Компанія Apple вже багато років завойовує серця покупців технікою, яку випускає. IPhone, IPad, IPod, MacBook — ці ґаджети впевнено займають лідерські позиції й не збираються поступатися конкурентам. Нещодавно компанія випустила новинку, яка вважається мрією меломана, — розумну колонку HomePod. 

Переваги смарт-колонок

Apple HomePod є продуктивною колонкою для IPhone або іншого ґаджета Apple. Вона характеризується якісним звучанням, обладнана голосовим помічником Siri й опцією адаптації під приміщення, у якому її розмістили. 

У 2001 році корпорація представила інноваційний ґаджет — IPod, який докорінно відрізнявся від продукції інших компаній. У 2017 році виробник представив смарт-колонку у двох кольорах: сірому й білому. 

Переваги акустики та колонок Apple:

  • Дизайн. Обладнання виготовлене в мінімалістичному дизайні та вдало доповнює інтер'єр. Сітчаста тканина на приладах додає естетичності та покращує акустичні якості.
  • Просте налаштування й експлуатація. Під’єднання відбувається в напівавтоматичному режимі. Користувач прикладає айфон до HomePod і натискає відповідні клавіші.
  • Керування "розумним будинком". Апарат сумісний із HomeKit і супутніми пристроями.
  • Упровадження сучасних технологій. Поєднують у собі звукові характеристики Apple із розширеним ПЗ, яке забезпечує якість і гучність звуку, незалежно від місця розташування акустики та колонок Apple.

Опис і характеристики акустичної системи Apple

Пристрій призначається для якісного відтворення музичних треків у домашніх умовах. Він обладнаний процесором А8, який уважається "розумом" системи. Він автоматично визначає розміри приміщення й розташування апарата в кімнаті. Після отримання даних за допомогою 180-градусної геометричній дисперсії самостійно настроює звук, визначає частоту та якість.

Зовнішній вигляд пристроїв відрізняється від стандартного вигляду апаратів інших виробників. Вони представлені як "барильця" заввишки 17 сантиметрів, діаметром 14 сантиметрів і вагою 2.5 кілограма. Корпус обтягнутий сітчастою тканиною, яка захищає прилад від пилу, вологи та інших забруднень. Зверху розміщена пластикова панель із сенсорним LED-дисплеєм. Низ пристрою обладнаний прогумованою ніжкою.

Звучання і якість виготовлення

Покупці вказують у відгуках на гарне звучання HomePod, особливо під час відтворення композицій із сильними басами. Це пов'язано з тим, що в пристрої встановлений низькочастотний динамік із регульованим підсилювачем і потужним приводом діафрагми 20 мм. Акустика укомплектована шістьма мікрофонами з технологією приглушення відтворених сигналів. Вона дає можливість Siri розуміти команди, незалежно від місця розташування користувача. 

Блок із семи динаміків із балансувальними тягарцями здійснює точний контроль за напрямком звуку, ґрунтуючись на просторових параметрах. Крім того, під час відтворення низьких частот динаміки вібрують і рухають свою діафрагму. Під час програвання високих частот вібрації немає. Для додаткового посилення динаміків у пристроях встановлені вісім підсилювачів. Один із них використовується для сабвуфера, сім інших — для динаміків. Заряджаються апарати від мережі та від акумулятора.

Реалістичне звучання бездротового аудіо забезпечує автоматичне розпізнавання й балансування двох динаміків, з використанням прямого та відбитого звуку. Міні-колонка може автоматично підлаштовуватися під довкілля й, залежно від цього, змінювати звучання. Пристрій відтворює будь-який напрям музики та не видає шумів за високої гучності. 

"Поговоримо з Siri?"

Акустика та колонки Apple обладнані голосовим помічником Siri. На жаль, вона ще погано знає російську мову, але компанія незабаром це виправить. Siri виконує великий спектр опцій і пошук у бібліотеці. У неї можна запитати, наприклад: "Хто виконує сольну або барабанну партію в пісні?". Також вона може надсилати повідомлення, розповідати новини, прогноз погоди. Під час під’єднання до "розумного будинку" користувач може попросити її закрити штори, вимкнути або увімкнути світло. 

За відсутності користувача апарат забезпечує віддалений доступ до пристрою за допомогою програми "будинок" на айфоні або айпаді. Щоб Apple Music визначив ваш смак у музиці, ви можете говорити Siri про те, яка музика вам подобається, а яка ні. На основі цих переваг програма створить відповідний плейлист. Щоб позбутися непотрібної реакції помічниці на слова, які їй не адресовані, потрібно сказати: "Hey, Siri, stop!". Щоб знову активувати Siri, потрібно доторкнутися до верхньої панелі, після чого там з'явиться світлодіодна куля — це означає, що помічниця вас слухає. 

Під’єднання та керування акустикою Apple

Акустика повноцінно працює тільки з продукцією Apple. Для під’єднання рекомендується увімкнути пристрій у розетку та піднести до нього айфон. Під час під’єднання потрібно тримати телефон поруч, щоб сполучення пройшло вдало. Акустика та колонки Apple під’єднуються до Wi-Fi, завдяки чому користувачі керують апаратами з інших кімнат. На верхній панелі розміщений сенсорний дисплей, де також регулюється гучність, ставиться пауза й активується Siri.

Як вибрати акустику та колонки Apple?

Якщо ви вирішили купити колонку Apple, можете бути впевненими в тому, що ви будете задоволені якістю звучання й продуктивністю пристрою. Купити ви можете за допомогою інтернет-магазину ROZETKA. У каталозі магазину розміщені модифікації компанії з фотографіями, відгуками покупців, ціною й описом. Для зручності клієнтів у магазині передбачена онлайн оплата та можливість доставки до дверей будинку.

Перед купуванням рекомендується ознайомитися з додатковими можливостями й інтерфейсами. 

  • Взаємодія з іншого колонкою. Якщо в кімнаті розмістити два HomePod, вони автоматично виявлять і синхронізуються один з одним. Також апарати обладнуються бездротовим під’єднанням Wi-Fi, Bluetooth, підтримують інтернет-радіо й укомплектовані датчиком NFC та AirPlay.
  • Спосіб заряджання. Прилади заряджаються від мережі (за допомогою розетки) та від акумулятора (з використанням зовнішнього блока живлення).

Акустика та колонки Apple — технологічний прорив уперед. Купивши таке обладнання, користувачі отримують у розпорядження не просто музичний апарат, а інноваційний пристрій і помічника, який може відповісти на будь-яке питання.

Обран 1 товар