Місто
 • Клавіатура дротова Logitech G815 Gaming Mechanical GL Tactile RGB USB (920-008991) - зображення 1
 • Клавіатура дротова Logitech G815 Gaming Mechanical GL Tactile RGB USB (920-008991) - зображення 2
 • Клавіатура дротова Logitech G815 Gaming Mechanical GL Tactile RGB USB (920-008991) - зображення 3
 • Клавіатура дротова Logitech G815 Gaming Mechanical GL Tactile RGB USB (920-008991) - зображення 4
Чорна П'ятниця
 • 4 999

Клавіатура дротова Logitech G815 Gaming Mechanical GL Tactile RGB USB (920-008991) - зображення 1
Тип клавіатури
Українська розкладка

МЕХАНІЧНА ІГРОВА КЛАВІАТУРА G815 З RGB-ПІДСВІТКОЮ ЗА ТЕХНОЛОГІЄЮ LIGHTSYNC

Logitech

ПЛОСКІ


МЕХАНІЧНІ ІГРОВІ ПЕРЕМИКАЧІ

УЛЬТРАТОНКИЙ КОРПУС


ЗАВТОВШКИ 22 ММ

ЗА ТЕХНОЛОГІЄЮ LIGHTSYNC


ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА RGB-ПІДСВІТКА

НОВИЙ ВИМІР ЯКОСТІ


Ця досконала ультратонка клавіатура втілила в собі новітні ігрові технології. Вона обладнана спеціальними G-клавішами та системою RGB-підсвічування за технологією LIGHTSYNC, а всі параметри її роботи можна налаштувати. Щоб задовольнити запити найвимогливіших гравців, розробники обладнали її плоскими механічними перемикачами GL, доступними в декількох різновидах: з лінійним ходом, з тактильним відгуком або видають клацання під час спрацьовування. Ознайомтеся з клавіатурою G815 і відкрийте для себе новий вимір якості гри.
Logitech

НЕЙМОВІРНО ТОНКИЙ КОРПУС


Клавіатура G815 — це справжній витвір конструкторського та дизайнерського мистецтва. Вона вирізняється неймовірно тонким корпусом, не уступаючи за функціональністю та технічними характеристиками традиційним аналогам. Отже, це міцний та зручний пристрій, оптимізований для тривалих ігрових сеансів, можна, без перебільшення, віднести до нового покоління механічних ігрових клавіатур.
Logitech

НОВІТНІ ПЛОСКІ МЕХАНІЧНІ ПЕРЕМИКАЧІ


Попри вдвічі меншу висоту, нові перемикачі працюють так само точно, швидко й ефективно, як і попередні. Плоскі механічні перемикачі GL ретельно перевіряються на відповідність високим вимогам до терміну служби, а також швидкості та точності спрацьовування. Перемикачі доступні в трьох оформленнях:


GL Clicky видають чітке клацання й забезпечують добре відчутний тактильний відгук;

GL Tactile вирізняються м'яким тактильним відгуком;

GL Linear відповідають за плавне натискання клавіші.
Logitech

RGB-ПІДСВІТКА ЗА ТЕХНОЛОГІЄЮ LIGHTSYNC


Підсвітку клавіатури G815 можна налаштувати, присвоївши кожній клавіші один із приблизно 16.8 млн відтінків. Крім користувацьких анімаційних ефектів для клавіатури можна використовувати також безліч ефектів із попередньо заданими параметрами. Завдяки технології LIGHTSYNC підсвітка реагує на звуки, зміну зображення на екрані, а також певні дії в іграх. Все це забезпечує ефект повного занурення у віртуальну реальність, якого неможливо досягти у разі використання звичайної RGB-підсвітки. Підсвітку клавіатури можна синхронізувати з підсвіткою інших пристроїв і налаштувати так, щоб вона максимально відповідала стилю й динаміці гри.
Logitech

ФАНТАСТИЧНІ МОЖЛИВОСТІ КЕРУВАННЯ


Елегантна зовні та досконала щодо технічності клавіатура G815 забезпечує повне керування всіма функціями за допомогою програмованих G-клавіш і профілів настроювань, які містить вбудована пам'ять пристрою. За допомогою моделі G815 можна керувати всіма функціями ПК.
Logitech

ПЕРЕХІДНИЙ USB-ПОРТ


Завдяки перехідному порту за допомогою клавіатури можна швидко та зручно приєднувати, а також заряджати інші пристрої. Максимальна пропускна здатність і швидкість передавання даних під час роботи з USB-портом, який розташований на задній частині клавіатури, досягається у разі використання додаткового спеціального USB-кабелю. Порт дає змогу заряджати та приєднувати найрізноманітніші пристрої, зокрема миші, не відвертаючи уваги від гри.
Logitech

