Розмір миші

Опис Миша Vinga MS-796 USB Black

Vinga MS-796 — зручна мишка, призначена для неігрових персональних комп'ютерів, ноутбуків і лептопів. Врахуйте, що дизайн цієї моделі заточений винятково під людей, які є правшами, тому якщо ви звикли виконувати основну роботу лівою рукою, то краще виберіть симетричну або лівосторонню мишу Vinga. А ось для правої кисті ергономіка форм корпусу цього пристрою підлаштована ідеально: ви практично не відчуватимете втоми в м'язах і зв'язках навіть після декількох годин безперервної роботи за ПК.

Роздільна здатність виробу становить 1000 dpi — цього більш ніж достатньо для офісних і домашніх комп'ютерів. Функціонал маніпулятора складається з трьох клавіш, водночас роль кнопки-скролера виконує коліщатко прокрутки. Під'єднання миші до комп'ютерної техніки здійснюється з допомогою інтерфейсу USB. Вбудований кабель із виходом має довжину 150 см, тому ви можете взаємодіяти з мишею навіть у разі, коли перебуватимете на деякій відстані від робочого столу.

Характеристики Миша Vinga MS-796 USB Black

Країна-виробник
Під'єднання
Довжина кабелю, м
Розмір миші
Інтерфейс
Колір
Особливості
Кількість кнопок миші
Тип датчика
Код виробника
 • MS-796 Black
Дивитися всі характеристики →

Відгуки покупців 1

 • Михунова Света
  • Продавець: Rozetka

  Недорогая, но качественная мышка за смешную стоимость. Не думала, что окажется такой достойной.
  Благодаря специальным изгибам идеально подходит под правую руку. Колесико и кнопки не заедают. Мышка шустрая в работе. Кабель эластичный, 1,5 метра. Подсветки нет. Работает без нареканий.

  Переваги:
  качество, цена
  Недоліки:
  нет
Дивитися всі відгуки →

* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення. Останню версію ПО, якщо це передбачено, можна завантажити на офіційному сайті виробника.