Відгуки покупців про Монітор 23.8" Philips 24M1N3200ZS (24M1N3200ZS /00) FHD / IPS / 165Hz / 1 ms / 8-Bit / AMD FreeSync Premium / Adaptive-Sync / G-SYNC Compatible / Low input lag

5 відгуків Код:  402217425
Залиште свій відгук про цей товар
 • Олександр
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  не дорогий монітор з хорошою якістю

  Переваги:
  якісні 165 гц з насиченою гарною картинкою
  Недоліки:
  засвіти по бокам але на якість не впливають
 • Дмитро Калініченко
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  Монітор за таку вартість доволі гарно показує, картинка насичена і контрастна. Хвилювався за биті пікселі і засвіти, але все ок.Битих пікселів немає, засвіти є, але не критичні.Виглядає строго і акуратно.

  Переваги:
  Насичені кольори, зовнішній вигляд монітора, комплект поставки, ціна, 36 місяців гарантії.
  Недоліки:
  Невеликі засвіти
 • Андрій
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  Не перевіряв, в точці видачі, бо засвіти і так би не подивився норм. Вдома вже все протестив нормально і таки знайшов биті пікселі... Довго думав, вернути, чекати і думати, чи наступний буде без битих пікселів, але з засвітами, що гірше явно) чи знов такий самий, або повезе і буде норм.
  Попрацював ща ним вечір, і вирішив що таки пікселі не кидаються в очі при роботі, тому залишив.
  Шкода правда, що це проблема всіх виробників незалежно від прайсу. Але в таку вартість, враховуючи усі фактори, моду рекомендувати. Телевізором від Philips Ambilight принаймні задоволений)

  Брав цей мон на заміну Samsung odyssey g3, той хлам нажаль накрився через рік і місяць (злетіла герцовка з 144 до 60, матриця під заміну)
  Сподіваюсь від Philips таких сюрпризів не буде)

  Переваги:
  Впринципі все як заявлено в ттх, збірка теж ок. Ніжка не велика. Керування налаштуваннями зручне
  Недоліки:
  Засвіти не критичні як для ips, але биті пікселі таки присутні 3-5 штук без проблем знайшов одразу
 • Роман Довбецький
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  Монітор загалом може бути на свої кошти але якщо без браку, нажаль мені попались досить сильні засвіти, та внизу екрана чи пережата підсвітка, чи що, але світиться аж білим, сильний засвіт який заважає завжди, таким монітором можна користуватись тільки при хорошому освітленні, бо в режимі SRGB(а його бажано використовувати якщо ви купили матрицю ips заради справжніх кольорів) яскравість викручується на максимум, в мене навіть при денному світлі на чорному фоні ці засвіти було видно, час відгуку gtg виявився 6мс, а не 4 як вказано на сайті виробника, порадувало що не було жодного битого пікселя, але радість була не довгою( Довелось повернути, повернення займає до 14 днів, надіюсь все буде впорядку бо це якось насторожує, так як купую в цьому магазині давно, спочатку думав подати заявку на брак або на заміну монітору на інший, а потім передумав бо швидше за все це не приймуть як брак, хоча на темному фоні я бачу засвіти при денному світлі, приходиться закривати штори і вмикати домашнє освітлення, а це вже якісь костилі , розчарувався, хотів як краще, так як мій старий монітор це Benq 2011 року на tn матриці, і мені на ньому було комфортніше дивитись фільми, і засвіту жодного не було, ще скажу що за перші 15 хвилин в мене почали боліти очі, прийшлось працювати в режимі low blue.

  Переваги:
  Хороші натуральні кольори(високе охоплення srgb), висока герцовка, багато режимів, відсутність битих пікселів, мейбі джостик(але його розташування не дуже зручне)
  Недоліки:
  Сильні засвіти, я мав монітори з ips на 60, 75 герц, але таких сильних ореолів я ще не бачив, виражений ефект glow, дешеві матеріали корпусу. Монітор тільки для ігор, при чому в хорошому освітленні.
  • Роман Довбецький

   Доповнюю свій відгук, повернення відбулось успішно, і досить швидко, хоча офіційні терміни до 14 днів, за 2 дні прийшло повідомлення що мені погодили повернення, і за кілька годин гроші повернулись, приємно здивований якістю і швидкістю сервісу, рекомендую, і буду тут замовляти і надалі.

 • Марко Дубовий
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  Приехал монитор быстро, всё хорошо укомплектовано, рамки тонкие, буквально 1 мм с чего вообще был удивлен после своего прошлого старенького LG с таким же дюймами

  Лёгкая и удобная настройка монитора, пришлось немного потыкаться для более сочной картинки

  Битых пикселей не обнаружил что порадовало

  Переваги:
  Цена, герцовка, цветопередача, технологии
  Недоліки:
  Отсутствуют
  • Дмитро Калініченко

   Як вам монітор через деякий час користування?

  • Марко Дубовий

   Так же все отлично, отличный моник