Місткість накопичувача
Тип жорсткого диска
Інтерфейс підключення
Форм-фактор
Швидкість обертання шпинделя
 • Форм-фактор 3.5"
 • Швидкість обертання шпинделя - 7200 об/хв

Опис Жорсткий диск Western Digital Purple 14TB 7200rpm 512MB WD140PURZ 3.5 SATA III

Безкомпромісне зберігання
Розроблені спеціально для цілодобової експлуатації в системах безпеки високої чіткості. За робочого навантаження до 180 ТБ/рік і підтримки до 64 камер накопичувачі WD Purple є оптимальним вибором для систем спостереження. Диски WD Purple підтримують аналітичні системи з технологією глибокого навчання, що дає змогу працювати з мережевими відеореєстраторами, які мають можливості штучного інтелекту. Вони мають збільшений обсяг робочого навантаження до 360 ТБ на рік і до 16 каналів, виділених для аналітичних даних системи штучного інтелекту.

Правильний накопичувач для своїх завдань
Накопичувачі WD Purple спеціально розроблені для цілодобової експлуатації в системах спостереження в умовах високих температур.

Продуктивність, якій ви можете довіряти
З усіх провідних рішень для зберігання даних тільки накопичувачі WD Purple забезпечують потрібну якість записування та відтворення відео в найвідповідальніший момент.

Ніщо не вислизне від уваги
Накопичувачі WD Purple оптимізовані для систем спостереження, у яких залучено до 64 камер, що дає змогу розширювати та модернізувати систему безпеки в міру потреби.

Зручна інтеграція
Завдяки широкому вибору найкращих у галузі корпусів і мікросхем ви обов'язково знайдете ідеальну конфігурацію, сумісну з вашим мережевим відеореєстратором.

Чим менше — тим краще
Мале енергоспоживання абсолютно необхідне для систем спостереження, які цілу добу працюють за високих температур. Технологія IntelliSeek дає змогу знизити шум і вібрацію, які призводять до ушкоджень.

Спеціально для систем відеоспостереження
Накопичувачі WD Purple спеціально розроблені для систем безпеки на основі мережевого або цифрового відеореєстратора й оптимізовані для роботи із системами спостереження й безпеки від провідних виробників.

Характеристики Жорсткий диск Western Digital Purple 14TB 7200rpm 512MB WD140PURZ 3.5 SATA III

Код виробника
 • WD140PURZ
Місткість накопичувача
Сумісність
 • Для MAC OS, Windows, Linux
Країна-виробник
Тип жорсткого диска
Інтерфейс підключення
Форм-фактор
Швидкість обертання шпинделя
Обсяг буфера
Технологія
Дивитися всі характеристики →

Відгуки покупців 1

 • Илья Головий
  • Продавець: Rozetka

  Хороший

  Переваги:
  1 мб - 1 гривна
  Недоліки:
  Не купил
Дивитися всі відгуки →

Відео з Жорсткий диск Western Digital Purple 14TB 7200rpm 512MB WD140PURZ 3.5 SATA III

* Зверніть увагу, у холодний період року за температури нижче +5, не можна вмикати техніку відразу після доставки, щоб уникнути утворення конденсату — це може призвести до поломки. До першого увімкнення потрібно почекати 8 годин за кімнатної температури

* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення