Материнська плата MSI MAG A520M Vector Wi-Fi (sAM4, AMD A520, PCI-Ex16)

Код:  276522463

Сокет
Формфактор
Підтримка процесорів
  • AMD Ryzen 3-го покоління і AMD Ryzen 4000 G-серії

Опис Материнська плата MSI MAG A520M Vector Wi-Fi (sAM4, AMD A520, PCI-Ex16)

Зроби крок до перемоги!
Продукти серії MAG націлені на користувачів, особливо на геймерів-початківців, які віддають перевагу зручним в обігу та надійним рішенням. Ретельно протестовані, вони просто стабільно роблять те, для чого призначені.

Передові інженерні рішення
Фахівці MSI мають величезний досвід з розроблення високопродуктивних материнських плат. Вони відбирають найкращі схеми та компоненти, щоб створювати пристрої, здатні надійно працювати навіть у найекстремальніших умовах.

Для флагманських процесорів
Через те, що процесори стають усе більш складними та мають все більше ядер, зростають вимоги до систем їхнього живлення й охолодження. Інноваційні інженерні рішення, що застосовуються на материнських платах MSI, як-от радіатор системи живлення, дадуть змогу повністю реалізувати весь швидкісний потенціал найпотужніших процесорів.

Система охолодження M.2 Shield Frozr
Найбільш швидкісні SSD можуть знижувати свою продуктивність під високими навантаженнями, щоб уникнути перегрівання, тому їм не завадить додаткове охолодження. На цій материнській платі його реалізовано як радіатор M.2 Shield Frozr.

Програмне регулювання вентиляторів
Материнські плати MSI дають змогу регулювати всі під'єднані до них системні та процесорні вентилятори, видаючи користувачеві всю потрібну для цього інформацію в лаконічному візуальному форматі. Щоб швидкість обертання змінювалася автоматично, досить указати 4 порогові значення температури для центрального процесора та материнської плати.

Покращена продуктивність
Високопродуктивні материнські плати MSI наділені передовою функційністю й технологіями, які будуть корисними для будь-якого користувача, чи то геймер-професіонал, чи то комп'ютерний ентузіаст.

Сучасні інтерфейси
Материнські плати серії MSI MAG підтримують новітні стандарти під'єднання накопичувачів для зберігання даних. Швидкісні інтерфейси дають змогу повністю реалізувати весь потенціал сучасних пристроїв.

Бездротовий модуль Intel Wi-Fi й Bluetooth
Бездротовий модуль Intel Wi-Fi з Bluetooth забезпечує швидкість передавання даних до 433 Мбіт/с через мережі Wi-Fi 802.11ac без жодних дротів!

Характеристики Материнська плата MSI MAG A520M Vector Wi-Fi (sAM4, AMD A520, PCI-Ex16)

Сокет
Країна-виробник
Чипсет (Північний міст)
Формфактор
Кількість роз'ємів M.2 (NGFF)
Бездротовий інтерфейс
Підтримка процесорів
  • AMD Ryzen 3-го покоління і AMD Ryzen 4000 G-серії
Максимальна частота пам'яті
Дивитися всі характеристики →

Додати відгук до товару

  • Поганий
  • Так собі
  • Нормальний
  • Добрий
  • Чудовий

Додати фотографії

Перетягніть файли сюди чи натисніть на кнопку. Додавайте до 10 зображень у форматі .jpg, .gif, .png, розміром файлу до 5 МБ

Для того чтобы опубликовать отзыв необходимо войти в личный кабинет

Щоб ваш відгук або коментар пройшов модерацію і був опублікований, ознайомтеся, будь ласка, з нашими правилами.

* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення