Комп'ютерна мишка вважається одним із найпотрібніших пристроїв для комфортної роботи з ПК. Серед усього розмаїття периферійних ґаджетів хотілося б виділити мишки Asus. Вони являють собою високоякісні пристрої, які підійдуть для виконання будь-якої роботи. В асортименті виробника покупцям пропонуються модифікації з різним дизайном, способом під’єднання й типом випромінювача. Докладніше про ці різновиди — нижче.

Класифікація й переваги комп'ютерних мишей Асус

Тайванська компанія була заснована в 1989 році. Корпорація позиціонувала себе як надійного виробника материнських плат. Ідея проєкту виникла за розмовою кількох інженерів, які бажали відкрити компанію. За вісім місяців роботи вони спроєктували дві материнські плати для комп'ютерів. Цими платами зацікавилися корпорації IBM і ALR, і після цього вони стали обладнувати свої комп'ютери устаткуванням Асус.

Перша мишка Asus була оптомеханічною. Це такий старий вид, відомий усім як «кульковий». Внутрішня кулька повідомляє розташування під час руху, завдяки чому ґаджет працює. Вадою такого типу було те, що на кульку сильно налипав пил і це негативно позначалося на точності та швидкодії.

На сьогодні випускаються сучасні й технологічні мишки Asus з такими перевагами:

 • Точність. Ґаджети точно визначають місце розташування курсора та не сповільнюють роботу користувача.
 • Ергономічність. Виготовляються з ергономічною конструкцією й підходять для правшів і лівшів.
 • Дизайн. Ігрові мишки Asus виготовляються в яскравому дизайні з підсвіткою й додатковими кнопками для ігрових команд.
 • Вартість. Вирізняються оптимальним співвідношенням ціни та якості.

Розрізняють такі види мишок Асус:

 • Ігрові. Геймерські девайси характеризуються пам'ятним зовнішнім виглядом, великою кількістю виступів і великою кількістю кнопок. Вони представлені в таких модельних серіях:
  • ROG. Ґаджети з чутливим оптичним сенсором і дротовим способом під’єднання. Обладнані підсвіткою і виготовлені з приємним матовим покриттям. Гумові вставки перешкоджають ковзанню й забезпечують комфортні умови для експлуатації.
  • Cerberus. Оптичні миші із симетричною конструкцією і стильним дизайном. Обладнуються кнопкою для зміни чутливості оптичного датчика. Колірний індикатор показує, яка роздільна здатність встановлена конкретної миті.
 • Стандартні. Тут представлені класичні комп'ютерні миші для ноутбука або персонального комп'ютера. Вони підходять для виконання щоденних завдань, роботи з офісними програмами, графічними редакторами.

Як вибрати комп'ютерну мишу Asus?

В інтернет-магазині ROZETKA ви можете замовити та купити мишку Асус із доставкою по Києву та інших містах. Покупцям представлені модифікації з офіційною гарантією від виробника та вигідними умовами для купування. В індивідуальній картці товару розміщена інформація про технічні характеристики, відгуки, огляди та світлини. Є можливість оплати онлайн, послуга купування на виплату або в кредит і різні бонуси у формі акцій, знижок і розпродажів. Інформативні фільтри допоможуть вибрати модель за такими параметрами.

 • Способом під’єднання. В каталозі ROZETKA представлені такі моделі залежно від способу під’єднання:
  • Бездротові. Ґаджети з Bluetooth і Wi-Fi. Блютуз-мишки функціонують на відстані 10 метрів від ПК. Під час під’єднання через Wi-Fi користувач може працювати на відстані 20-30 метрів, але для цього знадобиться стабільне інтернет-з'єднання. Також є пристрої, які під’єднуються через радіоканал. Вони обладнані ресивером, що займає окремий порт USB. Функціонують вони за допомогою акумулятора або батарейок.
  • Дротові. Маніпулятори зі шнуром обладнані входом USB на кінці, за допомогою якого вони під’єднуються до ноутбука або комп'ютера. Дротові апарати характеризуються точнішою та швидшою роботою без затримок.
 • Тип випромінювача. Виробник пропонує такі девайси:
  • Лазерні. Працюють за допомогою лазерного променя і славляться продуктивним функціонуванням. Вони дорожче коштують, але вважаються надійнішими й точнішими. Працюють на будь-яких поверхнях, зокрема глянсових.
  • Оптичні. Обладнані світлодіодом і системою лінз, що визначає рух курсора. Відомі своєю скромною вартістю й непоганими характеристиками. Оптичні мишки Asus вибагливі до поверхонь, тому рекомендується купувати до них матовий килимок.
 • Доповнення. Бездротові девайси обладнуються інтерфейсами Wi-Fi та Bluetooth для під’єднання до ноутбука або ПК. Підсвітка виконує декоративну функцію й найчастіше встановлюється в ігрових ґаджетах.

Миші Asus підійдуть для виконання найрізноманітніших завдань: ігри, програми, ресурсомісткі редактори — все це доступно з периферією виробника.

Обрано 60 товарів