Місто
 • Клавіатура дротова Logitech G910 Orion Spectrum USB (920-008019) - зображення 1
 • Клавіатура дротова Logitech G910 Orion Spectrum USB (920-008019) - зображення 2
 • Клавіатура дротова Logitech G910 Orion Spectrum USB (920-008019) - зображення 3
Суперціна
Клавіатура дротова Logitech G910 Orion Spectrum USB (920-008019) - зображення 1
Тип клавіатури
Українська розкладка

Logitech

PLAY ADVANCED

ПЕРЕМИКАЧІ ROMER-G


МЕХАНІЧНІ ПЕРЕМИКАЧІ

LIGHTSYNC


RGB-ПІДСВІТКА

9 G


КЛАВІШІ
Logitech

ПЕРЕМИКАЧІ ROMER-G З ТАКТИЛЬНИМ ВІДГУКОМ
__________


Механічні перемикачі Romer-G з тактильним відгуком вирізняються невеликою відстанню до точки спрацьовування (1.5 мм) і завдяки цьому реагують на натискання на 25% швидше, ніж звичайні механічні перемикачі інших виробників. Перемикачі Romer-G працюють гранично тихо, точно і швидко, забезпечуючи добре відчутний тактильний відгук під час спрацьовування.
Logitech

RGB-ПІДСВІТКА ЗА ТЕХНОЛОГІЄЮ LIGHTSYNC
__________


RGB-підсвітка за технологією LIGHTSYNC автоматично реагує на події в багатьох іграх — наприклад, зображає прив'язку клавіш, коли це потрібно. Підсвітку можна настроювати, обираючи кольори та регулюючи яскравість відповідно до особистих уподобань, особливостей системи й дизайну приміщення. Ви можете настроїти колір повноспектральної підсвітки, обравши найвідповідніший із майже 16.8 млн відтінків, а також синхронізувати ефекти й анімацію з іншими пристроями Logitech G. ПЗ Logitech Gaming Software забезпечує просте і швидке настроювання всіх зазначених параметрів.
Logitech

ПРОГРАМОВАНІ G-КЛАВІШІ
__________


Дев'ятьом спеціальним G-клавішам можна призначити макроси й команди для певних програм. Виконуйте складні дії легко та швидко — одним натисканням клавіші. Для більшої зручності в кожній програмі — грі чи застосунку — G-клавішам можна призначати різні команди. ПЗ Logitech Gaming Software дає змогу швидко настроювати профілі й макроси, призначати команди, керувати клавішами й виконувати інші завдання.
Logitech

ФУНКЦІЯ ARX SECOND SCREEN
__________


Програма Arx Control забезпечує клавіатурі G910 підтримку технології «другого екрана». Вона дає змогу показувати внутрішньоігрову інформацію та важливі відомості про стан системи на екрані смартфона або планшета. Крім того, деякі ігри підтримують можливість використання цих пристроїв як додаткових засобів керування. Клавіатура G910 обладнана настроюваною консоллю, на якій можна розмістити більшість пристроїв під керуванням iOS і Android. Завантажте програму Arx з магазину Apple або Android, а також застосунок LGS для забезпечення взаємодії з іграми.
Logitech

СПЕЦІАЛЬНІ ЕЛЕМЕНТИ КЕРУВАННЯ МУЛЬТИМЕДІА
__________


Керуйте відтворенням музики та відео за допомогою окремих елементів керування мультимедіа, які забезпечують відтворення, тимчасову зупинку відтворення й вимикання звуку, а також швидкий перехід до наступної композиції чи епізоду. Вбудований регулятор дає змогу змінювати гучність звуку буквально одним дотиком.
Logitech

113 КЛАВІШ ІЗ ФУНКЦІЄЮ ЗАПОБІГАННЯ ВИПАДКОВОМУ СПРАЦЬОВУВАННЮ
__________


Клавіатура точно передає команди навіть під час найнапруженіших ситуацій. У клавіатурі G910 реалізована функція захисту від випадкового спрацьовування кожної клавіші.
Logitech

ЗРУЧНІСТЬ ПІД ЧАС ТРИВАЛОЇ РОБОТИ
__________


Пріоритетом під час створення клавіатури G910 було забезпечення зручності під час тривалих сеансів гри. Для захисту від стирання й забруднення ковпачки клавіш отримали спеціальне покриття, вироблене методом ультрафіолетового друку. Велика вбудована підставка для зап'ясть дає змогу надати кистям природного положення ближче до клавіш. Завдяки регульованим ніжкам клавіатуру можна пристосувати до будь-якого розміру рук, а також стилю гри чи введення тексту.
Logitech

КОМПЛЕКТ ПОСТАЧАННЯ
__________Механічна клавіатура G910

Підставка для зап'ястків

Документація користувача
Logitech

Характеристики Клавіатура дротова Logitech G910 Orion Spectrum USB (920-008019)

Кількість кнопок
 • 104 стандартні клавіші
  9 програмованих клавіш
Тип упаковки
 • Retail
Тип клавіатури
Інтерфейс
Вид клавіатури
Вага
 • 1.52 кг
Українська розкладка
Сумісність з ОС
Комплектація
 • Підставка для зап'ясть
  Документація
Розміри
 • 505 x 35 x 210 мм
Дивитися всі характеристики →

Відгуки покупців 83

 • Сергей
  • Продавець: Rozetka

  Очень классная клавиатура. Красивая, удобная и качественная. Смущала большая скидка, но когда забрал она была полностью запечатана, вся в плёнках и т.д. Пользуюсь уже почти 2 недели и пока только очень хорошее впечатление. Приятно играть, да и печатать тоже.

  Переваги:
  Красивая, качественная, удобная.
  Недоліки:
  Пока никаких
 • Олег
  • Продавець: Rozetka

  Купив на Амазоні рік тому. Через 10 місяців почали "задвоюватися" літери. Спочатку одна, потім дві - зараз вже 3. Почитав відгуки - це виявилася дуже стандартна проблема для цієї моделі.

  Переваги:
  Крута клавіатура та софт
  Недоліки:
  Надійність
 • Aria
  • Продавець: Rozetka

  клавиатура годная качество чувствуется, софт мое почтения чотко и отзывчиво к каждому приложению свой подход, макросы настраиваемые в реальном времени по кнопкам( на 1 кнопку в пару секунд настраиваешь комбинацию клавиш) отдельное управление мультимедией, и само собой удобная подставка для телефона, свитчи тихие в моих наушниках ни в обс ни в дискорде почти не слышно
  даблкликов не замечено, ф нажатие так же! (в использовании месяц)

  Переваги:
  удобство, настройки макросов, софт, подсветка, мониторинг состояния компьютера в телефоне, качество
  Недоліки:
  -
  • Клавіатура дротова Logitech G910 Orion Spectrum USB (920-008019) фото від покупців 15
  • Клавіатура дротова Logitech G910 Orion Spectrum USB (920-008019) фото від покупців 16
  • Клавіатура дротова Logitech G910 Orion Spectrum USB (920-008019)
Дивитися всі відгуки →

Разом з цим товаром купують

Відео розпакування від покупця Клавіатура дротова Logitech G910 Orion Spectrum USB (920-008019)

* Увага! Усі клавіатури мають російські літери!

* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення. Останню версію ПО, якщо це передбачено, можна завантажити на офіційному сайті виробника.