Портативні колонки вже давно стали невіддільною частиною життя людей. Вони використовуються в подорожах, під час занять спортом і на вечірках. Якісну акустику виготовляє компанія Beats.

Характеристики та переваги Колонок Beats

Monster Beats — американська компанія, яка була створена у 2006 році репером і хіп-хоп-продюсером Dr. Dre. З 2014 року компанія є підрозділом корпорації Apple. Кожна колонка Beats виготовлена в оригінальному, неповторному дизайні. Продукція характеризується компактними розмірами та потужними динаміками. Динаміки беруть із собою на природу, в автомобіль, на пляж. Незалежно від місця, вони завжди якісно відтворюють композиції. Устаткування вирізняється тривалою автономною роботою й компактними габаритами завдяки добрій технічній начинці та ємному акумулятору.

Останні моделі виробник обладнує технологією Super Bass, яка збільшує гучність музики. Модифікації підтримують під’єднання й синхронізацію зі смартфонами будь-якої операційної системи. Виготовляються з міцного пластику з Soft-touch-напиленням і металевою решіткою, що захищає від пошкоджень. 

Переваги акустики та колонок Beats:

 • Якість звуку. Звучання вразить будь-якого меломана. Попри компактні габарити, пристрої якісно відтворюють музику будь-якого напряму.
 • Тривалість роботи. З ємним акумулятором апарат працює без підзаряджання не менш ніж 7 годин. 
 • Дизайн. Модифікації виготовляються в унікальному дизайні, який відразу ж приваблює молодь.
 • Універсальність. Ґаджети можуть замінити повноцінну акустику на вечірках, святах, заходах та обладнані мікрофоном, за допомогою якого здійснюються голосові виклики.

Як вибрати колонки Beats?

В інтернет-магазині ROZETKA ви зможете купити колонку Beats недорого та швидко. У каталозі магазину розміщені модифікації з фотографіями, відгуками та докладним описом. Для зручності клієнтів під час оформлення замовлення доступна оплата онлайн, за допомогою банківської картки. Супроводжується наявністю гарантії та доставкою Києвом та Україною. Під час вибору рекомендується звертати увагу на такі показники.

 • Потужність. Відповідає за максимальну гучність звучання. Ґаджети виробника обладнуються сумарною потужністю всіх динаміків до 16 Вт.
 • Частота. Від ширини частотного діапазону залежить якість звуку. Верхні частоти — у межах від 10000 до 25000 Гц. Нижні — у межах 20-500 Гц. Чим нижчий цей показник, тим соковитішим видається звук.
 • Акумулятор. Акустика та колонки Beats працюють без підзаряджання не менш ніж 6-7 годин. 
 • Кількість динаміків і смуг. Акустичні системи Beats обладнуються однією, двома та трьома смугами. Обладнання з однією смугою — бюджетне, підходить для прослуховування радіоефіру й для роботи у фоновому режимі. Моделі з двома та трьома смугами підходять для використання на пляжі або на природі.
 • Доповнення. Мікрофон — з його допомогою користувач експлуатує портативну колонку з радіо як телефон і може спілкуватися через скайп. Wi-Fi — під’єднується до мережі та дає можливість відтворювати музику й слухати інтернет-радіо. Еквалайзер — опція для регулювання частоти. Панорамне аудіо — звук поширюється на 360 градусів і видає об'ємне звучання. NFC-датчик — опція для запуску треків одним дотиком смартфона до колонки. 

Модельні серії аудіотехніки Monster Beats

У каталозі ROZETKA представлена акустика Beats таких модельних лінійок:

 • Pill. Унікальні та привабливі вироби, які виготовлені у формі капсули з ліками всередині. Ліками, за задумом виробника, слугує музика. Випускаються в різних колірних рішеннях, які привертають увагу покупців. Працюють в автономному режимі до 6 годин. Пристрої мають високу потужність на 12 Вт і використовуються як зарядний пристрій для телефона. 
 • Beats Mini. Серія бездротових міні-колонок. Для зручності в переміщенні та можливості кріплення до якогось предмета обладнуються карабіном. Виготовлені з датчиком NFC, який проводить бездротову синхронізацію з різними пристроями.
 • Rugby. Незвичайні вироби з адаптером для флешки обсягом до 32 гігабайтів. Належать до бюджетної категорії товарів, але під час відтворення композицій видають якісний та об'ємний звук. 
 • BeatsBox Mini. Серія професійних аудіоустановок. Ціна на таку аудіотехніку вища, ніж на вищезгадані. Вага виробів не перевищує 4 кілограмів, їх легко піднімати поодинці. Обладнані додатковими опціями: бездротовим під’єднанням Bluetooth, Wi-Fi та можливістю під’єднання до смартфона. Покупці позитивно відгукуються про максимальну силу звуку в модифікаціях цієї серії.

Акустика та колонки Beats — якісне та надійне обладнання, яке видає потужне звучання й вирізняється тривалим терміном експлуатації.

Обрано 9 товарів