Високопродуктивна відеокарта RTX 3060 Ti найкраще відповідає щораз більшим вимогам до ігрових комп'ютерів. Цей графічний процесор належить до родини NVidia GeForce і відкриває перед геймерами практично необмежені можливості. Згадана плата із середнього цінового діапазону створена на основі зміненої архітектури Ampere.

Основні характеристики відеокарти RTX 3060 Ti

У графічному адаптері використані ядра другого та третього (тензорні) покоління, які й забезпечили чималий приріст продуктивності. У такий спосіб розробникам вдалося істотно пришвидшити процеси виконання різних завдань. Представлені в каталозі ROZETKA відеокарти RTX 3060 Ti мають такі технічні характеристики:

  • Тактова частота: ядра — 1830 МГц; пам'яті — 14 000 МГц.
  • Оперативна пам'ять: тип — DDR6; об'єм — 8 ГБ; розрядність шини — 256 бітів.
  • Роздільна здатність приєднуваного дисплея максимальна — 7680×4320.
  • Необхідна потужність блока живлення — не менш ніж 650 Вт.

На ігровій платі встановлена активна система охолодження з двома вентиляторами, що обертаються в різних напрямках. У поєднанні з бекплейтом вона чудово справляється з підтриманням оптимального температурного режиму обладнання.

Графічна плата RTX 3060 Ti здатна відтворювати зображення у форматах UHD 4K і 8K і підтримує функцію VR. Завдяки застосування інтерфейсу PCI-Express x16 4.0 і DirectX 12, OpenGL 4.6 забезпечується підтримка 3D API. Дає змогу користувачеві використовувати одночасно три монітори.

Виробники графічних адаптерів RTX 3060 Ti

Випуск RTX 3060 Ti налагоджений у КНР і на Тайвані, де розташовані підприємства найбільших транснаціональних корпорацій. Топові відеоадаптери цієї моделі виготовляються провідними компаніями-виробниками комп'ютерної техніки:

  • Asus
  • Gigabyte;
  • MSI

Сучасна система контролю якості, що застосовується на підприємствах перерахованих брендів, забезпечує їхній продукції високу надійність. Електронні компоненти названих торгових марок взаємозамінні та порівнянні один з одним за технічними характеристиками.

Основні переваги ігрової відеокарти R TX 3060 Ti

Відеоадаптери RTX 3060 Ti будь-якого з виробників можуть використовуватися в ігрових комп'ютерах, а також для майнінгу криптовалют. Це далеко не єдина перевага графічних плат моделі 3060 Ti:

  • Модифікована система охолодження TRI Frozr 2 з двома вентиляторами у єдиному кільці забезпечує ефективне обдування електронних компонентів.
  • Прецизійна точність оброблення поверхонь радіаторів покращує контакт із мікросхемами.
  • Застосування хвилястих ребер у конструкції теплообмінників сприяє зниженню шуму під час роботи комп'ютера.

Плата RTX 3060 Ti дає змогу насолодитися іграми з найвищими вимогами до апаратної частини. Водночас витрати на її купівлю не будуть занадто обтяжливими для користувача.

Інтернет-магазин ROZETKA приймає заявки від клієнтів онлайн або телефоном. Під час оформлення замовлення на купівлю відеокарти користувач може вибрати виріб будь-якого з перерахованих виробників на свій розсуд. Ціни на них відрізняються несуттєво, і клієнт може віддати перевагу улюбленому бренду. Відеокарту серії RTX моделі 3060 Ti купити ви зможете на повний розрахунок або в кредит зі щомісячними виплатами. Доставляння комп'ютерних комплектуючих здійснюється поштою до найближчого відділення або кур'єрськими службами — додому покупцеві. Є можливість забрати товар, що купується, самостійно в одному з демонстраційних залів або в пунктах видавання.

Обрано 36 товарів