Сокет
Формфактор
Підтримка процесорів
 • Intel Core/Pentium Gold/Celeron 10-го покоління під сокет LGA1200

Опис Материнська плата MSI MPG Z490 Gaming Edge Wi-Fi (s1200, Intel Z490, PCI-Ex16)

Гра в стилі
Серія MPG виділяє найкращих гравців, надаючи повну виразність у кольорі з поліпшеним керуванням освітленням RGB і синхронізацією. Експериментуйте на іншому рівні персоналізації з передньою світлодіодною смугою, яка забезпечує зручні сповіщення в грі та в режимі реального часу. Із серією MPG перетворіть своє обладнання на центр уваги та стильних лідерів.

Преміум апаратний дизайн
Завдяки багаторічному досвіду, MSI не звикати до створення високопродуктивних материнських плат. Науково-дослідні й інженерні команди розглянули незліченні проєкти, оцінили широкий вибір високоякісних компонентів і розробили продукти для надійності навіть в екстремальних умовах.

Теплове рішення для великої кількості ядер і високої ефективності
Для процесорів з великою кількістю ядер конструкція теплової та енергетичної системи дуже важлива, позаяк сприяє зниженню температури. Розширений радіатор PWM від MSI й покращена конструкція схеми забезпечують роботу високопродуктивного ЦП на повній швидкості з материнськими платами MSI.

M.2 Shield Frozr
Система охолодження для твердотільних накопичувачів у роз'ємах M.2 запобігає падінню продуктивності від перегрівання.

Повністю керований у BIOS і програмному забезпеченні
Материнська плата MSI дає змогу керувати швидкістю й температурою для всіх систем і вентиляторів процесора. Total Fan Control дає змогу вам перевірити характеристики вашої основної системи в спрощеному графічному інтерфейсі. Ви також можете встановити до 4 температурних показників для процесора та материнської плати, які автоматично регулюватимуть швидкість обертання вентиляторів.

Оптимізований для водного охолодження
Призначений для підтримки найпопулярніших на ринку універсальних та індивідуальних рішень для водяного охолодження. Спеціальний PIN-заголовок водяного насоса підтримує до 2 А, забезпечуючи повний контроль над швидкістю водяного насоса. Чітко позначена «захисна зона» забезпечує просте та безпечне встановлення й ідеальну посадку.

Покращена продуктивність
Високопродуктивні материнські плати MSI обладнані розширеними функціями та новітніми технологіями, що дають змогу впоратися з будь-якими складними завданнями, незалежно від того, чи є ви геймером, професіоналом або ентузіастом ПК.

Надзвичайне випробування на стійкість і сумісність
MSI проводить ретельне тестування пам'яті з найпопулярнішими марками пам'яті в екстремальних умовах, щоб переконатися, що ваша система працює стабільно, незважаючи ні на що.

Величезний крок ефективності
MSI OC LAB не просто старанно працює над екстремальним розгоном. Порівнюючи з XMP-профілем пам'яті материнської плати Z390, MSI неабияк поліпшив продуктивність і ефективність для Z490. Легко ввімкнути профіль XMP з автоматичними налаштуваннями живлення, щоб отримати найкращу швидкість і стабільність пам'яті.

З'єднання
Материнська плата MSI побудована з різними роз'ємами, щоб задовольнити геймерів. Покращений звук, розширені мережеві можливості локальної мережі, USB і Mystic Light перетворюють будь-який ігровий процес на захопливий.

Швидкісне під'єднання до дротової мережі
Порт 2.5G Ethernet дає змогу передавати дані через дротову мережу швидше, ніж під час застосування широко поширеного обладнання стандарту Gigabit Ethernet. Це чудове рішення для вимогливих користувачів.

Стандарт Wi-Fi 6 з технологією MU-MIMO
Стандарт Wi-Fi 6 забезпечує збільшену пропускну здатність бездротової мережі завдяки застосуванню низки інноваційних технологій. Наприклад, на відміну від стандарту Wi-Fi 5, у межах якого пакет із даними може відправлятися лише одному пристрою на кожному каналі, у межах Wi-Fi 6 пакети даних можуть об'єднуватися і відправлятися відразу кільком пристроям одночасно. У результаті збільшується швидкість обміну даними з кожним під'єднаним до бездротової мережі пристроєм.

Оптимізація мережевого з'єднання для мінімізації лагів
Утиліта LAN Manager здатна автоматично визначати тип застосунків, які користуються допомогою мережі, і надавати найбільший пріоритет найважливішим із них.

Характеристики Материнська плата MSI MPG Z490 Gaming Edge Wi-Fi (s1200, Intel Z490, PCI-Ex16)

Сокет
Країна-виробник
Чипсет (Північний міст)
Формфактор
Кількість роз'ємів M.2 (NGFF)
Бездротовий інтерфейс
Підтримка процесорів
 • Intel Core/Pentium Gold/Celeron 10-го покоління під сокет LGA1200
Відеовиходи
Дивитися всі характеристики →

Відгуки покупців 22

 • Голиенко Михаил
  • Продавець: Rozetka

  Крайне недоволен брендом MSI. Покупал на розетке, при получении мать не хотела пробиваться на кассе, потребовались дополнительные движения со стороны выдачи. Пришел домой, в коробке комплектация была разбросана, погрешил на транспортировку, установил, система не стартанула. По цветовой индикации показывало на оперативную память, как оказалось не работал 3-4 слот. Сразу собрал и понес обратно в розетку. На осмотре оказалось - гнутая ножка. Очень ювелирно погнутая ножка в центре сокета, не по бокам и только одна. Естественно доказать что установка была аккуратной не могу. Через неделю перезвонили и сказали что не гарантийный случай, попросил платный ремонт, мне подтвердили. Через 2 дня получил отказ и от платного ремонта, без объяснения причин. Делаю вывод, что о браке знали. Больше иметь дело с MSI не буду. Будьте внимательны, лучше проверять.

  Недоліки:
  Антенны WI-FI закрывают USB разъёмы, слабая комплектация.
 • Александр Афанасьев
  • Продавець: Rozetka

  Шикарная материнка.

  Переваги:
  Все работает без нареканий
  Отдельная защита-охлаждение для SSD m2.0 - топ
  Недоліки:
  Слоты для оперативки одинакового цвета, хотя вставлять нужно таки через 1. Но при запуске системы Биос об этом уведомляет, так что все ок
 • Алексей Иванов
  • Продавець: Rozetka

  У меня эта мать завелась с этой плашкой на 2400 мг хотя плашка на 4000мг зашол в биос и поставил на 4000мг все работает без нареканей и проц i3 10100 я доволен спасибо эмэсай!!!


  посилання

  Переваги:
  Биос очень удобный и мать отлично гонит память
  Недоліки:
  Их нет
  • Материнська плата MSI MPG Z490 Gaming Edge Wi-Fi (s1200, Intel Z490, PCI-Ex16) фото від покупців 6
  • Материнська плата MSI MPG Z490 Gaming Edge Wi-Fi (s1200, Intel Z490, PCI-Ex16) фото від покупців 7
  • Материнська плата MSI MPG Z490 Gaming Edge Wi-Fi (s1200, Intel Z490, PCI-Ex16) фото від покупців 8
Дивитися всі відгуки →

Відео з Материнська плата MSI MPG Z490 Gaming Edge Wi-Fi (s1200, Intel Z490, PCI-Ex16)

* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення