Миша Лоджитек — надійний помічник у роботі з ноутбуком і персональним комп'ютером. Компанія випускає якісні та довговічні периферійні пристрої для комфортного виконання всіх потрібних завдань. Продукції бренда віддають перевагу звичайні покупці та професійні геймери.

Класифікація комп'ютерних мишей Logitech

Компанію заснували в 1981 році у Швейцарії. Спеціалізується корпорація на виготовленні комп'ютерних аксесуарів, більшу частину з яких займають миші. У модельних серіях виробника представлені маніпулятори для правшів і лівшів із різним дизайном і способом керування. Миші комп'ютерні Logitech точні, завдяки чому неможливі будь-які помилкові переміщення чи кліки. Світового успіху компанія досягла завдяки таким перевагам:

 • Програмне забезпечення Logitech Option.Воно представлене з опціями, які розширюють можливості використання. За допомогою цього ПЗ користувач настроює кнопки, клавіші швидкого доступу, рівень чутливості та режим прокручування.
 • Кнопка для великого пальця. Деякі модифікації мишок Лоджитек обладнуються додатковою кнопкою для великого пальця. Вона настроюється під користувача, для виконання найпоширеніших дій, наприклад, переміщення по вебсайту не за допомогою курсора, а використовуючи палець.
 • Швидке й технологічне колесо прокручування. Виробник обладнує пристрої точним, швидким коліщатком із технологією Smartshift. Воно виготовляється з регульованою швидкістю прокручування та може автоматично перемикатися з режиму звичайного гортання до надшвидкого.
 • Дизайнерське рішення. Миші Лоджитек вирізняються стильним і привабливим дизайном з ергономічною конструкцією.

Розрізняють такі види пристроїв:

 • Офісні. Стандартні апарати для ноутбука або комп'ютера. Підходять для виконання щоденних завдань, роботи з офісними програмами. Обладнані невеликою кількістю кнопок.
 • Ігрові. Геймерські девайси з великою кількістю додаткових кнопок, підсвіткою і яскравим дизайном. Представлені ігрові мишки Logitech у таких модельних серіях:
  • Wireless.Лінійка маніпуляторів із яскравим і незабутнім дизайном. Кожна модифікація виготовляється з індивідуальним малюнком і забарвленням.
  • G. Серія бездротових і дротових маніпуляторів у чорному кольорі. Обладнані RGB-підсвіткою і чутливим датчиком Hero. Він відстежує курсор без затримок і характеризується високою чутливістю. Гумові бічні накладки забезпечують зручне використання й перешкоджають вислизанню з рук.
 • Трекболи. Виготовляються зі спеціальною кулькою, а під час руху залишаються нерухомими. Призначаються для проєктування й роботи з графічними програмами.

Як вибрати комп'ютерну мишу Logitech?

Щоб забезпечити собі комфортні умови для роботи за комп'ютером, багато хто вирішує купити мишу Logitech. Зробити це швидко та на вигідних умовах вам допоможе інтернет-магазин ROZETKA. У каталозі магазину покупцям представлені модифікації з офіційною гарантією від виробника та прийнятною вартістю. На сторінці товару розміщена інформація про особливості та технічні характеристики, світлини, відгуки та огляди. Також для клієнтів передбачені бонуси, акції, розпродажі та знижки, які роблять покупку не тільки бажаною, але ще й вигідною у фінансовому плані. Перед купуванням потрібно ознайомитися з такими характеристиками ґаджетів.

 • Спосіб під’єднання:
  • Бездротові. Під’єднуються за допомогою інтерфейсів Bluetooth, Wi-Fi та Wireless. Бездротові мишки Лоджитек зручно брати із собою в дорогу та поїздки, оскільки вони займають мало місця й не обладнуються дротами. У плані швидкодії вони поступаються дротовим. Працюють від акумулятора або батарейок.
  • Дротові. Під’єднуються через гніздо PS/2 або USB. Вирізняються швидкою роботою і високою точністю.
  • Комбіновані. Пристрої з можливістю бездротового функціонування й під’єднання за допомогою кабелю.
 • Тип керування. У модельному ряду мишок Лоджитек трапляються механічні девайси з кнопками та сенсорні, що реагують на дотик.
 • Розмір. Виробник випускає маніпулятори в стандартному й унікальному розмірі. Ціна на нестандартні пристрої вища, але вони зручно лягають у руку та перешкоджають появі синдрому зап'ястного каналу.
 • Тип випромінювача.
  • Лазерні. Виготовляються з вбудованим лазером, який характеризується точністю і швидким визначенням місця розташування курсора. Працюють на будь-яких поверхнях і споживають менше енергоресурсів.
  • Оптичні. Ґаджети зі світлодіодом і нижчою ціною. Використовуються для роботи з мультимедіа, офісними файлами та вебсерфінгу. Потребують регулярного очищення від забруднень.
 • Доповнення. З доповнень виділяють підсвітку, що виконує декоративну функцію, і горизонтальне прокручування. Воно дає можливість працювати з архітектурними та дизайнерськими проєктами та прокручує файл вліво та вправо.

Комп'ютерні мишки Logitech є компактними високотехнологічними пристроями з великим функціоналом. Завдяки цим якостям продукція бренда займає лідерські позиції не один рік.

Обрано 3254 товари

Показати ще