Діагональ дисплея
Максимальна роздільна здатність дисплея
Час реакції матриці
 • 5 мс (сірий до сірого)
Яскравість дисплея
 • 250 кд/м²
Тип матриці
Контрастність дисплея
 • 1200:1 (SmartContrast: 50M:1)
 • QHD 2K (2560х1440)
 • IPS (monitor)

Опис Монітор 31.5" Philips 328B6QJEB/00

Технологія IPS: бездоганні кольори та широкий кут огляду
В IPS-дисплеях використовується прогресивна технологія, що забезпечує широкий кут огляду 178/178 градусів для перегляду дисплея практично під будь-яким кутом, — навіть з поворотом на 90 градусів! Як порівняти зі стандартними TN-панелями, IPS-дисплеї забезпечують набагато вищу чіткість зображення і яскраві кольори, що робить їх ідеальним рішенням не тільки для перегляду світлин, фільмів і веб-сайтів, але також і для роботи в професійних застосунках, де потрібно точне передавання кольору та яскравості.

Технологія для усунення мерехтіння зменшує навантаження на очі
Через особливості системи керування яскравістю на екранах зі світлодіодною підсвіткою зображення може мерехтіти, що призводить до втоми очей. Технологія Philips для усунення мерехтіння використовує інноваційний спосіб регулювання яскравості й забезпечує більш комфортний перегляд.

Технологія SmartImage для зручного налаштування зображення
SmartImage — це унікальна сучасна технологія Philips, що дає змогу аналізувати відображуваний вміст на екрані для оптимізації характеристик дисплея. Зручний для користувача інтерфейс надає вибір різних режимів, як-от "Офіс", "Фото", "Відео", "Гра", "Економічний" і под. відповідно до використовуваних застосунків. Залежно від обраного режиму SmartImage динамічно оптимізує контрастність, насиченість кольору та різкість зображень і відео, забезпечує виняткову якість зображення. У режимі "Економічний" споживання енергії максимально знижене. У будь-який час можна легко встановити необхідний режим натисненням однієї кнопки.

1.074 млрд. кольорів для плавного переходу тонів і деталізації
Дисплей із глибиною кольору 10 біт забезпечує насичене та глибоке передавання кольору в діапазоні 1.074 мільярди кольорів і 12-бітне оброблення сигналу для створення природного зображення без різких переходів і колірних смуг.

SmartUniformity для точного зображення
Відомим огріхом РК-дисплеїв є нерівномірна яскравість і перенесення кольорів. Режим Philips SmartUniformity забезпечує рівномірну яскравість зображення, що особливо важливо для перегляду світлин, роботи над дизайном і друку. Завдяки покроковому аналізу кольору, у цьому режимі однорідність яскравості підвищується на 95%. Використовуйте цей режим для одержання зображень із точними характеристиками яскравості.

SmartErgoBase для ергономічного розташування і зручності користувача
SmartErgoBase — це підставка під монітор для зручного й ергономічного розташування дисплея й організації кабелів. Регулювання висоти, розвороту, нахилу та кута повороту забезпечує максимальний комфорт користувача та зменшує фізичну втому упродовж робочого дня, а можливість організації кабелів зменшує безлад і надає робочому місцю професійного вигляду.

Кришталево чисте зображення завдяки Quad HD 2560 x 1440 пікселів
Ці нові монітори Philips забезпечують кришталево чисте зображення з роздільною здатністю Quad HD 2560 x 1440 або 2560 x 1080 пікселів. Дисплеї обладнані високопродуктивними панелями з високою щільністю пікселів і широкосмуговими портами під'єднання (серед яких Displayport, HDMI, Dual link DVI), завдяки чому зображення і графіка буквально оживають на очах. Дисплеї Philips забезпечать кришталево чисте зображення для всіх і кожного: і для вимогливих професіоналів, що працюють із програмами CAD-CAM, і фахівців із 3D-графіки, і для фінансистів, які мають справу з величезними таблицями.

Концентратор USB 3.0 для зручного доступу та швидкого заряджання.
Передавання даних через інтерфейс USB 3.0 відбувається зі швидкістю 5 Гбіт/с, що майже вдесятеро швидше, ніж за стандартом USB 2.0 — Ви можете неабияк скоротити час передавання даних і заощадити гроші. Маючи збільшену пропускну здатність, високу швидкість передавання даних, поліпшені можливості керування живленням і чудову загальну продуктивність, USB 3.0 відповідає останнім світовим стандартам і дає можливість використовувати запам'ятовувальні пристрої більшого обсягу. Тепер Вам більше не доведеться чекати, поки пристрій зарядиться. Нова функція FastCharge забезпечує зручне швидке заряджання. Також стандарт USB 3.0 має зворотну сумісність із пристроями USB 2.0.

Вбудовані стерео АС для відтворення мультимедіа
Два високоякісні стереодинаміки вбудовані в дисплей. Залежно від моделі та дизайну пристрою, динаміки можуть бути видні в разі розташування у фронтальній частині або не видно в разі розташування в нижній, верхній або задній частинах пристрою.

