Відгуки покупців про Корпус PcCooler ME200 MESH WH

3 відгуки Код:  407582802
Залиште свій відгук про цей товар
 • Андрій
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Білий

  Дуже довго не міг обрати корпус для збірки ПК і чомусь зупинився саме на цьому корпусі. Взяв в білому кольору за 2 799-грн. на момент купівлі. Корпусом дуже задоволений. Сподобався. Доволі об*ємний і добротно зроблений. Дуже сподобалось, що кнопка включення з лівого боку в низу. Як на мене дуже зручно. В комплекті вже іде установлених 3-вентилятори, плюс сам ще встановив один заді корпуса і в горі. В цілому дуже задоволений покупкою. Реально класний корпус. Можна сказать не прогадав, що купив саме його. Орієнтувався на корпуса за рейтингом по відгуках але вийшло, що взяв саме цей корпус і дуже задоволений)))

  Переваги:
  Доволі просторий і хороша продуваємість, 3-куллера вже іде встановлених, зручне розташування кнопки включення, додатково можна встановити ще 4 куллера, дуже гарно виглядає в білому кольору.
  Недоліки:
  Для себе не помітив
 • Ярослав
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Білий

  Корпус супер. Все сподобалось. Брав по знижці

  Переваги:
  Невеликі розміри, добра продуваємість і виглядає супер. Та ціна супер
  Недоліки:
  Не замітив
 • Денис
  Продавець: Rozetka. Колір: Білий

  Купував не тут, в цілому задоволений. Мені зручно для пк на столі коли кнопки і роз'єми збоку а не вгорі. Можна і спереду але таких моделей з легкознімними фільтрами небагато. Розбирається майже все, розміри дозволяють встановити відеокарту до 380мм і водяне охолодження до 360мм. Є можливість встановити відеокарту вертикально якщо комусь потрібно. Вентилятори ARGB 3шт, якогось особливого шуму не створюють без великих навантажень

  Переваги:
  продувний, зручний, гарно виглядає
  Недоліки:
  фільтр від пилу не нейлоновий