Опис Клавіатура дротова Logitech K120 USB (920-002506)


Завдяки низькопрофільним клавішах, стандартній розкладці, витонченій і міцній конструкції ця USB-клавіатура забезпечує більшу зручність під час введення тексту, яке буде з вами завжди.

Зручне безшумне введення тексту:
Ви оціните зручне безшумне введення тексту, яке забезпечують низькопрофільні клавіші, що практично не видають жодного звуку, і стандартна розкладка з повнорозмірними F-клавішами й цифровою панеллю.
Вологозахищена конструкція*:
Рідина витікає з клавіатури, тому вам не доведеться хвилюватися щодо псування устаткування через випадкове потрапляння на нього рідини.
Низькопрофільна конструкція:
Низькопрофільна конструкція клавіатури має витончений вигляд на робочому столі, даючи змогу вашим рукам розташовуватися більш природно та зручно.
Міцні клавіші:
Ресурс клавіш становить до 10 мільйонів натиснень,** тому ви зможете і далі використовувати пропоновану клавіатуру набагато довше, ніж звичайну.
Стійкі регульовані ніжки:
Ви можете висунути стійкі складані ніжки, щоб збільшити нахил клавіатури на 8 градусів і досягти максимальної зручності.
Під'єднання через USB з підтримкою технології plug-and-play:
Налаштування дуже просте: досить під'єднати клавіатуру до USB-порту настільного комп'ютера або ноутбука та можна починати її використовувати.
Добре помітні клавіші:
Напівжирне яскраве зображення символів на клавішах дуже добре помітно, що чудово підійде користувачам, які не можуть похвалитися ідеальним зором. А ще ці символи довше не зітруться.
Надійність Logitech:
Ви отримуєте високу якість і надійність, які зробили компанію Logitech світовим лідером у виробництві клавіатур і мишей. І все це — за доступною ціною і з гарантією 3 роки!
Вигнута клавіша пропуску:
Забезпечує більш природне положення рук, так що вам буде зручніше вводити текст.

* Протестовано за деяких обмежень (потрапляння не більш ніж 60 мл рідини). Не занурюйте клавіатуру до рідини.** За винятком клавіші режиму фіксації числових клавіш.

Характеристики Клавіатура дротова Logitech K120 USB (920-002506)

Кількість кнопок клавіатури
 • 104
Країна-виробник
Тип паковання
 • Retail
Тип клавіатури
Клавіатури
Інтерфейс
Сумісність з ОС
Дивитися всі характеристики →

Відгуки покупців 47

 • Александр Прокофьев
  • Продавець: Rozetka

  Пользовался в офисе на нескольких работах, купил себе домой.

  Заметил, что примерно через год/полтора пользования начинает барахлить левый "Shift" (через раз реагирует на нажатия). Причем, это случилось и с клавиатурой на работе, и с домашней. Поспрашивал у коллег - у них та же проблема.

  Дополнительным недостатком оказалась слишком громкий звук стука. После длительного пользования появляется еще и скрипящий звук на боковых клавишах.

  Мусор, попадающий в гигантские дыры между клавишами почти невомзожно очистить, пролитый кофе равнозначен смерти. Но это проблема всех клавиатур такого типа.

  Первое время раздражал перевернутый "Enter", я до сих пор время от времени промахиваюсь по нему и отправляю сообщения в месендерах с символом "\" в конце.

  В целом, клавитура неплохая для своего ценового сегмента, просто я ее уже "перерос".

  Переваги:
  Цена
  Недоліки:
  Громкий звук, левый Shift начинает барахлить через время, сложно чистить от грязи что попадает в дырки под клавиши, перевернутый Enter по которому промахиваешься с непривычки
 • володимир погрібний
  • Продавець: Rozetka

  Подскажите,чем она отличается от более дешевой

  Переваги:
  Норм.
  Недоліки:
  Нет
 • Сергей Лу
  • Продавець: Rozetka

  Отличная простая проводная клавиатура с удобными клавишами. Сопротивление клавиш нажатию пальцем достаточное и в то же время нежное. Надписи четкие и большие. Эрогономика на отлично!

  Переваги:
  Цена, комфорт, наличие отдельный клавиш с цифрами
  Недоліки:
  Нет
Дивитися всі відгуки →

Разом з цим товаром купують

 • Дивитися ще →

* Увага! Усі клавіатури мають російські літери!

* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення. Останню версію ПО, якщо це передбачено, можна завантажити на офіційному сайті виробника.