MultiView дає змогу працювати одночасно у двох вікнах від двох джерел сигналу
З монітором високої роздільної здатності Philips MultiView вам відкривається цілий світ різноманітних під'єднань і зручність використання на роботі та вдома. MultiView дає змогу під'єднати відразу два джерела сигналу й одночасно показувати кілька вікон. Можна, наприклад, відкрити поруч вікна комп'ютера та ноутбука, щоб полегшити складний робочий багатозадачний процес. Або на половині екрану дивитися футбольну трансляцію з телеприставки, а на другій половині — веб-сторінки в браузері ноутбука. Також можна стежити за новинною хронікою в невеликому вікні з аудіотрансляцією й одночасно працювати над своїм новим блогом.

SmartConnect: під'єднання HDMI, MHL, DisplayPort, DVI і VGA
Завдяки широким можливостям під'єднання через різні порти (VGA, DVI-D, DisplayPort, універсальний HDMI, MHL) монітори Philips забезпечують високу роздільну здатність нестисненого відео- та аудіоконтенту. Хоч яке джерело ви оберете, не сумнівайтеся: монітор Philips виправдає ваші очікування!

Характеристики Монітор 31.5" Philips 328B6QJEB/00

Діагональ дисплея
Країна-виробник
Частота оновлення
Максимальна роздільна здатність дисплея
Час реакції матриці
 • 5 мс (сірий до сірого)
Вбудований тюнер
 • Немає
Яскравість дисплея
 • 250 кд/м²
Тип матриці
Інтерфейси
 • DisplayPort
 • DVI
 • HDMI
 • VGA
Контрастність дисплея
 • 1200:1 (SmartContrast: 50M:1)
Дивитися всі характеристики →

Відгуки покупців 10

 • OleG GoraN
  • Продавець: Rozetka

  Монітор дуже важкий особливо для тих хто хоче його на кронштейн

  Переваги:
  Регулювання монітора вверх вниз
  Недоліки:
  Нерівна ножка монітора
  • Монітор 31.5" Philips 328B6QJEB/00 фото від покупців 1
  • Монітор 31.5" Philips 328B6QJEB/00 фото від покупців 2
  • Монітор 31.5" Philips 328B6QJEB/00 фото від покупців 3
 • Владимир Плотник
  • Продавець: Rozetka

  Обычный офисный монитор, на что, кстати указывает и принадлежность к B-линии. Статичное изображение очень комфортное для глаз. Уровня подсветки днем в солнечной комнате хватает, но запаса уже нет (судя по данным калибратора максимальная яркость - 277 кд/м²). Если сидеть ближе полуметра, но немного видно затемнение по краям за счет глоу. С расстояния вытянутой руки уже почти не ощущается, да и заметно оно только на белом фоне. Есть компенсация неравномерности подсветки, но особого смысла в ее использовании я не вижу - здесь таких проблем, как у его старшего собрата с HDR, нет. Засветы на черном небольшие - основной расположен традиционно в нижнем левом углу, белесоватого цвета (желтых, синих оттенков нет), при просмотре фильмов и в играх не мешает и незаметен. Цветовой охват, судя по характеристикам, составляет 128% пространства sRGB, но, я бы сказал, что скорее ближе к 100%, т.к. тот же вьюсоник 3211 намного более цветастый при схожем уровне охвата. Матрица медленная - при скролинге текста без разгона гостинга нет, но текст смазывается. Если поставить любой другой уровень овердрайва, то появляются хвосты. Остановился на предпоследнем уровне овердрайва ("Быстрее" в меню монитора), когда при скролинге текст не теряется, а хвосты незаметные. В играх смазы незаметны - я понимаю, что они есть, но в тех играх, что я иногда играю мне их не видно (SW Battlefront, Battlefild 1, Tomb Raider, казуалки для ребенка). Судя по словам человека, который осуществлял калибровку, цветопередача здесь изначально без перекосов, но калибровать пришлось, т.к. меня раздражала передача красных/желтых/оранжевых цветов. Хотя, если с графикой не работаете, то, скорее всего, ничего и не заметите. Через драйвер видеокарты монитор нормально вообще не разгонятся - максимум 72 Гц, но уже при любом отличном от 60 гц значении глубина цвета становится 8 бит с ограниченным выходным диапазоном. При этом перемещение окон по монитору становится дерганым - видимо, идет пропуск кадров. Для данного монитора не заявлена поддержка фирменной утилиты SmartControl, но она вполне себе работает и позволят регулировать яркость мышкой, а не через сенсорное меню, которое априори неудобное, особенно в темноте. Звук из динамиков вполне себе приличный - на колонки переключаюсь редко. Подставка эргономичная и типичная для многих других мониторов компании. В общем - для работы с текстом, цветом вполне себе подходит, а вот для чисто игрового применения я бы посоветовал что-либо другое.

  Переваги:
  Не устают глаза - изображение для глаз очень приятное
  Недоліки:
  Медленная матрица
 • Васекон
  • Продавець: Rozetka

  Не столкнулся с недостатками, цвета яркие, контрастности хватает, разрешение высокое, отклик быстрый и в динамике все хорошо видно, смазываний в играх нет, обзор широкий, портов хватает. Все ок.

  Переваги:
  Хорошая передача цвета. Сборка нормальная, и работать за ним комфортно.
  Недоліки:
  Нет проблем
Дивитися всі відгуки →

Відео з Монітор 31.5" Philips 328B6QJEB/00

* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення