Заміна жорсткого диска в комп'ютері чи ноутбуці на SSD 240 ГБ дає помітний приріст швидкодії. Застосування твердотільних накопичувачів сприяє прискореному запуску операційної системи під час запуску та відсутності жодних шумів під час роботи. Перші зразки запам'ятовувальних пристроїв обходилися досить дорого, але зараз ситуація змінилася і з'явилася безліч доступних моделей.

Основні різновиди та параметри твердотільних накопичувачів

Сучасний SSD 240 ГБ є енергонезалежним пристроєм пам'яті, яким комплектуються переносні та стаціонарні комп'ютери. У цьому розділі каталогу ROZETKA представлений великий вибір твердотільних накопичувачів різного призначення та форм-фактора. Класифікація комп'ютерних компонентів здійснюється за низкою ознак:

  • Призначення: для комп'ютерів, серверів або ноутбуків. Основна відмінність між ними в розмірах та конструкції: SSD для лептопів компактніші й мають зменшений роз'єм для під'єднання.
  • Форм-фактор: 1.8", 2.5", 3.5", Apple proprietary, M.2, PCI Express та mSATA. Накопичувачі розрізняються за розміром, розташуванням інтерфейсних роз'ємів. Відповідно, і використовуються вони в переносних або стаціонарних моделях обчислювальної техніки.
  • Тип: внутрішній і зовнішній. Перший варіант — це вбудовані пристрої, другі мають міцний корпус, що оберігає мікроелектронні компоненти від пошкоджень. Внутрішні SSD часто купуються для заміни HDD (вінчестерів) у комп'ютерах.

Провідні позиції в сегменті накопичувачів займають відомі торгові марки: Kingston, ADATA, Apacer, Gigabyte, Samsung та Transcend. Продукція перерахованих брендів має такі характеристики:

  • Швидкість читання — до 500 МБ/с, запису — до 350 МБ/с.
  • Тип комірок пам'яті — 3D NAND, MLC звичайна та 3D NAND версія, QLC 3D NAND, SLC, TLC 3D NAND і V-NAN.
  • Середнє напрацювання на відмову — до 1 млн годин.

Встановлення сучасних пристроїв для ноутбуків або комп'ютерів дає змогу в низці випадків двократно збільшити швидкість обробки даних. Це дає змогу використовувати нові ресурсомісткі прошивки, що істотно розширюють можливості обчислювальної техніки.

Переваги SSD 240 Гб

Висока надійність і довговічність накопичувачів забезпечують можливість із мінімальними витратами зробити апгрейд свого комп'ютера. Високошвидкісні ССД 240 ГБ мають низку переваг перед жорсткими дисками:

  • Відсутність обертових і рухомих частин зменшує рівень шуму та збільшує ресурс.
  • Стійкість до зовнішніх впливів і насамперед струшування й переміщення під час роботи обчислювальної техніки.
  • Великий вибір форм-факторів дає змогу підібрати модель із потрібними характеристиками.

Виробники SSD 240 ГБ надають гарантії на свою продукцію терміном від одного року й більше. Багато компаній також забезпечують технічну підтримку своїх накопичувачів.

Критерії вибору накопичувача

Придбати ССД потрібного обсягу та форм-фактора можна, оформивши заявку онлайн або за телефоном. Продавці-консультанти ROZETKA готові надати допомогу у виборі пристрою, який відповідає вашим вимогам. Надаються безкоштовні консультації з технічних та інших питань.

Не пропустіть можливість вигідно купити SSD 240 ГБ відомого бренда з доставлянням додому. Організовується відправлення товарів кур'єрськими службами або поштою за вказаною адресою. Видача покупок здійснюється у фірмових демонстраційних залах або найближчих пунктах видачі.

Обрано 3354 товари

Показати ще