В умовах, коли відеоігри стають вимогливішими до ресурсів комп'ютера, процесори Intel 11 покоління (Rocket Lake) можуть стати необхідним рішенням. Можливість запускати свіжі тайтли без просідань FPS здатна подарувати новий досвід. Рішення купити процесор Intel 10 покоління виправдає себе й у професійній діяльності, роблячи взаємодію з ресурсомістким ПЗ більш плавною та результативною.

Процесори Intel 11 покоління (Rocket Lake): що потрібно знати

Процесори Intel розроблено на мікроархітектурі Cypress Cove, яка базується на 14-нм технологічному процесі. Порівняно з 10 поколінням відзначається приріст кількості одночасно виконуваних завдань у циклі на 19%, що позначається на продуктивності. Завдяки вбудованому графічному чипу в мобільних і десктопних представників сімейства, Rocket Lake роблять картинку плавною та чіткою. Графічна архітектура забезпечує запуск відеоігор із роздільною здатністю 1080 і відеоматеріалів у 4К.

Варто також відзначити сумісність із материнськими платами на чипсетах серії 500 і зворотну сумісність із платформами на чипсетах 400. Це потрібно враховувати за бажання зробити власну збірку.

Технологічні особливості Rocket Lake

Серед технологій, інтегрованих у сімейство процесорів від Intel, особливо цікавою є функція Hyper-Threading. Вона покликана підвищувати ефективність процесорів шляхом багатопотокового поділу виробничих потужностей ядер. Функція Intel® DL Boost базується на машинному навчанні, що оптимізує ті застосунки й програми, які використовуються на постійній основі. Це підвищує зручність під час повсякденного використання комп'ютера.

Моделі, представлені в процесорах Rocket Lake

Сімейство процесорів складається з таких серій:

  • Intel Core i5 — моделі, розраховані на масовий сегмент;
  • Intel Core i7 — продуктивні чипи для повсякденних завдань;
  • Intel Core i9 — флагманські пристрої.

Кожна серія характеризується набором характеристик, які забезпечують високу продуктивність для геймінгу та повсякденних завдань. Широкий асортимент надає користувачеві можливість вибрати процесор з огляду на співвідношення ціни та ресурсних можливостей.

Оцінювати лінійку слід також за кількістю ядер. Градація має такий вигляд:

  • 6;
  • 8;
  • 15;
  • 16.

Користувачі мають на меті різне. Придбання нових компонентів може відбуватися як у межах планового апгрейду, так і під час складання ігрового ПК. У кожному з випадків необхідно чітко визначитися з пріоритетами, перш ніж купити процесор.

Процесор Intel 11 покоління (Rocket Lake) можна замовити на ROZETKA, підібравши необхідний пристрій за набором характеристик. Головне — не забувати про те, що компоненти мають поєднуватися одне з одним для оптимальних показників продуктивності. Доставка працює оперативно по всій території України.

Процесори Intel 11 покоління (Rocket Lake), Процесори Intel 11 покоління (Rocket Lake) купити

Обрано 342 товари

Показати ще