СПЕЦІАЛЬНІ ЕЛЕМЕНТИ КЕРУВАННЯ МУЛЬТИМЕДІА


Всі елементи керування мультимедіа перебувають під рукою. Спеціальні елементи керування мультимедіа дають змогу миттєво вимикати звук, регулювати гучність, запускати й зупиняти відтворення аудіо- та відеоматеріалів,
Logitech

ПЗ LOGITECH G HUB


ПЗ Logitech G HUB забезпечує користувачеві небачені раніше можливості керування грою й обладнанням. З його допомогою можна налаштовувати підсвітку, створювати макроси й багато іншого. Воно дає можливість гравцеві точно регулювати параметри роботи обладнання відповідно до особливостей конкретних ігор, приєднуватися до сторонніх застосунків, як-от Discord і OBS, а також завантажувати та поширювати власні ігрові профілі в спільноті Logitech G.
Logitech

Характеристики Клавіатура дротова Logitech G815 Gaming Mechanical GL Tactile RGB USB (920-008991)

Кількість кнопок
 • 120
Додаткові функції
 • Вбудована пам'ять:
  2 профілі підсвітки
  3 профілі макросів для G-клавіш

  RGB-підсвітка за технологією LIGHTSYNC з можливістю налаштування для кожної клавіші
  5 спеціальних G-клавіш
  Спеціальні елементи керування мультимедіа та зручне коліщатко регулювання гучності
Тип упаковки
 • Retail
Тип клавіатури
Інтерфейс
Тип під'єднання
Вид клавіатури
Колір підсвічування
Вага
 • 1.15 кг
Дивитися всі характеристики →

Відгуки покупців 12

 • Ярослав Зинченко
  • Продавець: Rozetka

  Крутой и качественный товар, механика говорит сама о себе, тактильные свичи хорошо себя демонстрируют, сильно не шумят и хорошо срабатывают.

  Лично мне мешает дополнительный ряд клавиш, мне кажется такие клавиши должный располагаться не возле часто нажимаемых клавиш. За много лет я привык что крайний левый угол это ctrl и shift, но здесь попадаю в доп клавишу. Надо переучиваться.

  Похожая история с esc. Вроде как он расположен пропорционально клавишам и на своем месте. НО. Так как верхняя часть клавиатуры немного длиннее то в левом верхнем углу расположено лого, а раньше у меня там был esc. И сейчас я тыкаю в лого :) в место esс. Опять так нужно привыкать.

  Также к плюсам можно отнести софт, с которого можно настроить все что угодно, и наличии панели мультимедиа.

  Переваги:
  RGB, механика, материалы.
  Недоліки:
  Дополнительная секция клавтшь и расположение ESC
 • Тимур Ткач
  • Продавець: Rozetka

  Читать про "УЛЬТРАТОНКИЙ КОРПУС ТОЛЩИНОЙ 22 ММ" даже и не смешно как-то.... по факту это ж жуть какая толстенная клава...

 • Андрей Бондарь
  • Продавець: Rozetka

  Отличная клавиатура. Долгое время выбирал между Varmilo, Hator, Logitech. Для меня важно было найти хорошую клавиатуру для работы и для редких игр. Всегда нравилась настройка под себя и подсветка. В данной клавиатуре тактильная механика и низкие клавиши и набирать текст удобно. Качество материалов и сборки — топ. Есть 2 конкурента — Logitech 915 и Logitech Pro X TKL, но по цене разумнее брать эту.
  Проблем с софтом, регистрацией продукта или настройками не испытал вовсе.

  Переваги:
  Низкопрофильные кейкапы
  Тактильная механика Kailh
  Удобно набирать текст
  Тонкая, что не требует "подставки для запястья", т.к. по высоте рука органично лежит
  Отличная подсветка
  Недоліки:
  Белый RGB — серо-бирюзовый
  Жёлтый RGB как у всех блеклый
  Проводная (в отличии от G915)
  Не TKL (с нампадом, но есть управление мультимедиа)
  • Клавіатура дротова Logitech G815 Gaming Mechanical GL Tactile RGB USB (920-008991) фото від покупців 1
Дивитися всі відгуки →

* Увага! Усі клавіатури мають російські літери!

* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення. Останню версію ПО, якщо це передбачено, можна завантажити на офіційному сайті виробника.