Потужність

Опис Vinga 400W (VPS-400APFC)

БЖ Vinga 400W VPS-400APFC розроблений для ПК малої потужності. Модель рекомендується використовувати для збирання комп'ютерів з інтегрованими відеокартами.

Прилад обладнаний активною системою PFC. Вона чудово коригує коефіцієнт потужності, водночас не виділяючи занадто багато тепла, а також робить блок живлення менш сприйнятливим до провалів напруги загалом та покращує його реакцію на короткочасні стрибки. Крім того, такий модуль PFC створює менше високочастотних перешкод на лініях, тому він ідеально підходить для встановлення в ПК, обладнані аналоговими периферійними пристроями. Ще однією важливою перевагою моделі є те, що вона обладнана аж 5 рівнями захисту.

Комплексні технологічні рішення роблять блок практично невразливим для зниженої та підвищеної напруги, коротких замикань, стрибків струму, перевантаження за сумарною потужністю. Один із боків корпусу виробу оброблений методом перфорації. Велика кількість вентиляційних отворів у поєднанні з ефективним кулером, який безперервно виштовхує нагріте повітря, — все це забезпечує надійне охолодження деталей блока, завдяки чому у багато разів продовжується їхній експлуатаційний ресурс.

Характеристики Vinga 400W (VPS-400APFC)

Код товару
  • VPS-400A-120
Потужність
Країна-виробник
Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокарт
Тип роз'єму підключення живлення процесора
  • 1x4+4pin
Кількість SATA роз'ємів
Тип роз'ємів додаткового живлення для відеокарт
  • 1x(6+2pin)
Система охолодження
Дивитися всі характеристики →

Відгуки покупців 1

  • Максим
    • Продавець: Rozetka

    Китайский подвал, да еще за такую цену.. Не позортесь!

Дивитися всі відгуки →

Відео з Vinga 400W (VPS-400APFC)

* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення