Опис Клавіатура дротова Sven KB-E5500 USB (00600197)

Оцініть зручність клавіатури Sven KB-E5500, яка виготовлена в тонкому корпусі, вирізняється продуманим розміщенням клавіш і анатомічною формою!

Подобається працювати під музику з чашкою гарячої кави? Вибирайте клавіатуру Sven KB-E5500 з острівними клавішами в лаконічному Slim-дизайні! Вона призначена для роботи та синхронного керування медіапростором! Реалізація мультимедійних клавіш через клавішу-модифікатор FN істотно полегшує взаємодію з комп'ютером. У вас завжди буде швидкий доступ до домашньої сторінки браузера, одне натискання — і ви в поштовій скриньці! А найприємніше — це зручне керування медіапрогравачем.

Sven KB-E5500 — клавіатура острівного типу. Клавіші розміщені на невеликій відстані одна від одної, водночас вони невисокі та з коротким ходом. Низька «посадка» клавіш, Slim-конструкція і вбудована додаткова підставка для рук знижують навантаження на зап'ястя й підвищують комфорт. Це запобігає затіканню рук під час тривалої роботи. А висувні ніжки дають змогу самостійно встановити відповідний саме вам кут нахилу пристрою.

Сучасна мембранна клавіатура працює дуже тихо. Її особливість — наявність якісного еластичного шатра на кожній клавіші. Завдяки цьому рівномірно розподіляються зусилля від натискання на мембрану для доброго контакту. Так з'являється тактильний зворотний зв'язок, і ви інтуїтивно дозуєте силу удару по клавіатурі. Sven KB-E5500 витримують понад 20 млн натискань!

У моделі класична друкована розкладка, колір латинських символів — білий, російські літери — приємного червонувато-охристого кольору. Вологостійка конструкція клавіатури надійно захищена від кавово-чайних форс-мажорів. Sven KB-E5500 має інтерфейс USB, після під'єднання клавіатури до вільного USB-порту комп'ютера відбувається автоматичне розпізнавання пристрою. Мінімум дротів на вашому столі та привабливі умови для роботи в приємному режимі!

Характеристики Клавіатура дротова Sven KB-E5500 USB (00600197)

Кількість кнопок клавіатури
 • 104 + 12 Fn
Країна-виробник
Тип паковання
 • Retail
Тип клавіатури
Клавіатури
Інтерфейс
Вид клавіатури
Вага
 • 630 г
Дивитися всі характеристики →

Відгуки покупців 6

 • Юлия Сидоренко
  • Продавець: Rozetka

  Клавиатура удобная в использовании, плоские кнопочки

 • Роман Півторипавло
  • Продавець: Rozetka
 • Андрей
  • Продавець: Rozetka

  Обычная мембранная клавиатура, ход клавиш не такой уж и малый как тут говорят, примерно 5-6 мм, не тихая. Клавишы разного размера звучат по разному. ИМХО на ноутбуке скорость печати выходит куда быстрее из-за меньшего хода клавиш, в отличии от этой клавиатуры. Тем не менее, стоит своих денег на все 100

  Переваги:
  Вогнутые клавиши, кирилица красного (не яркого) цвета, ANSI расскладка, удобная подставка для рук, легкая
  Недоліки:
  Ход клавиш не такой как у ноутбуков, не тихая
Дивитися всі відгуки →

Разом з цим товаром купують

 • Дивитися ще →

* Увага! Усі клавіатури мають російські літери!

* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення. Останню версію ПО, якщо це передбачено, можна завантажити на офіційному сайті виробника.