Шанувальники комп'ютерних ігор використовують карти відеозахоплення для записування геймплею або його стримінгу. Цей пристрій забезпечує цифрування потокового відеосигналу за допомогою різних алгоритмів стиснення для збереження його на ПК у форматі MPEG4 або в інших стандартах. Такі плати підтримують і зворотний процес перетворення дискретного сигналу в аналоговий, що придатний для відтворення на моніторах або телевізорах.

Карта відеозахоплення в каталозі ROZETKA

Карта відеозахоплення є електронним модулем і зазвичай має два роз'єми, через один із них він під'єднується до консолі або комп'ютера. Іншим кабелем він під'єднується до телевізійного приймача або монітора. У деяких випадках вона використовується для комутації з відеокамерою ПК. Фактично ця плата слугує інтерфейсом між аналоговими та цифровими пристроями.

Виробники випускають пристрої цифрування відеосигналу у двох варіантах: убудовані (внутрішні) і зовнішні. В окремому розділі каталогу ROZETKA представлені обидва різновиди конверторів, у яких реалізуються такі інтерфейси передавання даних:

  • USB-карта відеозахоплення. Один із найпоширеніших типів пристроїв, що випускаються у формі зовнішніх блоків в окремому корпусі. USB-карти сумісні з комп'ютерами та ноутбуками (Windows і MacOS), а також ігровими консолями провідних виробників. З'єднується за допомогою кабелів і забезпечує перетворення зображення формату 4K з частотою до 60 кадрів/секунду.
  • Плата відео захоплення HDMI. Лінійка пристроїв з унікальними технічними можливостями забезпечить перехід на вищий рівень стримінгу. HDMI-плати відеозахоплення перетворюють будь-яку відео- або фотокамеру на професійну. Захоплення потокового відео з роздільною здатністю не нижче ніж FullHD (1080p) за 60 FPS або 4K (2160p) за 30 FPS. За таких параметрів ви зможете досягти реального реалізму ваших трансляцій.
  • Плата відео захоплення PCI. Серія найпродуктивніших конверторів, що забезпечують оброблення контенту 4K HDR із частотою кадрів до 240 FPS. Геймплей за таких параметрів вирізняється високою чіткістю без замилювання і затягнутих переходів. Виробники пропонують спеціальне програмне забезпечення для оброблення відео, що забезпечує паралельний стримінг відразу кількох платформ. 

Сучасні карти застосовуються переважно для стримів, а також для цифрування аналогового сигналу від систем відеоспостереження. Це неабияк спрощує оброблення, зберігання та архівування даних. Перекодування відбувається в режимі реального часу за допомогою інтегрованих апаратних засобів без використання ресурсів CPU комп'ютера або ноутбука. 

Серед виробників внутрішніх і зовнішніх плат відеозахоплення для ПК головні позиції посідають AirBase, AverMedia, EasyCap, Elgato та Razer. Продукція цих фірм вирізняється чудовими технічними характеристиками й експлуатаційною надійністю. 

Переваги пристроїв для перетворення відеосигналу

Здебільшого моделі плат відеозахоплення вирізняються простотою використання. Пристрій під'єднується до ноутбука або настільного комп'ютера за допомогою USB-кабелю та автоматично розпізнається програмним забезпеченням стримінгу (XSplit або OBS Studio). Основні переваги застосування таких карт полягають у такому:

  • Потокове передавання відеосигналу без затримок і зависань. 
  • Широкі функціональні можливості (Flashback Recording та інші).
  • Сумісність з ігровими консолями провідних брендів, а також із ПК під керуванням OS Windows і MacOS. 
  • Деякі моделі випускаються в металевому (алюмінієвому) корпусі, що забезпечує їм високу міцність. 
  • Наявність RGB-підсвітки надає пристрою футуристичного вигляду. 
  • Зовнішні та внутрішні карти вирізняються компактністю. 
  • На частині пристроїв передбачено паралельне записування microSD. 

Придбання карти відеозахоплення дасть вам змогу суттєво підвищити якість і реалістичність ваших інтернет-трансляцій. У такий спосіб вам удасться розширити аудиторію свого каналу, а отже, і збільшаться можливості монетизації рейтингів популярності. 

Особливості вибору картки відеозахоплення

Заявки на придбання потрібної моделі пристрою приймаються онлайн і за номером телефона. Карти відеозахоплення добираються з урахуванням параметрів вашого комп'ютера або ноутбука, для перших можливе використання зовнішніх і вбудованих, для інших — тільки зовнішні. Під час вибору плати беруться інші чинники, частина моделей є пропрієтарними та сумісні з Windows або Mac. 

Скористайтеся шансом купити картку відеозахоплення з потрібними характеристиками за вигідною ціною. Оплачується товар будь-яким зручним для клієнта способом, зокрема банківською карткою або готівкою. Товар доставляють кур'єри або як поштові відправлення, забрати які можна в найближчому відділенні зв'язку. Покупки видаються також у демонстраційних залах ROZETKA, що відкрилися в багатьох містах України.

Поширені питання та відповіді

Карти відеозахвату

Показати ще