допомагає знизити взаємну інтерференцію осередків, підвищуючи тим самим надійність.

Підвищена енергоефективність
На додаток до збільшеного ресурсу твердотільний SATA-накопичувач WD Blue на основі технології 3D NAND забезпечує зниження активного енергоспоживання на показник до 25% в порівнянні з попередніми поколіннями твердотільних накопичувачів WD Blue. А оскільки використовується менше енергії, ви можете працювати довше, не заряджаючи ноутбук.

Чудову швидкодію для обчислювальних систем вищого класу
Твердотільні SATA-накопичувачі WD Blue на основі технології 3D NAND підходять для ряду самих вимогливих комп'ютерних завдань, таких як ігри, відео високої чіткості, додатків для творчої роботи. Технологія 3D NAND і забезпечує швидкість послідовного читання до 560 МБ/с і швидкість послідовного запису до 530 МБ/с, що, в свою чергу, прискорює завантаження системи, зменшує час відгуку додатків і підвищує швидкість передачі даних.

Чудова надійність
В твердотільному накопичувачі немає рухомих частин, тому в разі його удару або падіння дані захищені від втрати. За рахунок тривалого середнього часу напрацювання на відмову (MTTF) в 1.75 млн годин, великого ресурсу (до 500 ТБ для операцій запису) і використання декількох технологій виправлення помилок твердотільні SATA-накопичувачі WD Blue на основі технології 3D NAND забезпечують захист даних на багато років.

Великий список сумісних пристроїв
Завдяки сертифікації, яка проводиться лабораторією Functional Integrity Testing Lab (I. F. T. Lab) компанії WD, кожен твердотільний SATA-накопичувач WD Blue на основі технології 3D NAND перевіряється на сумісність з широким спектром настільних ПК і ноутбуків. Щоб гарантувати відповідність високим стандартам марки WD, кожен твердотільний SATA-накопичувач WD Blue на основі технології 3D NAND проходить ретельні випробування на надійність і сумісність.

Завантажуване ЗА WD SSD Dashboard і Acronis
За допомогою програмного забезпечення WD SSD Dashboard ви зможете стежити за доступною ємністю, робочою температурою, SMART атрибутами та іншими характеристиками свого накопичувача. Доступна для завантаження безкоштовна програма Acronis True Image WD Edition дозволяє клонувати диски, а також виконувати резервне копіювання операційної системи, додатків, налаштувань і всіх ваших даних.

Характеристики Western Digital Blue 1TB 2.5" SATAIII 3D-V-NAND (WDBNCE0010PNC-WRSN)

Обсяг/Об'єм
Країна-виробник
Швидкість читання
 • 560 МБ/с
Швидкість запису
 • 530 МБ/с
Час напрацювання на відмову
 • 1 750 000 часов
Форм-фактор
Інтерфейс підключення
Тип накопичувача
Тип елементів пам'яті
Дивитися всі характеристики →

Відгуки покупців 1

 • Евгений
  • Продавець: anytech

  Скажите, возможно ли поставить этот SSD ВМЕСТО HDD в данной модели ноутбука?
  посилання
  Заранее благодарен за ответ!

Дивитися всі відгуки →

* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення