• Жорсткий диск Western Digital Gold Enterprise Class 16 TB 7200 rpm 512 MB WD161KRYZ 3.5" SATA III - зображення 1
Жорсткий диск Western Digital Gold Enterprise Class 16 TB 7200 rpm 512 MB WD161KRYZ 3.5" SATA III - зображення 1
Місткість накопичувача
Тип жорсткого диска
Інтерфейс підключення
Форм-фактор
Швидкість обертання шпинделя
 • Форм-фактор 3.5"

Опис Жорсткий диск Western Digital Gold Enterprise Class 16 TB 7200 rpm 512 MB WD161KRYZ 3.5" SATA III

Уперед, за золотом
Жорсткі диски корпоративного класу WD Gold витримують високі навантаження. Ці надзвичайно надійні, призначені для роботи в складних системах зберігання жорсткі диски обладнані технологією захисту від вібрації та вирізняються низьким енергоспоживанням завдяки технології HelioSeal. Середній час напрацювання на відмову становить до 2.5 млн годин. Жорсткі диски WD Gold SATA HDD, створені для використання в корпоративних системах зберігання й центрах обробки даних, забезпечують найвищу продуктивність, якою вирізняються накопичувачі компанії Western Digital.

Більше, ніж можна було очікувати
Продуктивність жорстких дисків WD Gold оптимізована для високих робочих навантажень. Моделі жорстких дисків WD Gold різної місткості призначені для найвимогливіших систем зберігання.

Підвищена надійність
Жорсткі диски WD Gold із середнім часом напрацювання на відмову до 2.5 млн годин забезпечують високий рівень надійності та міцності.

Накопичувачі, відомі своєю продуктивністю
Жорсткі диски WD Gold розраховані на високі робочі навантаження, що досягають 550 ТБ на рік, і прекрасно підходять для будь-яких систем зберігання. За показником робочих навантажень ці диски вважаються одними з найкращих 3.5-дюймових жорстких дисків.

Захист від вібрації
У жорстких дисках WD Gold застосовуються складні електронні схеми для контролю роботи диска, які допомагають коригувати як лінійну, так і кутову вібрації в режимі реального часу завдяки вдосконаленій технології захисту від вібрації, що забезпечує вищу швидкодію.

Командна робота
Сумісні з більшістю операційних систем для ПК і основними корпоративними операційними системами. Спеціально розроблені для використання в корпоративних системах зберігання й центрах обробки даних.

Характеристики Жорсткий диск Western Digital Gold Enterprise Class 16 TB 7200 rpm 512 MB WD161KRYZ 3.5" SATA III

Код виробника
 • WD161KRYZ
Місткість накопичувача
Сумісність
 • Для Windows
Країна-виробник
Тип жорсткого диска
Розширений формат (Advanced Format)
 • 512e
Інтерфейс підключення
Форм-фактор
Призначення
Швидкість обертання шпинделя
Дивитися всі характеристики →

Відгуки покупців 1

 • Саня Григоращук
  • Продавець: Rozetka

  Куплений як заміна 3 жорстких дисків на моєму робочому столі, одному з них понад 10 років. Повторно встановлена система на SSD і всі дані зберігаються на цьому диску. Немає проблем під час установки. Передача даних була такою швидкою, як можна було очікувати від хорошого механічного приводу. Характеристики та гарантія приблизно такі ж, як WD Black, і коштують мені менше. Якщо він створений для серверів, чому б не використовувати його як диск даних на робочому столі, я дивувався. До цього часу робить дуже гарну роботу. Відкривання та збереження файлів відбувається швидко. Саме те, що я шукав.

  Переваги:
  Швидкий та тихий
  Недоліки:
  нет
Дивитися всі відгуки →

Разом з цим товаром купують

* Зверніть увагу, у холодний період року за температури нижче +5, не можна вмикати техніку відразу після доставки, щоб уникнути утворення конденсату — це може призвести до поломки. До першого увімкнення потрібно почекати 8 годин за кімнатної температури

* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення