Один із найважливіших елементів екіпіровки справжнього геймера — спеціальна ігрова миша. Адже саме завдяки їй можна вигравати найбільш напружені баталії, витягуються найбільш безвихідні матчі, а також розігруються найскладніші карти з найсильнішими суперниками. Показувати максимальну результативність в іграх допомагає ціла низка опцій і додаткових можливостей, характерних тільки геймерським мишкам, тому кожен початківець і досвідчений кіберспортсмен, насамперед, дивиться саме на ігрові моделі.

Особливості ігрових мишок

Найпростіше описати особливості ігрових мишок, порівнюючи їх зі звичайними офісними. Ключові відмінності полягають у таких параметрах, як:

 • Ергономіка;
 • Додаткові кнопки;
 • Покриття.

Основні відмінності в цих параметрах спрямовані на підвищення зручності для роботи користувача з маніпулятором. Це дуже важливий аспект, оскільки на відміну від офісних моделей, геймерські мишки використовуються активніше й упродовж довгого часу.

Відштовхуючись від цього аспекту, виробники почали експериментувати з формами, приходячи, найчастіше, до найбільш нестандартних рішень. Асиметричні форми та розташування елементів, корпус з підсвіткою, оригінальне розташування додаткових клавіш і спеціальне Soft Touch покриття — це не тільки візуальний складник. Це все потрібно для того, щоб рука менше втомлювалася, зчеплення з поверхнею відчувалося краще, а гра була результативнішою завдяки зручним програмованим клавішам, які завжди доступні з маніпулятора. До речі, таких додаткових кнопок може бути 3-4, для програмування найчастіших дій, до 10-12 у деяких моделях мишок. Крім виконання програмованих користувачем команд, такий набір клавіш дає змогу регулювати гучність, чутливість сенсора, викликати контекстне меню і виконувати інші функції.

Основні різновиди та переваги ігрових мишок

Ключова та найголовніша особливість ігрових девайсів — це висока чутливість сенсора. За типом його роботи, ігрові девайси діляться на такі різновиди:

 • Оптична — бюджетна мишка, у якій використовується тип сенсора такий самий, як і в офісних варіантах. Такі пристрої хоч і представлені на ринку, проте вони не можуть похвалитися високою чутливістю й точністю;
 • Лазерна — дорожча мишка, в основі конструкції якої лежить не датчик і сенсор, а лазер. Такі пристрої вимогливіші до поверхні та працюють, здебільшого, тільки на килимках, проте можуть похвалитися куди більшою точністю під час роботи;
 • Гібридна — мишка, яка поєднує в собі переваги обох описаних вище типів. Вони не такі вимогливі до поверхні й можуть використовуватися без килимка на нерівному покритті, однак, водночас, вони дуже точні та чутливі.

Порівнюючи офісні та ігрові мишки за чутливістю, не можна обійти увагою такий параметр, як роздільна здатність. У звичайних мишках цей параметр рідко перевищує 800 — 1200 dpi. Ігрові ж девайси «стартують» за цим показником від 3000 dpi й до 12 000 dpi в новітніх моделях.

Як вибрати ігрову мишку в каталозі ROZETKA

Перш ніж купити ігрову мишу, потрібно ретельно вивчити ринок, визначитися з набором характеристик, якими має володіти ідеальна мишка, а також із брендом і моделлю. В інтернет-магазині ROZETKA представлений колосальний вибір моделей від таких відомих брендів і серій, як:

 • A4tech;
 • Bloody;
 • Defender;
 • Logitech;
 • Razer тощо.

Важливий критерій вибору — тип під’єднання. В інтернет-магазині ROZETKA представлені мишки таких типів:

 • Дротова — під’єднується за допомогою USB-кабелю;
 • Бездротова — працює завдяки Bluetooth-інтерфейсу.

Справжні геймери віддають перевагу дротовим девайсам, оскільки у них вищий час відгуку, а також працюють такі пристрої стабільніше, оскільки на них не впливають електромеханічні перешкоди. Також їм не властива затримка курсора. Однак бездротові маніпулятори, попри низку технічних характеристик, у яких вони поступаються дроотвим, також мають попит. Відгуки покупців говорять про те, що вони набагато зручніші від дротових завдяки мобільності й тому, що не сковують рухи під час гри.

Вибираючи, також варто звернути увагу на такі технічні характеристики, як:

 • час відгуку;
 • частота опитування;
 • прискорення курсора;
 • ціна.

Вибрати нову геймерську мишку та замовити з доставкою по всій Україні можна прямо зараз в інтернет-магазині ROZETKA.

Обрано 2000 товарів

Показати ще 60 товарів