Місткість накопичувача
Тип жорсткого диска
Інтерфейс підключення
Форм-фактор
Швидкість обертання шпинделя
 • Обсяг буфера 128 МБ
 • Форм-фактор 3.5"
 • Швидкість обертання шпинделя - 7200 об/хв

Опис Жорсткий диск Toshiba High-Performance X300 6TB 7200rpm 128MB HDWE160UZSVA 3.5" SATA III

X300 — жорсткий диск із високою продуктивністю
3.5-дюймовий жорсткий диск Toshiba X300 розроблений спеціально для вашого робочого або ігрового комп'ютера. Це надійний і фантастично продуктивний накопичувач із безліччю сучасних функцій, включно з дуже великим 128-МБ буфером. Крім того, конструкція накопичувача забезпечує більш високу точність позиціонування головки для стабільного запису даних.

Дивовижна продуктивність
Завдяки швидкості обертання в 7200 обертів за хвилину зі 128-МБ буфера X300 надійно збереже ваші дані та забезпечить миттєвий доступ до них. Висока продуктивність і стабільність роботи X300 знадобляться, якщо вам потрібно швидко зберегти прогрес у грі, створити резервну копію великого файлу або попрацювати відразу з декількома застосунками. X300 може впоратися практично з будь-яким складним завданням. Він ідеально підходить дизайнерам і представникам інших творчих професій.

Миттєва реакція
Дводротовий актуатор X300 підвищує точність позиціонування, компенсуючи зміщення головки щодо трактів, яке може виникнути через вібрацію. Така конструкція покращує точність і підвищує швидкість читання й запису даних, тому отримати доступ до будь-якої інформації можна практично миттєво.

Накопичувач преміум-класу
Накопичувач для тих, кому потрібна максимальна продуктивність. X300 випускається у версіях місткістю до 6 ТБ. Завдяки надійній конструкції й високій продуктивності цей жорсткий диск сподобається геймерам і дизайнерам, які звикли видавлювати зі свого обладнання максимум.

Сучасна технологія читання й запису
Висока місткість X300 досягається завдяки технології перпендикулярного магнітного запису (Perpendicular Magnetic Recording), яка забезпечує щільність зберігання інформації втричі вище, ніж у разі стандартного способу записування. А технологія запису на основі тунельного магнітно-резистивного ефекту (Tunnel Magneto-Resistive recording) підвищує стабільність роботи накопичувача в разі читання/записування даних.

Захист даних
У конструкції X300 використовується вбудований датчик ударів, завдяки якому дані на накопичувачі будуть у повній безпеці. Крім того, у накопичувачі використовується технологія ramp loading, завдяки якій під час транспортування жорсткого диска або системного блока головка накопичувача не стикається з диском. Це зменшує ризик зносу диска та втрати даних.

Інновації без кордонів
Компанію Toshiba вже понад 40 років знають у всьому світі як лідера в розробці інноваційних технологій, і виробництво жорстких дисків не стало винятком. Розробляючи жорсткі диски, у Toshiba прагнуть домогтися максимальної місткості та високої продуктивності. Ви можете бути впевнені, що весь величезний досвід компанії буде працювати на ваш комп'ютер.

Характеристики Жорсткий диск Toshiba High-Performance X300 6TB 7200rpm 128MB HDWE160UZSVA 3.5" SATA III

Код виробника
 • HDWE160UZSVA
Місткість накопичувача
Країна-виробник
Тип жорсткого диска
Інтерфейс підключення
Форм-фактор
Призначення
Швидкість обертання шпинделя
Обсяг буфера
Технологія
Дивитися всі характеристики →

Відгуки покупців 4

 • Павел Неборский
  • Продавець: Rozetka

  Покупал его для хранения мусора, с своей задачей справляется отлично нареканий нет. Скорость обыкновенная для хорошего xdd как по мне данный вариант ни одна вд-шка не заменит(цена характеристики)

  Переваги:
  Объем памяти, цена
  Недоліки:
  Не обнаружил
 • Андрей
  • Продавець: Rozetka

  Этот диск заменил своего 3Г собрата, того же производителя. В моем корпусе этого диска просто не слышно. Кулера во время ресурсоемких приложений работают громче диска. Замечу, кулера Ноктуа, вовсе не громкие. Единственное, когда слышно диск, разовое перечитывание содержания, во время обращения к диску первый раз, а на нем уже 60% закидано валом каталогов, с многократными вложениями. Тыркнул разок и все далее быстрая отзывчивая подача содержимого. Хороший диск. Рекомендую. Использую диски Тошибы уже лет 10. Нареканий практически нет

  Переваги:
  Быстрый, тихий, емкий
  Недоліки:
  Не заметил
 • Юрий Аноним
  • Продавець: Rozetka

  быстрый но немножко громкий

  Переваги:
  читает и записывает данные
  Недоліки:
  нету
Дивитися всі відгуки →

* Зверніть увагу, у холодний період року за температури нижче +5, не можна вмикати техніку відразу після доставки, щоб уникнути утворення конденсату — це може призвести до поломки. До першого увімкнення потрібно почекати 8 годин за кімнатної температури

* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення