• Миша Logitech G502 Lightspeed Wireless Black (910-005567) - зображення 1
 • Миша Logitech G502 Lightspeed Wireless Black (910-005567) - зображення 2
 • Миша Logitech G502 Lightspeed Wireless Black (910-005567) - зображення 3
 • Миша Logitech G502 Lightspeed Wireless Black (910-005567) - зображення 4
 • Миша Logitech G502 Lightspeed Wireless Black (910-005567) - зображення 5
 • Миша Logitech G502 Lightspeed Wireless Black (910-005567) - зображення 6
 • Миша Logitech G502 Lightspeed Wireless Black (910-005567) - зображення 7
 • Миша Logitech G502 Lightspeed Wireless Black (910-005567) - зображення 8
Миша Logitech G502 Lightspeed Wireless Black (910-005567) - зображення 1
Під'єднання
Розмір миші
Призначення
Тип датчика

Logitech Lightspeed
Logitech Lightspeed

Технологія бездротового зв'язку LightspeedG502 — це легендарна миша, яка завоювала любов професійних гравців і популярність серед користувачів усіх поколінь. Нова модель G502 Lightspeed стала однією з найдосконаліших бездротових мишей у світі. Lightspeed — це надшвидка надійна миша, якій довіряють професійні кіберспортсмени. Крім того, ця модель обладнана датчиком Hero 16K і підтримує технологію Powerlay. Попри глибоку модернізацію, миша G502 Lightspeed зберегла дизайн, який припав до вподоби користувачам, й стала на 7 грамів легшою.

Технологія Lightspeed


Унаслідок серйозних проектно-конструкторських робіт фахівці Logitech G запропонували надійне бездротове рішення, в якому були усунені проблеми з часом затримки, а також зі стабільністю та якістю зв'язку. Кінцевим етапом цих робіт стала Lightspeed — технологія бездротового зв'язку професійного рівня, завдяки якій пристрої працюють швидше, ніж багато стандартних ігрових моделей.

Максимальна продуктивність під час оброблення даних


Завдяки ретельному виготовленню дослідного зразка та програмування кожен компонент обробляє дані набагато швидше, ніж раніше. Це гарантує виключно надійне з'єднання і скорочує енергоспоживання. Оптимізація здійснювалася на всіх етапах виробничого процесу. Для досягнення максимальної продуктивності навіть у найскладніших і насичених даними ігрових середовищах був відтворений і протестований кожен елемент апаратного та програмного забезпечення — зокрема, алгоритми та протоколи, схеми обміну даними, форма антени. Результатом роботи стала технологія Lightspeed, що задає рівень продуктивності бездротових ігрових пристроїв.
Logitech Lightspeed

Новий погляд на легендарну мишу


Модель G502 Lightspeed є найдосконалішою ігровою мишею G502 з коли-небудь створених. Ця модель зберегла назву та набір функцій оригінальної версії, однак її повністю переробили із застосуванням новітніх інноваційних розроблень. Завдяки тонкостінному корпусу та інноваційній каркасній конструкції, яка також реалізована в бездротовій миші Pro, вагу вдалося знизити на 7 грамів. Ця миша також підтримує найкращі в галузі бездротові технології: Lightspeed, Hero 16K і Powerplay.

Каркасна конструкція


Міцність миші забезпечується, зазвичай, завдяки суцільній конструкції корпусу. Однак миші, виготовлені в межах цього підходу, вирізняються великою вагою. Миша G502 влаштована принципово інакше. Її міцність забезпечується легким внутрішнім каркасом, завдяки якому товщину стінок корпусу вдалося знизити всього до 1.2 мм, гранично полегшивши конструкцію загалом.

Кнопки з пружинним механізмом


Основні кнопки з металевим пружинним механізмом забезпечують високу швидкість роботи. Кожне їхнє натискання буде передане чітко та надійно.

Система регулювання ваги


Шість регулювальних тягарців дають змогу підібрати ідеальну вагу й балансування. Точне регулювання ваги забезпечує оптимальне відстеження та позиціонування.

Колесо з функцією надшвидкого прокручування


Модернізована конструкція коліщатка забезпечує вільне, швидке та плавне прокручування. Крім того, коліщатко можна блокувати, після чого активується стандартний режим покрокового прокручування. Перемикання між двома режимами здійснюється дуже легко та швидко.

11 програмованих кнопок


Програмне забезпечення Logitech G HUB дає змогу призначати кнопкам функції, макроси й інші команди з урахуванням особливостей кожної гри або програми. Будувати, боротися, пригинатися, ухиляючись від куль, і зцілювати рани — все це тепер можна робити одним рухом пальця.

Літій-полімерна батарея, яка забезпечує 60 годин роботи


Повного заряду перезаряджуваної літій-полімерної батареї вистачає на 60 годин безперервного ігрового процесу. Швидке заряджання впродовж 5 хвилин через стандартний кабель USB 2.0 або новішої версії забезпечує 2.5 години ігрового часу. Окремий зарядний пристрій, що працює від мережі, водночас не потрібен.

Гумові бічні накладки


Гумові бічні накладки, виготовлені методом формування подвійною інжекцією, забезпечують надійне утримання й повну керованість миші.
Logitech Lightspeed

Датчик Hero 16K


Ігровий датчик Hero 16K нового покоління забезпечує швидкість відстеження понад 10 м/с (400 дюймів/с) за будь-якого рівня чутливості (до 16000 точок на дюйм), а також вирізняється вдесятеро меншим, ніж у колишніх моделей, енергоспоживанням. На цей момент це найточніший і найпродуктивніший ігровий датчик в асортименті. Завдяки йому вдалося полегшити мишу, обладнавши її гранично компактною батареєю.
Logitech Lightspeed

Технологія бездротового заряджання Powerplay


З високошвидкісною мишею Lightspeed можна грати без обмежень. Технологія бездротового заряджання Powerplay дає змогу заряджати мишу G502, коли вона не використовується, а також безпосередньо під час гри. Більше не потрібно турбуватися про час роботи батареї. Вона просто не розряджається.

Живлення без обмежень


Технологія Powerplay забезпечує можливість нескінченно довгої гри за допомогою сумісної миші Logitech G, підтримуючи її в зарядженому стані навіть під час ігрових сесій.

Технологія бездротового заряджання


Інноваційність підходу полягає в тому, що на поверхні підставки Powerplay завдяки ефекту електромагнітного резонансу виникає енергетичне поле. Характеристики цього поля забезпечують можливість безперервного заряджання бездротових пристроїв на великій площі.

Модуль Powercore


Енергія, створювана підставкою Powerplay, перетворюється на струм заряджання завдяки модулю Powercore, який кріпиться до сумісних моделей бездротових ігрових мишей за допомогою магніту. Просто приєднайте його та насолоджуйтеся грою. Був максимально спрощений процес заряджання миші. Тому тепер ви можете спокійно збирати коаліції, заробляти репутацію і влаштовувати набіги скільки душі завгодно.

Інтеграція засобів заряджання та під'єднання


Живлення зарядної підставки Powerplay і бездротового приймача Lightspeed здійснюється за допомогою одного й того ж кабелю. За такого під'єднання розміщення приймача Lightspeed безпосередньо поруч біля миші не тільки забезпечує максимальну швидкість і надійність передавання сигналів, а й дає змогу тримати вільним USB-порт.

Немає дротів — немає обмежень


Застосування технології Lightspeed дає змогу створити бездротову ігрову мишу, яка не поступається у швидкодії дротовим аналогам від провідних світових виробників або навіть перевершує їх. Ця обставина є головним показником перспективності технології Lightspeed. Головна мета — перехід на бездротові технології без жодних застережень.
Інженери Logitech G повністю оптимізували низку комплексних технологій: від датчиків до вбудованого ПЗ і від схемного рішення до антени. Були випробувані компоненти та послідовно поліпшений кожен, починаючи із тих, що найповільніше працюють, доти, поки всі вони не стали діяти однаково швидко.

1. SPI: датчик послідовного інтерфейсу оптимізований для максимальної швидкості оброблення даних і енергоефективності.

2. MCU: мікроконтролер перетворює дані від процесора з небаченою раніше швидкістю завдяки вдосконаленому вбудованому ПЗ.

3. RFIC: радіочастотна інтегральна схема стійко й без спотворень передає сигнали мікроконтролера через налагоджений канал зв'язку.

4. Радіочастотна антена, розроблена спеціально для роботи з технологією Lightspeed, забезпечує мінімальний імпеданс і максимальну потужність сигналу.

5. Наноприймач приєднується дискретно через USB-роз'єм і забезпечує передавання сигналу на ПК за частоти опитування 1000 Гц (1 мс).
Logitech Lightspeed

RGB-підсвітка Lightsync


Повністю настроювану інтелектуальну повноспектральну RGB-підсвітку Lightsync можна відрегулювати так, щоб вона реагувала на внутрішньоігрові події, зміну кольору екрана або звуки. Технологія RGB-підсвітки дає змогу синхронізувати підсвічування різних пристроїв Logitech G. Просто виберіть потрібний колір із приблизно 16.8 млн відтінків відповідно до своєї кімнати й обладнання. Крім того, користувачі можуть створювати власні анімації RGB-підсвітки. Вибір за вами. Безплатне програмне забезпечення Logitech G HUB забезпечує повне керування RGB-підсвіткою і багатьма іншими функціями.

Plastic Neutral


Миша G502 Lightspeed виготовлена з матеріалів, які не містять полівінілхлориду, і забезпечена емблемою Plastic Neutral відповідно до програми Plastic Bank. Отже, купуючи цю модель, ви разом із компанією Logitech робите внесок у програму Plastic Bank, спрямовану на очищення довкілля від відходів із пластику.

Характеристики Миша Logitech G502 Lightspeed Wireless Black (910-005567)

Під'єднання
Джерело живлення
 • Пропрієтарний акумулятор
Розмір миші
Додаткові функції
 • Технічні характеристики:
  • Бездротова технологія Lightspeed
  • Підтримка технології бездротового заряджання Powerplay
  • Система регулювання ваги і балансування
  • Дворежимне коліщатко з функцією надшвидкої прокрутки
  • Вбудована пам'ять
  • RGB-підсвітка LIGHTSYNC
  • Нижня поверхня з тефлоновим покриттям
  • Гумова накладка, виготовлена методом формування подвійної інжекції
  • Кабель для заряджання та передавання даних (з обплетенням)

  Відстеження:
  • Датчик: HERO 16K
  • Роздільна здатність: 100-16000 точок на дюйм • Макс. прискорення: > 40 G
  • Макс. швидкість: > 10 м/сек
  • Нульові значення згладжування, фільтрації і прискорення

  Швидкість реагування:
  • Формат даних USB: 16 бітів на вісь
  • Частота опитування USB-порту: 1000 Гц (1 мс)
  • Мікропроцесор: 32-розрядний (ARM)

  Час роботи батареї (під час безперервної гри):
  • Зі стандартною підсвіткою: до 48 годин
  • Без підсвітки: до 60 годин

  Фізичні характеристики:
  • Довжина: 132 мм
  • Ширина: 75 мм
  • Товщина: 40 мм
  • Вага: 114 г без урахування кабелю
  • Вага додаткових тягарців: до 16 г (2 тягарці по 4 г і 4 тягарці по 2 г)
  • Довжина кабелю для заряджання та передавання даних: 1.80 м

  Ресурс:
  • Нижня поверхня з тефлоновим покриттям: > 250 км
Призначення
Особливості
Комплектація
 • Бездротова ігрова миша
  Бездротовий приймач Lightspeed
  Подовжувач-адаптер для приймача
  Кабель для заряджання та передавання даних
  Бокс з приладдям
  4 тягарці по 2 г
  2 тягарці по 4 г
  Документація користувача
  Гарантія
Кількість кнопок
Колір
Тип датчика
Дивитися всі характеристики →

Відгуки покупців 28

 • Андрей
  • Продавець: Rozetka

  С брендом знаком давно - до недавнего времени пользовался старушкой MX-1000, но она наконец ушла в мышиный рай. Пользовался 14 (!!!) лет. За эти годы два раза менял основные кнопки, два раза менял зарядку, но аккумулятор жил до последнего. После положительного опыта вопрос выбора бренда особо не стоял. Сразу скажу, что я особо не играю в игры, мышь брал для работы.Что сказать по поводу G502 - отличная сборка за исключением колеса, которое люфтит, и именно поэтому я разобрал эту мышь, напечатал на 3д принтере маленькую шайбу и вставил между колесом и удерживающей колесо конструкцией. Люфт не критичен для многих но при работе около 8-10 часов в день, это постепенно начинает бесить. Свободная прокрутка - шикарная вещь для КАД программ. Хочу отметить великолепную работу инженеров компании - содержимое корпуса это высший пилотаж. Разбирать довольно сложно, если нет опыта - лезть не стоит, но если руки из правильного места - результат порадует. Софт иногда подглючивает, думаю, подправят. Вывод: отличный продукт.

  Переваги:
  Качество сборки, эргономика, кнопок столько сколько нужно, колесо с функцией свободной прокрутки, наклон колеса - доп. кнопки, g-shift полезная штука, настройка веса, не напрягающая подсветка, неплохой софт
  Недоліки:
  Люфт колеса (исправлено установкой шайбы), невозможность кастомизации высоты 2х доп. кнопок (исправлено установкой накладок), софт иногда подглючивает при попытке сделать макрос с участием средней кнопки
 • владимир греков
  • Продавець: Rozetka

  Не советую брать геймерам, будете плеватся. Я перешел с мед кец (так как она сломалась), это класная мышь. А Эта мышь имеет много не достатков..

  Переваги:
  мышка не тежелая, в руке сидит так себе
  Недоліки:
  сенсор дергоется, не точно работает в играх
 • Артур Ильченко
  • Продавець: Rozetka

  Идеальная мышка за свои деньги ,только играл раньше на glorious model o-(она семетричная )и не много не привычно а так все норм,да и доставили за 1 день

  Переваги:
  Вес,сенсор,боковые кнопки, беспроводная наилучший отклик
  Недоліки:
  К форме нужно привыкнуть
Дивитися всі відгуки →

Разом з цим товаром купують

Відео з Миша Logitech G502 Lightspeed Wireless Black (910-005567)

 • Повноцінний відеоогляд

 • Демонстрація товару (розпакування)

 • Рекламний ролик

* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення. Останню версію ПО, якщо це передбачено, можна завантажити на офіційному сайті виробника.